Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

10 lip 2008, 23:36

miszka super fotki a ta ostatnia to juz wogole .....pokoiki macie cudne wiec widze ze u was juz przygotowanka pelna para a ja jeszcze ani jednej rzeczy nie kupilam a musze wszystko od podstaw i nie mam co liczyc na zdobyczne niestety..buziaki i milych snow

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 lip 2008, 09:48

miszka super fotki a ta ostatnia to juz wogole .....pokoiki macie cudne wiec widze ze u was juz przygotowanka pelna para a ja jeszcze ani jednej rzeczy nie kupilam a musze wszystko od podstaw i nie mam co liczyc na zdobyczne niestety..buziaki i milych snow
lozeczko dostalam po naszym 3 letnim chrzesniaku,a wszystkie ciuszki kupilam na Sunday Market :ico_haha_01: Niektore jeszcze z metkami,pozostale w swietnym stanie.Moze masz jakis market w swojej okolicy.Nie jestem zwolennikiem takich zakupow za czesto,ale obliczylam,ze to oszczednosc rzedu 300F :ico_noniewiem: A dziecko wszystkie te rzeczy ubierze raz.Czesc rzeczy dostalam tez od moich angielek w pracy,po ich dzieciach.Jeszcze masz chwilke na przygotowania,ja zalozylam ze pierwsze zakupy zaczne robic po 21 tygodniu ciazy,a konkrety po 28 kiedy dziecko wazy juz ponad kilogram i nawet w razie urodzenia za wczesnie da sobie rade :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 lip 2008, 09:56

Witam sie z ranka juz nie takiego ranka :-D jem wlasnie sniadanko, twarozek bialy ze smiatankowym maselkiem i miodzikiem, pychotka :ico_haha_02:

U nas jak zawsze padalo cala noc, teraz tez jest zachmurzone niebo i zaraz pewnie lunie deszcz :ico_placzek:
O teraz to sobie poogladalam Pati!Przesliczne masz to lozeczko,az mi sie chce takiego :-D
dziekuje kochana :ico_sorki: ale nie smuc sie przeciez Twoje lozeczko jest tez sliczne, mi sie podoba kolor Twojego lozeczka :-) i w ogole caloksztalt :-)

Co do komody to kupilismy ja za 60 euro to ja ja wypatrzylam i dobrze zrobilam, bo gdybym jej nie zauwazyla to pewnie bysmy wydalo okolo 100 euro i wzwyz bo tanszych nie bylo, a moje oko wynalazlo ta akurat byla na promocji :-D

[ Dodano: 2008-07-11, 09:57 ]
miszka kochana fotka superancka, az mi sie geba usmiechnela :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i w koncu widac tam Twoja buzke, fajnie wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-11, 10:05 ]
jupi wlasnie dostalam dwie paczuszki, pewnie przyszedl moj spieworek i zaslonki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :525: :526: :527:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 lip 2008, 10:05

Co do komody to kupilismy ja za 60 euro to ja ja wypatrzylam i dobrze zrobilam, bo gdybym jej nie zauwazyla to pewnie bysmy wydalo okolo 100 euro i wzwyz bo tanszych nie bylo, a moje oko wynalazlo ta akurat byla na promocji
jest naprawde bardzo ladna,ja mam komodke ale ze wzgledu na kaloryfer w sypialni musialam ja wstawic do przedpokoju :ico_noniewiem: Musialabym go zaslonic komoda,a to nie jest dobry pomysl,zwlaszcza ze dzidzia urodzi sie przed zima:(
U nas jak zawsze padalo cala noc, teraz tez jest zachmurzone niebo i zaraz pewnie lunie deszcz
Pati ,jaka ja mialam dzis noc!!!!Polozylam sie o4 nad ranem a wstalam o 7 :ico_olaboga: Jestem juz tym bardzo zmeczona,nie daja mi spac dodatkowo stawy u nog-no tak mnie rwa ze wczoraj sie normalnie poplakalam z bezsilnosci,ze nie potrafie nic z tym zrobic.Daja o sobie znac wylacznie wieczorem,w ciagu dnia jest ok.Nie rozumiem tego....

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 lip 2008, 10:16

Pati ,jaka ja mialam dzis noc!!!!Polozylam sie o4 nad ranem a wstalam o 7 :ico_olaboga: Jestem juz tym bardzo zmeczona,nie daja mi spac dodatkowo stawy u nog-no tak mnie rwa ze wczoraj sie normalnie poplakalam z bezsilnosci,ze nie potrafie nic z tym zrobic.Daja o sobie znac wylacznie wieczorem,w ciagu dnia jest ok.Nie rozumiem tego....
oj biedulko TY moja :ico_pocieszyciel: a moze lekarzowi powiedz, ze tak masz powinien cos na to zaradzic :ico_noniewiem:

Ja tez spalam nie najlepiej jak co noc z reszta ale nie bede w kolko o tym pisala :-D

Przyszly zaslonki i ten spiworek co wylicytowalam, ale to sliczne, ladniejsze niz na zdjeciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-11, 10:20 ]
Musialabym go zaslonic komoda,a to nie jest dobry pomysl,zwlaszcza ze dzidzia urodzi sie przed zima:(
no to nie najlepszy pomysl, zwlaszcza ze my rodzimy w okresie zimowym a potem grzac w mieszkaniu trzeba, a moze jakos by weszla ta komodka??? A zamienic sypialni w innym pokoju nie mozesz???

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 lip 2008, 10:24

Przyszly zaslonki i ten spiworek co wylicytowalam, ale to sliczne, ladniejsze niz na zdjeciu
koniecznie wklej zdjatka :ico_brawa_01:
a moze lekarzowi powiedz, ze tak masz powinien cos na to zaradzic
22 lipca mam wizyte,musze cos z tym zrobic,bo nie daje rady :ico_placzek: To takie bledne kolo,bo odsypiam te noce w ciagu dnia,a potem do 1 w nocy nawet nie ma mowy zeby sie w ogole polozyc :ico_noniewiem: Ale mniejsza z tym,chcialam miec dziecko musze to jakos znosic :ico_ciezarowka: Kurcze korci mnie zeby jednak tutaj wjechac z ta komoda...

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 lip 2008, 10:27

Kurcze korci mnie zeby jednak tutaj wjechac z ta komoda...
no to moze sie zmiesci ta komodka, wiesz co zrob najlepiej zdjecie calej sypialni i wklej je nam na forum to moze razem cos wymyslimy :-)

A lekarzowi koniecznie powiedz, na pewno cos na to zaradzi. A z tym odsypianiem to nie najlepszy pomysl, ale ja tez tak robie, w nocy spac nie moge a pozniej w dzien sie klade i nie moge potem zasnac :ico_olaboga: no ale co zrobic, chcialo sie to trzeba teraz to wytrzymac, a juz nie duzo zostalo :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 lip 2008, 10:39

:-D witam witam
Ja sie juz z wyrka skulalam :-D
Jutro po poludniu spadamy na weekend na wies :ico_brawa_01: ale sie ciesze bedzie ognicho :ico_brawa_01:
No szkoda ze wypic nic nie moge...ale w tym mnie pewnie maz wyreczy :ico_oczko: i wypija za nas 2 :ico_haha_01:
Zostsjemy tam na noc wiec moze sobie pic bo to 40 min od Bristolu a ja nie chce w nocy autostrada prowadzic :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

11 lip 2008, 10:40

witam :ico_kawa: i coś słodkiego z rana
miszka piekna fotka ale jesteś silna kobieta :):)
Witam sie z ranka juz nie takiego ranka jem wlasnie sniadanko, twarozek bialy ze smiatankowym maselkiem i miodzikiem, pychotka

zazdroszcze takiego śniadanka my dopiero idziemy do sklepu po buleczki
Wiekszość z pażdziernika klika tutaj więc i ja postanowiłam sie do was podłączyć :ico_oczko: nadrobiłam zaległości i bardzo podobają mi się wszystkie zakupy które zrobiłyście naprawde super . Na dobry początek wklejam fotke z brzuszkiem zrobioną dzisiaj :):)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 lip 2008, 10:41

To spiworek
Obrazek[img]http://[/img]

Obrazek[img]http://[/img]

A to zaslonki:)
Obrazek[img]http://[/img]

[ Dodano: 2008-07-11, 10:43 ]
slonko2008 witaj, brzusio sliczniutki, ale jaki malutki w porownaniu z moim :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no to zycze udanych zakupkow na sniadanko :-) napisz nam cos o sobie :-)

dziewczyny juz wkleilam fotki :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość