Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

08 lip 2008, 21:50

karolina-ch, rewelacja, widać różnice niesamowitą, a ile włosków jej przybyło hohoho!!!
Anitko super że maluszkowi chumorek się poprawił, bo to najgorsze co może być.
A ja zosiaka uśpiłam bo biedaczka się męczyła, mamy obecnie 39 st. i wszyscy czujemy się fatalnie, najgorzej ze ma padać deszcz i temperatura nie spada, kicha !!! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 lip 2008, 21:52

karolina widać róznice, teraz to Amelcia to już jest dziewczynka a nie bobas jak dwa miesiące temu :-D

Kasia Ile macie stopni :ico_szoking: ło matko, ja bym tam chyba padła na zawał, ale to za pewne kwestia przyzwyczajenia. U nas jak jest 30 to ja umieram.....

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 lip 2008, 21:54

Tosia spi w swoim łóżeczku prawie od początku, ale łóżeczko jest u nas w pokoju, bo niestety mamy tylko dwa :ico_placzek: , a ten drugi to salono-jadalnio-kuchnia. Ja bym tam wolała,żeby miała sój pokój, bo ona w nocy sobie pojękuje, a ja wstaje popatrzeć a jak nie wstane to i tak za chwile zasypia spowrotem, a ja nie wyspana chodze :ico_olaboga:
Ale u nas w łózku to bym się bała z nia spać bo ona się tak wierci przez sen,że spadłaby na bank z łózka, zreszta wtedy to bym się już wogólnie nie wyspała :ico_nienie:
Lenka na początku spała 5 godzin w swoim łóżeczku, potem o 2 budziła się na papu i spała z nami, potem już spała długo wiec nie musiałam jej brać do łóżeczka. A od półtora tygodnia spi sama w pokoiku, a duzy pokoj ma niezliczona ilosc funkcji

[ Dodano: 2008-07-08, 21:54 ]
A i tez tak pojekuje, ale mnie to nie rusza :ico_oczko:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

08 lip 2008, 21:55

Yvone życze powodzenia z tym karmieniem i naprawde zlekka daj luziku, taka natura twojego dziecka, niechce nie dawaj. :ico_oczko:
Pruedence to niezłą masz opinie o sobie, przecież tyle się uczysz i zdobywasz doświadczenia !!!
A jeśli chodzi o pomoc z dzzieckiem to mój mąż tak samo jedynie ja czesto wrzeszcze na niego i wyje. I potem chodzi jak w zegarku do kolejnego wrzeszczenia, chociasz ostatnio udało się bez krzyków i tata karmił a ja myłam naczynia. :ico_oczko:
A ja zapomniałam się pochwalić zosia o ponad tygodnia śpi całe noce sama w łóżeczku od 21 do 5 rano hura !!!!!!!!!!!!
Od 3 dni nawet w nocy na pojękiwanie się nie budzi.
A dzisiaj to tak spałam mocno, że o 23 jak mąż dostał sms od siostry to ja nic nie słyszałam spałam jak kamien, nareszcie !!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-07-08, 21:57 ]
Pruedence, tutaj wszyscy mają klime to podstawa, i dzięki temu jest lepiej, ale jest fatalnie bo nie da się wyjść nawet jak słonko świeci, a i nie da się gotować za dużo bo jest tak gorąco i sie nie chce zabardzo.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 lip 2008, 22:02

Kod: Zaznacz cały

Pruedence to niezłą masz opinie o sobie, przecież tyle się uczysz i zdobywasz doświadczenia !!!
Kasia ja patrze realnie na to wszystko, na razie to wiem duzo w teorii a z praktykla marnie, trzeba troche popracować pod okiem doświadczonych kolegów, żeby się czuć dobrze z ta cala odpowiedzialnościa i byc pewnym swoich wyborów, nie sztuka udawać że sie wie wszystko bo sie ma lek.med. przed nazwiskiem.
A poniewaz Tosia urodziła się z wadą i wiele przeszłysmy to wiem, ze mądrych lekarzy niestety jest nie za dużo, reszta to uparte zadufane rutyniaże, broń boże żebym się taka stała :ico_puknij:

Kod: Zaznacz cały

A ja zapomniałam się pochwalić zosia o ponad tygodnia śpi całe noce sama w łóżeczku od 21 do 5 rano hura !!!!!!!!!!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No to rewelacja :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

08 lip 2008, 22:05

Pruedence, masz racje !!
JA znam niezłego przyszłego lekarza bo właśnie robi specjalizacjie, ale jest bez uczuciowy. Wiedze ma niesamowitą i wiele by mógł zdziałać, gdyby był bardziej otwarty na świat i ludzi !!
To prawda wielu dobrych lekarzy nie ma a tu jest jeszcze gorzej. NAjważniejsze aby trzymać się wtyczonych zasad przez służbe zdrowia i tyle.
:ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-08, 22:12 ]
Dobra dziewczynki lece.
Życze wam miłej nocki i powodzenia ze wszystkimi ząbeczkami !!!
PAaa
Do jutra !! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

08 lip 2008, 22:55

kurde, popisalyscie tyle ze :ico_szoking:
przeczytalam wszystko ale nie mam juz sily, zeby cos napisac. Napisze jutro.
Dobranoc!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 lip 2008, 23:00

Pruedence, a z panem lek med. Kuźmą miałaś do czynienia? Uroczy człowiek :-) Ja generalnie mam alergię na lekarzy :-) moja babcia bardzo chciała, żebym poszła na medycynę, a jedyne co mam z lekarza to brak zaufania do innych lekarzy

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

09 lip 2008, 03:20

wisienka24, sobie o tobie dzisiaj myślałam, że jak wpadniesz to wbędziesz w szoku jak dzisiaj się sierpnióweczki superasto spisały, pisałyśmy że hoho.
Janiolek, superasty opis lekarzy!!
Zosiak śpi i mężuś też więc mam troszke czasu więc sobie poszperam w internecie bo tu już nie ma z kim pogadać.
Pa słonka !!! :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

09 lip 2008, 08:31

o matusiu ile tu zaległosci :ico_olaboga:
mieliśmy przejsciowe kłopoty bo mąż stracił pracę palant wywalił go bez ostrzeżenia pod byle jakim pretekstem staneliśmy pod ścianą ale damy sobie rade nie poddamy sie tylko przez debila musimy zrezygnować z wakacji bo kasy brak :ico_placzek: a tak chcialam jechać nad morze :ico_placzek: ależ ludzie to serca nie mają prywaciażom wszystko wolno jednego miesiaca daje podwyzkę bo jest super zadowolony ze współpracy a następnego miesiąca zwalnia bo mu sie źle współpracuje :ico_szoking:

a co do dzieci to my jesteśmy w fazie buntu mały zlości się jak czegoś nie dostaje kladzie sie ze złości i gryzie dywan :ico_noniewiem: piszczy gryzie i szczypie lobuziak się robi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość