Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 lip 2008, 16:57

na pomoc mojego Artura nie licze,bo on placzace dziecko pewnie by zawiozl na pogotowie i tyle
no leje :ico_haha_01: bo Marcin by na bank to samo zrobil :ico_sorki:
teraz to mam fejnie -inni pracuja a ja spie
ja sie tez walnelam i zasnelam oczywiscie :ico_haha_02: -a co tam trzeba korzystac poki mozna :ico_oczko:
..sluchajcie laseczki czy leci juz wam siara z cycusiow bo mnie juz tak i mnie to strasznie dziwi bo to nawet nie polowa ciazy cos tym moim cyckom pop%##$$..hmm
no wlasnie mi jeszcze nic nie lecialo wogole :ico_noniewiem: -oststnio mi sie o tej siarze przypomnialo a jak na razie cisza :ico_noniewiem:
Za to dzizisj sie do lozka polozylam i takie jakies 3 skurcze mialam ale takie dziwne caly brzuch mnie bolal :ico_noniewiem: ale tak jakos dziwnie i generalnie jak mnie tak przez ta sekunde czy 2 bolal jak mialam ten skurcz to stwierdzilam ze lepiej niech to nie bedzie to bo takiego bolu to ja nie wytrzymam :ico_placzek: -jeszcze nigdy takiego nie mialam-okres przy tach bolach to pestka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

08 lip 2008, 17:33

Edzia wiec jednak jestes tu fajnie czas leci!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 lip 2008, 17:42

CHCIALAM SIE DOLACZYC DO TEGO FORUM, MIANOWICIE TERMIN MAM NA 13 WRZESNIA, SPODZIEWAMY SIE CORECZKI. W DOMU MAMY 2 LETNIEGO SYNKA. MIESZKAMY W LONDYNIE.
BUZKI
Witam serdecznie z Bristolu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 lip 2008, 17:45

CHCIALAM SIE DOLACZYC DO TEGO FORUM, MIANOWICIE TERMIN MAM NA 13 WRZESNIA, SPODZIEWAMY SIE CORECZKI. W DOMU MAMY 2 LETNIEGO SYNKA. MIESZKAMY W LONDYNIE.
Witamy w naszym gronie :ico_brawa_01:
Za to dzizisj sie do lozka polozylam i takie jakies 3 skurcze mialam ale takie dziwne caly brzuch mnie bolal ale tak jakos dziwnie i generalnie jak mnie tak przez ta sekunde czy 2 bolal jak mialam ten skurcz to stwierdzilam ze lepiej niech to nie bedzie to bo takiego bolu to ja nie wytrzymam -jeszcze nigdy takiego nie mialam-okres przy tach bolach to pestka
No co Ty mowisz :ico_szoking: Ale czytalam,ze zdzaja sie takie kilkusekundowe bole przy ucisku na nerw,a ze dziecko sie rusza to szybko mija.Na wszelki wypadek moze powiedz o tym poloznej!
Kasiula -Dzieki za to mleko,poczytalam juz o nim na ich stronie,to faktycznie odpowiednik Humany :-) Jeszcze spytam poloznej i pewnie je kupie.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 lip 2008, 17:50

No co Ty mowisz Ale czytalam,ze zdzaja sie takie kilkusekundowe bole przy ucisku na nerw,a ze dziecko sie rusza to szybko mija.Na wszelki wypadek moze powiedz o tym poloznej
:ico_noniewiem: no scykalam sie i zaraz do siory zadzwonila ona mi powiedzila ze to moze taka kolka w ciazy i ze nie mam panikowac jak do jutra sie nie wroca :ico_noniewiem:
Nie do poloznej nie dzwonie bo co ona mi poradzi-nic :ico_noniewiem: jak bede dzisisj jeszcze to miala to pojade do szpitala i juz-narazie cisza :ico_sorki:
jezu ja na bank nie bede wiedzic czy juz rodze czy nie.......

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 lip 2008, 17:50

A tak przy okazji,nie dziwie sie,ze w angileskich gazetach czytamy o "Polish baby boom" skoro nas tyle w ciazy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 lip 2008, 17:51

A tak przy okazji,nie dziwie sie,ze w angileskich gazetach czytamy o "Polish baby boom" skoro nas tyle w ciazy
dokladnie :ico_brawa_01:
jak bym byla w Pl to pewnie bym sie jeszcze na dziecko nie zdecydowala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 lip 2008, 17:52

no scykalam sie i zaraz do siory zadzwonila ona mi powiedzila ze to moze taka kolka w ciazy i ze nie mam panikowac jak do jutra sie nie wroca
Nie do poloznej nie dzwonie bo co ona mi poradzi-nic jak bede dzisisj jeszcze to miala to pojade do szpitala i juz-narazie cisza
jezu ja na bank nie bede wiedzic czy juz rodze czy nie.......
Bedziesz wiedziala na bank!!!!Tego sie nie da z niczym pomylic :ico_noniewiem: Mnie czasami tez tak w okolicy jajnikow zakluje,ze mam wrazenie,ze mi sie macica oberwala :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-08, 17:53 ]
jak bym byla w Pl to pewnie bym sie jeszcze na dziecko nie zdecydowala
A to w ogole zapomniej!Nawet bym nie pomyslala,a czym bym je nakarmila,jakbym nie mogla wlasnym cyckiem?Dramat!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 lip 2008, 17:56

Mnie czasami tez tak w okolicy jajnikow zakluje,ze mam wrazenie,ze mi sie macica oberwala
no to ja tez to mam -szczegolnie jak kaszlne albo psikne :ico_szoking:
Jezu no mam nadzieje ze sie nam nic nie oberwalo Miszka :ico_nienie:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 lip 2008, 18:19

Jezu no mam nadzieje ze sie nam nic nie oberwalo Miszka
:ico_smiechbig: Nie wydaje mi sie :ico_brawa_01: Mnie tez tak czasami boli jak sie z jednego na drugi bok przekrecam.W ogole skrzypie i trzaskam.....Rany jak u nas lunelo,juz 2 dni czekam kiedy bede mogla w koncu wziac sie za pranie ciuszkow :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość