Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 lip 2008, 18:46

jak by mi zrobila taka niespodzianke to chyba bym uklekla bo nogi by mi sie ugiely a niespodzianke bym miala szokujaca
Wiesz co?Ja naprawde chcialabym,miec do niej inne nastawienie,ale ona po prostu robi to wszystko z pelna premedytacja i to mnie wkurza najbardziej!Dziwie sie ze po tylu latach nie potrafi sie pogodzic,ze ja jej syna nie ukradlam,ze takie po prostu jest zycie.Rece mi opadaja czasami,naprawde....Zaraz zrobie jakies zdjecia to powklejam :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 lip 2008, 19:02

miszka, normalnie nóż się w kieszeni sam otwiera!!!! :ico_zly: jak Ty dajesz radę, babeczko? a co do biletu powrotnego...one sa tak qrewsko drogie :ico_olaboga: przynajmniej u nas....żeby to jeszcze dało się wytrzymac trzeba ze dwa miechy wcześniej kupić.... :ico_olaboga:
pati, ja kupiłam używany za 20e z pościelą. Normalnie kosztuja 40-80euro (plus koszt stojaka jakieś 20)
bardzo to jest wygodne, dopóki Bejbik bedzie malutki, bedzie spał w nocy w koszyku przy naszym łóżku, a w dzień w łózeczku w drugim pokoju. Po 3 miesiącach (bo mniej więcej tyle mozna uzywac moses basket-dziecko nie moze samo siadac) bedzie juz sam kimał w łóżeczku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 lip 2008, 19:08

miszka, normalnie nóż się w kieszeni sam otwiera!!!! jak Ty dajesz radę, babeczko? a co do biletu powrotnego...one sa tak qrewsko drogie przynajmniej u nas....żeby to jeszcze dało się wytrzymac trzeba ze dwa miechy wcześniej kupić....
Kochana u nas jest ,tak samo drogo ,a ta baba ma zamiar wracac za tydzien,no i co?Rob sobie z nia co chcesz.....Normalnie chce mi sie czasami plakac :ico_placzek: Zaraz Wam zalacze swoje zdjecia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

07 lip 2008, 19:12

miszka no to masz problem albo niespodzianke jak to okreslila tesciowa..niezle ze tak powiem ... :ico_olaboga: ale trzymaj sie kochana i nie denerwuj bo zaszkodzisz Kubusiowi a zdjatko to w serduszku sliczne wprost!!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 lip 2008, 19:14

Dobra!Najpierw moj wielki brzuch!
Obrazek
Teraz moja szafa uginajaca sie od rzeczy dzidzi :))
Obrazek
A to posciel,ktora przyszla wlasnie dzis!
Obrazek

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lip 2008, 19:14

miszka kochana biedna jestes, wspolczuje naprawde, ja to bym nie kupila jej biletu bez przesady ona przyjechala do brata Twojego meza tak, a nie do Was wiec to niech on jej kupuje bilet powrotny. Trzeba bylo jej cos odpowiedniego odpowiedziec :ico_olaboga:

Czekam na fotki :-)

zirca ja patrzylam u nas na ebayu to nie ma czegos takiego

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 lip 2008, 19:15

miszka no to masz problem albo niespodzianke jak to okreslila tesciowa..niezle ze tak powiem ... ale trzymaj sie kochana i nie denerwuj bo zaszkodzisz Kubusiowi a zdjatko to w serduszku sliczne wprost!!
Dziekuje Ci kochana za slowa otuchy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lip 2008, 19:17

miszka posciel cudna :ico_brawa_01: , a Ty wcale nie jestes gruba :ico_nienie: , normalnie wygladasz, nie wiem co ta tesciowka wygaduje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 lip 2008, 19:21

miszka posciel cudna , a Ty wcale nie jestes gruba , normalnie wygladasz, nie wiem co ta tesciowka wygaduje
Jestes Pati kochana,ze tak mowisz.Wiesz co,normalnie mnie zdolowala dzisiaj,i tak sie czuje jak Tytanic,a jeszcze ta mi dolozyla,az mi sie odechcialo....

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

07 lip 2008, 19:21

miszka przegladnelam fotki nawet w powiekszenie zaczen pokolei:brzusio przezgrabny taki okraglutki i sliczny taka typowa kobietka ciezarna a nie zaden grubasek bo wygladasz slicznie z tym odstajacym brzusiem..co do szafy nono nie pogada przygotowana na kazda ewentualnosc sadzad bo aventach hehe i reszcie i to sie chwali bo mama z ciebie pelna para..co do poscieli to sliczna i ja bede szukala czegos podobnego bo wlasnie takie kolory najbardziej mi sie podobaja...no to tyle dam sie innym wypowiedziec..:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość