Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

28 lut 2008, 11:44

Sandro moj kuba tez spadl mi z lozka 2vrazy nawet,i w kregu moich znajomych tez dzieci spadaly,ale dzieki Bogu nic sobie nie zrobił..tez pojechalam z nim do szpitala robili usg irtg czaszki oraz usg jamy brzusznej.wszystko bylo ok ;)
:ico_nienie: :ico_nienie: A TERAZ MAM NAUCZKE I NIE ZOSTAWIAM GO NA LOZKU LECZ NA KOCYKU NA PODłODZE.. z tego to raczej maly kaskader nie zleci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a co do tego maluszka to dziwne ze mu cos peklo bo maluchy maja miekkie czaszki..moze upad i uderzyl mocno glowka..i to o gola podloge.moj n dy\wanie ladowal...no nic to zeby maly wrocil do zdrowia..

ula no kuba to podrywacz maly..nie jedna bedzire sie w nim kochac hehe wszystkie maluchy maja slodkie usmiechy i wzroki takie pociagajace :-D :-D

[ Dodano: 2008-02-28, 10:46 ]
:ico_puknij: ja nie mialam wyobrazni ulu ;) juz teraz pilnuje smyka .. :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wstud mi bylo ;/ i nie moglam sobie dlugo dac rady..

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

28 lut 2008, 11:55

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Co za straszne chorobska? Biedne maluszki! :ico_chory:
A ta kobita co dzidzie zostawila to :ico_puknij: chyba lalka albo mis by jej wystarczyl, biedne dziecko :ico_olaboga: az strach myslec! :ico_olaboga:
Ja tez sie troche rozgladam za ciuszkami dla dzieci, no ale nie tylko rozowiutkie dla malej :-D Violu ty to swiat na rozowo widzisz! :-D :ico_brawa_01: :-D Mnie to juz przeszlo :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

28 lut 2008, 11:57

najwazniejsze ze maluszek cały :-D i nic mu sie nie stało, a jak to mówia człowiek sie na własnych błedach uczy :-D

no a nasze maluszki najpiekniejsze sa :-D wiec pewnie za kilka lat bedziemy sobie opowiadac o ich podbojach miłosnych :-D

a w szpitalach wysokie łózka wiec pewnie dlatego takei kłopoty :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-28, 11:03 ]
no wiesz Aniu to już twoja trzecia córa to nie ma sie co dziwić :-D a Viola ma trzech chłopków to teraz szaleje :-D

[ Dodano: 2008-02-28, 11:12 ]
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=318088533

a ja tez sie pochwale co kupiłam :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 lut 2008, 12:41

no, moje maluchy wreszcie na spacerku, więc pracując trochę odpoczywam
uleńko no mając małego cycojadka wyjazd samotny na tydzień raczej nie wchodzi w grę
violu a co to znowu u ciebie za choróbsko?
sylwio niezbyt ciekawa nocka, mam nadzieję, że już lepiej
a co do tej kobietki co zostawiła maleństwo, to sobie tak myślę, że może ona całą noc miała straszną i rano to zupełnie jej "rozum odjęło", ot po prostu przestała kojarzyć, że może dzidziuś zlecieć

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

28 lut 2008, 13:31

Moze to i tak bylo, ze byla nieprzytomna po calej nocce! No ale moze byc cos uszkodzonego w mozgu po takim upadku :ico_olaboga: albo nawet kregoslup :ico_olaboga:
Pewno, Ula, ze Viola szaleje po trzech chlopakach i chce, zeby z daleka widac bylo, ze to kobitka! :ico_oczko: :-D Ja wczoraj mala ubralam w niebieska sukienke i facet sie pytal czy to chlopak :ico_szoking: A przeciez moja ma dziubol raczej babski, no i sukienka :ico_szoking: Ja i tak wiem, ze rozowy mnie nie ominie! Tak to jest z kobietkami, one maja taki okres czasu, kiedy tylko to chca, bo sa ksiezniczkami :ico_oczko: Mam nadzieje, ze za dlugo to nie bedzie trwalo! :ico_olaboga: Bo oczoplasu rozowego dostane! :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 lut 2008, 14:03

aniu mnie kiedyś mówili na Tadzika, że śliczna z niego dziewczynka, pomimo chłopskiego ubioru

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

28 lut 2008, 14:11

basiu to nie ja mialam ciezka nocke ;)
a co do odrozniania plci to na kube kazdy mowi dziewczynka,, np o jaka sliczna niunia,piekna jestes itp...tak juz chyba jest ;)

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

28 lut 2008, 14:12

my dzis siedzimy w domku...bo pomimo słoneczka...jest straaaaaszny wiatr :ico_olaboga:
Mikołaj od rana juz nie gorączkuje...no ale zobaczymy...mam nadzieję, ze to taka jednodniowa niedyspozycja!

Ula fajny ten rampersik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

narazie kolor różowy na topie!!!! :-D :-D

Aniu, Basiu...a u mnie na Marcela czasem ludzie mówią, że to dziewczynka :-D , ale to ze wzglęgu, że ma loczki ...jakoś szkoda nam ich obcinać :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

28 lut 2008, 14:16

sylwio przepraszam, chodziło mi oczywiście o Sandrę, ależ ze mnie roztargniona kobitka :ico_sorki:
moi właśnie wrócili, bo zrobiło się zimno, u nas też wieje
a ja uwielbiam długie włoski i dlatego nie obcinam loczków Wiki, a i Tadzik ma jeszcze nie obcinaną fryzurkę

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

28 lut 2008, 14:19

barbapuppa pisze:a ja uwielbiam długie włoski i dlatego nie obcinam loczków Wiki, a i Tadzik ma jeszcze nie obcinaną fryzurkę

kochana Marcel ma juz 3 latka i nie miał jeszcze obcinanych włosków :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość