Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 lip 2008, 19:23

miszka, masz przecudną kuleczkę!!!! :ico_brawa_01: typowy brzuchacz "na chlopaka", jak to zawsze mówią :ico_oczko: a gruba nie jestes w ogóle!!! Teściową chyba zazdrośc zżera :ico_zly:
Pati85, macie w Niemczech mothercare? może tam zajrzyj?

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 lip 2008, 19:27

miszka przegladnelam fotki nawet w powiekszenie zaczen pokolei:brzusio przezgrabny taki okraglutki i sliczny taka typowa kobietka ciezarna a nie zaden grubasek bo wygladasz slicznie z tym odstajacym brzusiem..co do szafy nono nie pogada przygotowana na kazda ewentualnosc sadzad bo aventach hehe i reszcie i to sie chwali bo mama z ciebie pelna para..co do poscieli to sliczna i ja bede szukala czegos podobnego bo wlasnie takie kolory najbardziej mi sie podobaja...no to tyle dam sie innym wypowiedziec..:)
Dzieki Kasiulek :-) Dokladnie,na kazda ewentualnosc sie przygotowalam,bo tak sie tego wszystkiego boje....Jakos nie przepadam za jaskrawymi kolorami,wole kolory ziemi,wiem,ze dla dziecka moze lepsze sa jaskrawsz,ale cos sie nie moge przekonac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lip 2008, 19:27

miszka kochana nie potrzebnie sie przejelas tym co tesciowa powiedziala, bo ja nie widze, zebys byla gruba, normalnie wygladasz wiec glowa do gory kochana :-)

zirca oj chyba nie ma u nas tego sklepu, bo nijgdzie nie widzialam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-07, 19:32 ]
miszka, ja dla swojego syncia kupilam jedna zmiane niebieska a druga zolta w misie taka delikatna nie jest pstrokata

Widze ze pokupowalas laktator i chyba sterylizatror czy podgrzewacz????

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 lip 2008, 19:44

ja się właśnie zastanawiam, czy kupić takie bajery...znaczy się-laktator na bank kupie, ale co do butelek i podgrzewacza...boję się "prowokować los" bo bardzo zalezy mi na karmieniu naturalnym...

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 lip 2008, 20:29

ja się właśnie zastanawiam, czy kupić takie bajery...znaczy się-laktator na bank kupie, ale co do butelek i podgrzewacza...boję się "prowokować los" bo bardzo zalezy mi na karmieniu naturalnym...
Ja kupilam,mimo ze na pewno sprobuje karmic piersia,ale wiem ze roznie to bywa ,wiec zabezpieczylam sie,kupilam tez wypazacz do butelek do mikroweli,praktyczna rzecz.Mama mi przyslala herbatki laktacyjne z Polski wiec moze cos mi sie uda z siebie wycisnac :-D
Widze ze pokupowalas laktator i chyba sterylizatror czy podgrzewacz????
i laktator i sterylizator i podgrzewacz i komplet butelek do 6 m-ca :ico_noniewiem: Juz nie mam gdzie tego tzrymac i nie mam pojecia czy bede uzywac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lip 2008, 21:40

No wlasnie dlatego ja sie wstrzymuje z kupnem tego tyou rzeczy, nastawiam sie na karmienie piersia a to zawsze mozna kupic.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 lip 2008, 21:47

No wlasnie dlatego ja sie wstrzymuje z kupnem tego tyou rzeczy, nastawiam sie na karmienie piersia a to zawsze mozna kupic.
Ja i tak nie mam zamiaru karmic dluzej niz kilka pierwszych miesiecy,wiec przyda sie tak czy inaczej.Nie pogodze karmienia piersia z powrotem do pracy-sciaganie pokarmu w czasie pracy nie wchodzi w gre.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lip 2008, 21:53

Nie pogodze karmienia piersia z powrotem do pracy-sciaganie pokarmu w czasie pracy nie wchodzi w gre.
a no to u Ciebie kochana inna sprawa, ja nie bede pracowala i planuje tak karmic do 6 miesiecy gora ale sie okaze w praniu jak to bedzie

a jak po wozycie w szpitalu???? Nic nie napisalas :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 lip 2008, 21:59

a jak po wozycie w szpitalu???? Nic nie napisalas
Jakos mi wylecialo z glowy przez ta tesciowa :ico_noniewiem: To tylko konsultacja,wiec zmierzyli macice(zreszta jest jak balon,bo ma 34cm)posluchali serduszka,sprawdzili czy nie mam bialka i cukru w moczu ,i poinformowali,ze jezeli srodowe usg bedzie ok,to widzimy sie dopiero w dniu porodu :-D
a no to u Ciebie kochana inna sprawa, ja nie bede pracowala i planuje tak karmic do 6 miesiecy gora ale sie okaze w praniu jak to bedzie
Tez bym chciala karmic jak najdluzej,ale obawiam sie ze to z conajmniej 2 powodow :ico_placzek: Ale sprobuje na pewno.......

[ Dodano: 2008-07-07, 22:01 ]
chcialam napisac ze z 2 powodow niemozliwe-ale zjadlam wyraz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 lip 2008, 22:02

miszka no to super, ze jest wszystko ok, a czemu dopiero w dniu porodu???? To juz nie bedziesz miala wizyt??? Ale u Was dziwnie jest :ico_noniewiem:
Tez bym chciala karmic jak najdluzej,ale obawiam sie ze to z conajmniej 2 powodow :ico_placzek: Ale sprobuje na pewno.......
oj a czemu sie smutasz????

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość