Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 lip 2008, 08:54

Cześć,
My tylko na chwilkę, bo na imprezę jedziemy na roczek :-)
Ja też nie gotuję butelek, tylko je wyparzam :-)
Goonia pisze:madziarka81 napisał/a:
Ostatnio przysłali mi w ogóle z hippa paczkę, mam w rosmanie druga do odebrania i jakis kupony rabatowe na produkty dla dzidzi. Miałyscie coś takiego???
ja miałam :-D ta druga paczuszka jest fajniejsza, warto ją odebrać.

A ja nie dostałam żadnej paczki prócz tej z bebilonu na samym początku :ico_placzek: też chce paczki z HIPPA i NESTLE :ico_noniewiem: :ico_sorki:
Pewnie już ich nie dostanę :-(
Zmykam, stawiam :ico_kawa: , częstujcie się :-)

[ Dodano: 2008-07-12, 08:54 ]
Goonia, ubiegłaś mnie, myślałam, że będę pierwsza :-)

[ Dodano: 2008-07-12, 08:56 ]
Renia0601 pisze:Bo we wteorek był zdrowy bo przecież przed szczepieniem był badany

A może to reakcja po szczepieniu?

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 lip 2008, 09:59

przespał się rano, i zjadł wkońcu 90ml kaszki. Już się bawi i jakby lepiej, gorączka spadła do 37,2. Dałam mu calcium i wit C bo tyle mam w domu i żywszy trochę jest. I tak też myślę że to od szczepienia albo trzydniówka, do poniedziałku trzeba przeczekać z lekarzem bo teraz już ośrodek zamknięty.
A to z wczoraj, tylko na chwilkę tatuś ręcę zabrał
Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

12 lip 2008, 11:13

witam

Renia mój Patryk jak miał 8 miesiecy przeszedł trzydniówke. Diecko ma tylko gorączkę, zadnych innych objawów która przechodzi jak ręką odjął po paru dniach i konczy sie wysypką na ciele. Przynajmniej w naszym przypadku tak było :-)
Oby to nic poważniejszego i szybko Arturkowi przeszło :ico_sorki:
Ale ładnie juz stoi, dzisiaj zauważyłam ze jak wzięłam Martynkę pod pachy to zaczęła przebierac nóżkami jakby chciała iść :-)

My tez nieługo wybywamy do Macka siostry na grilla, pogoda ładna więc Patryk poszaleje sobie na podwórku :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

12 lip 2008, 13:16

witam ja na sekundke was poczytam bo dzisiaj idziemy na urodzinki do chrzesniaczki.amelka spi mialam zdjecia wozka wkleic ale jeszcze ich nie zrobilam.Arturek slicznie stoi pa

[ Dodano: 2008-07-12, 13:24 ]
Obrazek
juz wklejam
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 lip 2008, 14:35

Renia0601, super Arturek stoi, tylko 1,5 miesiąca starszy od Uli, a taka różnica między nimi... hehehee
mariola, bardzo fajny wózek, a powiedz, rozkłada się siedzonko? I czy jest ciężki, czy łatwo go wziąć pod pachę i wnieść na 3 piętro?
Lecę, odezwę się wieczorem, na 16 mamy byc na urodzinkach :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 lip 2008, 17:55

Byłam jednak u lekarza bo oprócz tego że jeść mi nie chce wcale, zjadł za cały dzień 100ml mleka i danonka na raty i z 150ml picia to nie sikał od 12-tej. Lekarka osłuchała, odstukała go i powiedziała że albo zęby albo trzydniówka, więc okaże się około czwartku co i jak.
mariola fajny ten wózek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

12 lip 2008, 19:58

mariola, bardzo fajny wózek, a powiedz, rozkłada się siedzonko? I czy jest ciężki, czy łatwo go wziąć pod pachę i wnieść na 3 piętro?
Lecę, odezwę się wieczorem, na 16 mamy byc na urodzinkach :-)
_________________

własnie dlatego go kupilam bo ja mieszkam na poddaszu i tamten byl bardzo ciezki ten jest lekki maly sklada sie go jak parasolke zajmuje malo miejsca i rozklada sie do pozycji lezacej polsiedzacej i siedzacej.jeszcze ma na nozki taka oslonke na zimowe dni.Dzwonila Iwona Maja ma zabka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

12 lip 2008, 22:06

Cześć dziewczyny

wczoraj napisałam takiego długiego posta i mi się net zawiesił i już nie miałam nerwów pisać od nowa...

Gosiu Karolek to śliczny chłopiec-taki cukiereczek do wycałowania :ico_oczko:

Arturek ślicznie stoi... dziewczyny powiedzcie mi co to jest ta trzydniówka, bo pierwsze słysze??? :ico_szoking: jakby mi Gabriel nagle dostał ponad 39 stopni gorączki to chyba bym jak wariatka do szpitala jechała przerażona :ico_sorki:

Wczoraj poszliśmy do lekarza, Gabcioch waży 7780-czyli więcej niż sądziłam, ale nie został zaszczepiony, bo Pani któa asystuje lekarce kazała mi przyjść za wcześnie-Gabik jeszcze pół roczku nie skończył-kazały mi przyjść w następny piątek...

Ja teraz przenoszę swoje ważne rzeczy na laptop Kuby służbowy, bo czeka mnie to formatowanie nieszczęsne...

A wczoraj byliśmy na zakupach, pojechaliśmy do hurtowni artykułów dla dzieci, kupiliśmy kilka zabawek i takie tam pierdółki. W tej hurtowni sprzedawali te ciuszki, które ja mam taniej od znajomej i byłam w szoku-ceny hurtowe, a śpioszek za który ja płacę 7zł tam kosztował 16 :ico_szoking: aż mi szkoda, że szyją tylko do rozmiaru 86 :ico_oczko: i Kuba mi tak podpowiedział, że może Pinko skoro jesteś z Wrocławia, to pomyśl, może jakbyś chciała jakieś nie strojne ciuszki, czyli te podstawowe-śpiochy, body itp. to byś się skusiła na jakiś komplet i Kuba by Ci podrzucił, bo są solidne, mają śliczne aplikacje i kolory-miej to po prostu na uwadze jak będziesz chciała kupić śpioszki w sklepie :-)

Gratulacje dla Majki za pierwszego ząbka :ico_brawa_01:

Mariola spacerówka super, my też się właśnie za jakąś rozglądamy

[ Dodano: 2008-07-12, 22:10 ]
a właśnie-Pinko i Mariola pytam Was, bo Wasze dziewczynki już mają spore ząbki-myjecie je już? Bo kupiłam taką szczoteczkę gumową na palca, ale nie wiem czy to już konieczne???

I kupiliśmy też wczoraj huggiesy kąpielowe, chcieliśmy idąc za pomysłem Pinko jechać do aqaparku, ale moje piersi się nie mieszcze w kostium z zeszłego roku i nagle się miałam okzaję przekonać, że nie będzie łatwo kupić nowy... potrzebuję miskę 75F i figi s/m znalazłam jeden taki kostium-kosztował 289zł :ico_szoking: nawet jakbym miała bardzo dużo pieniędzy to nie dałabym tyle za trzy kawałki szmatki :ico_puknij: ale będę szukała dalej :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-07-12, 22:13 ]
Kuba pojechał kumpli z klubu zawieźć na miasto do jakiejś knajpy i miał wracać do domu, bo rzadko się zdarza, żebyśmy mogli razem spędzić wieczór-no i oczywiście Go jeszcze nie ma, idę się zaraz myć, przecież nie będę czekała na niego, a z komputerem i tak bym się dzisiaj nie wyrobiła...

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

12 lip 2008, 23:17

Dobry wieczór :-)
Arturek cudnie stoi :ico_brawa_01: Niech zdrowieje szybciutko chłopak.
Mariola, bardzo fajny wózeczek, my spacerówkę mamy pożyczoną,też składaną, ale narazie jeszcze używamy wersji spacerowej naszego wózka, jakoś tak wolę widzieć moją żabkę na spacerku :ico_oczko:
Gratulujemy Majeczce ząbka :ico_brawa_01: Nasza Maja narazie marudzi, ale zębów brak :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 lip 2008, 23:21

Fintifluszka pisze:może Pinko skoro jesteś z Wrocławia, to pomyśl, może jakbyś chciała jakieś nie strojne ciuszki, czyli te podstawowe-śpiochy, body itp. to byś się skusiła na jakiś komplet i Kuba by Ci podrzucił, bo są solidne, mają śliczne aplikacje i kolory-miej to po prostu na uwadze jak będziesz chciała kupić śpioszki w sklepie :-)

Chętnie skorzystam, jeśli jest taka okazja, dzięki, że proponujesz, śpiochów już raczej nie używam, ale body jak najbardziej i rajstopki, jeśli tam będą. Jutro jednak jade do Polanicy na wakacje i będę do Wrocławia przyjeżdżała co 2 tygodnie na rehabilitację, więc może w któryś taki mój przyjazd.... ale to się jeszcze zgadamy. Na razie Ula ma dużo ciuszków, bo dostałam od koleżanki po jej rocznym maluchu :-) Dzięki, że o mnie pomyślałaś :-)
Fintifluszka pisze:a właśnie-Pinko i Mariola pytam Was, bo Wasze dziewczynki już mają spore ząbki-myjecie je już? Bo kupiłam taką szczoteczkę gumową na palca, ale nie wiem czy to już konieczne???

Rozmawiałam ze stomatologiem i na razie nie ma takiej potrzeby żeby te ząbki myć, Ula ma gryzaczki ze szczoteczką i nimi jak się bawi i gryzie, to troszkę tą szczoteczką szoruje sobie :-) ale niczym więcej jej nie myję tych ząbków.
Fintifluszka pisze:kosztował 289zł :ico_szoking: nawet jakbym miała bardzo dużo pieniędzy to nie dałabym tyle za trzy kawałki szmatki :ico_puknij: ale będę szukała dalej :ico_sorki:

Masakra, też bym tyle nie dała.... a popatrz sobie w marketach, tam zawsze dostaniesz taniej i ładne są te kostiumy, a teraz wyprzedaże :-)
mariola pisze:Dzwonila Iwona Maja ma zabka

Super, gratulacje :-)
Uciekam dokończyć pakowanie i idę spać....
Acha a urodzinki nam się udały, Ula była grzeczna, była tam też inna mama z taką młodszą od Uli o dwa tygodnie dziewczynką i bardzo nam zazdrościła włosków... hehehhe stwierdziła, ze swojej kupi perukę, dziwna jakaś, wogóle mowiła, że tej małej daje już kiełbasę i inne dziwne rzeczy... bo musi się oswajać ze smakami... :ico_puknij: jakaś nienormalna :ico_noniewiem:
Dobra zmykam
Papapapa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość