Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 lip 2008, 18:27

Rany jak u nas lunelo,juz 2 dni czekam kiedy bede mogla w koncu wziac sie za pranie ciuszkow
no kur%$# ja jeszcze nie mam tej komody wiec nie piore bo nie mam gdzie powkladac-u nas tez pogoda do nonono :ico_noniewiem: niezle to lato nie ma co :ico_olaboga:
W ogole skrzypie i trzaskam.....
no Marcin mi powiedzial ze jak tak dalej pojdzie to bedzie za mna ze zmiotka i szufelka chodzil bo sie zaczne sypac :ico_puknij:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 lip 2008, 18:33

no kur%$# ja jeszcze nie mam tej komody wiec nie piore bo nie mam gdzie powkladac-u nas tez pogoda do nonono niezle to lato nie ma co
Mi kurcze komoda nie wejdzie do sypialni,a tak by mi sie przydala.Musimy sie zmiescic w trojke w szafie,na szczescie wielka jest.I tak polowe zajmuja rzeczy dziecka,Artur juz sie wkurza,mowi,ze nie dosc ze ma tylko jedna polke ,to zanosi sie ze ktoregos dnia wroci z pracy,i ona tez juz nie bedzie jego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 lip 2008, 18:42

,Artur juz sie wkurza,mowi,ze nie dosc ze ma tylko jedna polke ,to zanosi sie ze ktoregos dnia wroci z pracy,i ona tez juz nie bedzie jego
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no leje-tak bywa co zrobic :ico_oczko: :ico_haha_01:
No my wlasnie w sypialni nie mamy wogole szafy :ico_noniewiem: a w dzieciecym mamy 2 wbudowane w sciane -i tam mamy nasze ciuchy a dla Igoslawy musze komode kupic bo nie mam gdzie tego powkladac :ico_olaboga: tyle tych ciuszkow ze masakra-wogole mam syf wszystko gdzies w tym dzieciecym bo nic do konca nie jest zrobione-znaczy komody nie ma na sciany nie wiem co przywiecis zaskonki leza bo moze chce jednak roletke :ico_puknij: nie wiem sama co ja chce zreszta zobacz jaki syf wklaje foke :ico_haha_01:
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-08, 18:43 ]
ten wielki worek to ciuszki malej zamkniete w tym worku bez powietrza wiec sa splaszczone-normalnie 2 razy tyle miejsca zajmuja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 lip 2008, 18:54

nie wiem sama co ja chce zreszta zobacz jaki syf wklaje foke
Ja! Ale macie fajowy pokoik!!!!Zazdroszcze Ci go bardzo!No piekny bedzie!
ten wielki worek to ciuszki malej zamkniete w tym worku bez powietrza wiec sa splaszczone-normalnie 2 razy tyle miejsca zajmuja
Wiem,wiem bo moje nie sa splaszczone,az sie boje myslec co to bedzie jak zaczna mi jeszcze znajomi przynosic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 lip 2008, 19:04

No piekny bedzie!
:ico_sorki: mam nadzieje bo z zaplonem mojego meza i moim zdecydowaniem to pewnie za rok bedzie gotowy :ico_noniewiem: a tutaj zostalo troche ponad 2 miechy :ico_chory:
az sie boje myslec co to bedzie jak zaczna mi jeszcze znajomi przynosic
wiesz co mi kumpela trch przyniosla a le wiekrzosc jej oddalam z tego co przyniosla :ico_noniewiem: moze tak glupio no ale jak bym i tak ich nie zalozyla to po co maja mi lezec :ico_noniewiem: wiec oddalam i podziekowalam :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 lip 2008, 19:12

wiesz co mi kumpela trch przyniosla a le wiekrzosc jej oddalam z tego co przyniosla moze tak glupio no ale jak bym i tak ich nie zalozyla to po co maja mi lezec wiec oddalam i podziekowalam
No jasne !Tez bym podziekowala i oddala!Ide robic obiad Arturowi bo zaraz przyjdzie po 12 godzinach to pewnie milo nie bedzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 lip 2008, 19:20

:ico_haha_02: ja tez spadam bo do znajomych skoczymy zaraz-do wieczorka albo do juterka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-08, 22:32 ]
:ico_noniewiem: wali mnie to ciezko :ico_olaboga:
Musielismy wczesniej od znajomych pojechac bo ja jeszcze do polskiego sklapu musialm jechac i wlasnie bigos robie :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 lip 2008, 22:48

Witam sie

nie bylo mnie dzis bo zle sie czulam prktycznie przelezalam pol dnia w lozku, bylam w pracy i ledwo dokonczylam robote juz nie pojde wiecej do tej zasranej roboty, nie bede sie meczyc, dziecko jest wazniejsze.
Kuje mnie cos na dole, dzis pobolewalo mnie brzusio, mdlilo mnie ale nie wymiotowalam a najgorzej jest w nocy czuje taki bol jak sie przewracam z boku na bok, nie wiem co to jest. Maly dzis dal mi popalic i teraz tez niezle daje, mam codziennie zgage, szczerze pwoiem, ze meczy mnie juz to ale co zrobic trzeba jeszcze wytrzymac

mmarta fajna pokoik dla coreczki :ico_brawa_01: i narobilas mi smaku tym bigosem :ico_nienie: ja uwielbiam bigosik.

A my z mezem wrocilismy przed 22 do domu, bylismy w miescie i kupilam sobie spodenki krotkie z materialu ciazowe w H&M z 20 euro na 9 przecenione i fajna biala bluzeczke ciazowa tez za 9 euro po przecenie i jestem zadowolona. Jak zrobie fotki moze jutro to sie pochwale. A teraz ide sie kapac i spacku bo znow mnie na dole kuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 lip 2008, 09:07

Kuje mnie cos na dole, dzis pobolewalo mnie brzusio, mdlilo mnie ale nie wymiotowalam a najgorzej jest w nocy czuje taki bol jak sie przewracam z boku na bok, nie wiem co to jest. Maly dzis dal mi popalic i teraz tez niezle daje, mam codziennie zgage, szczerze pwoiem, ze meczy mnie juz to ale co zrobic trzeba jeszcze wytrzymac
Wiesz Pati,ze ja mam tak samo,az sie martwilam ze tylko ja,ale skoro jest nas wiecej to moze normalne?Kurcze dzisiejsza noc byla znow nie przespana,bo normalnie mi sie wydawalo ze rodze.Jeszcze on mnie kopie ,chyba w szyjke macicy bo tak mnie czasami zaboli po kopniaczku.....
kupilam sobie spodenki krotkie z materialu ciazowe w H&M z 20 euro na 9 przecenione i fajna biala bluzeczke ciazowa tez za 9 euro po przecenie i jestem zadowolona. Jak zrobie fotki moze jutro to sie pochwale. A teraz ide sie kapac i spacku bo znow mnie na dole kuje
A w H&M sa przeceny juz????Matko to musze tam biegac w weekend :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 lip 2008, 09:24

Wiesz Pati,ze ja mam tak samo,az sie martwilam ze tylko ja,ale skoro jest nas wiecej to moze normalne?Kurcze dzisiejsza noc byla znow nie przespana,bo normalnie mi sie wydawalo ze rodze.Jeszcze on mnie kopie ,chyba w szyjke macicy bo tak mnie czasami zaboli po kopniaczku.....
no ja mam tak samo tez sie martwilam ze cos nie tak, a noc minela jak zawsze niewyspana ja nie wiem jak ja dlugo wytrzymam :ico_noniewiem:
A w H&M sa przeceny juz????Matko to musze tam biegac w weekend :ico_noniewiem:
no sa przeceny i to jakie, nawet po 5 euro bluzki widzialam, ale chyba nie ciazowe ale wydaje mi sie ze i je na ciaze mozna by bylo nalozyc.

A dzis czeka mnie sprzatanie musze troche ogarnac i dzis na obiadzik golabki :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość