caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 lip 2008, 21:31

osita super,że podróż szczęśliwa i mała spała :-) :-) , no terz to trochę odsapniesz po tych upałach hiszpańskich :-) :-)

Ja Oskara czułam w 19 tygodniu, teraz wcześniej, tylko,że w 2 ciaży z reguły czuję się wcześniej, ale co do płci to jestem bardzo ciekawa, jakby była dziewczynka to chyba bym wpadła w szał zakupów rózowo-falbankowych i co kiedyś uważałam za obciachowe ubierać dziewczynki całe na różowo to chybabym nie umiała się oprzeć po tych wszystkich typowo chłopiecych fasonach :-D , no ale jak będzie chłopaczek to się zaoszczędzi :-D

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

13 lip 2008, 21:32

Ania, super, że zdałas. Gratulacje... :ico_brawa_01:
Dzięki dziewczyny za pocieszenie co do ruchów maluszka :ico_haha_02:
Cięzka ta niedziela u mnie była. Mykam spać!

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 lip 2008, 21:48

Cięzka ta niedziela u mnie była. Mykam spać!
_________________
to słodkich snów :-)

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

14 lip 2008, 08:14

Aniasf właśnie chciałam zapytać czy czujesz już synka a tu bez pytania znam odpowiedz. Doczekasz się, pewnie lada dzień napiszesz,ze maluszek ujawnił sie, cierpliwości. :-)
Osita to super masz pogode w tej naszej ojczyżnie, burze i deszcze nie ma co.
Ania gratulacje z okazji prawka. Ty też jesteś z Siedlec czy coś mi się pokićkało?

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

14 lip 2008, 08:28

Aniu ja również gratuluję zdania prawka. :ico_brawa_01: Ja też się wybierałam po obronie w tym roku ale jakoś mi nie wyszło :ico_noniewiem:
JA sobotę miałam nie za ciekawą z wielu względów za to wczoraj sobie odbiłam i z moją przyjaciółką pojechałyśmy nad morze na zawody strong menów. Było fajnie, nie padało i nie było za gorąco. A do tego obiadłam się za wszystkie czasy :ico_olaboga: . No i cały dzień bez mojego synka za którym bardzo tęskniłam ale też cieszę się że trochę od niego odpoczęłam. No a dziś od rana sprzątanie bo mój mąż nic kompletnie nie zrobił i garów całą kuchnia :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-14, 08:30 ]
Zapomniała dodać że ja już pierwsze delikatne ruchy poczułam. Za pierwszym razem też poczułam dużo później

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

14 lip 2008, 10:06

my pewnie dzisiaj sie wybierzemy do lekarza (powinnam juz iść w piątek) więc moze też się coś wyjaśni z płcią ale tak naprawdę to juz się oswajam z myslą że to będzie chlopiec mąż nawet ma juz imie - Piotruś :-D nie chcialam imienia z literką r bo ją źle wymawiam ale w końcu nie to najważniejsze a imie nam sie podoba no i teściu był by w siódmym niebie bo jego ukochany tata tak mial na imię

ruchów jeszcze nie czuję ale tak naprawdę to ja juz wiem co znaczą obolale rzebra więc bardzo mi się do tego nie tęskni

a co do prawka to mam nawet kasę odlożoną na ten cel ale jakoś sie zebrać nie mogę a wiem ze im później tym gorzej

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 lip 2008, 10:27

Evik fajnie że sobie wypoczęłaś, należy sie od czasu do czasu :-D

Kasia więc czekamy na wieści czy będzie jednak Piotruś :-)

A mnie znowu dzis łepetyna zaczęła boleć, boże szału można dostac :ico_zly: , za to pogoda ładna, to po spacerze moze przejdzie :-) :-)

Ja też długo zwlekałam z iściem na kurs, nie wiem dlaczego, bo to super sprawa, człowiek niezależny itd., a teraz to chyba by mi sie znowu nie chciało :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

14 lip 2008, 12:18

Dzień dobry, dzień dobry :) Melduję się póżno ale zawsze lepsze to niż wcale, prawda?
Aniu serdecznie gratuluję zdania prawka - super sprawa tym bardziej że dwójka przy dwójcie dzieciaczków to już duże ułatwienie.
Eh dziewczynki nad morzem było super choć krótko. Pogoda była fajna, może nie na opalanie ale było cieplutko. Byliśmy w Mrzeżynie- kupa km ale opłacało się bo był koncert szantowy (UWIELBIAM)!!! To niby tylko 2 dni ale jakoś tak pozwoliło mi to doładować akumulatory.
Co do ruchów dzieciaczka, to te moje to też jeszcze nic takiego wyraźnego -czuje je jako takie coś w rodzaju burczenia brzucha, ale na kopniaki przyjdzie jeszcze czas. No a w pt idę do lekarza i znów zobaczę mojego Dzidziolka - już nie mogę się doczekać. Liczę też że pan doktor potwierdzi nam płeć Maluszka:) No oki wracam do pracy, bo cały ranek byłam dziś w terenie i mam trochę papierków do obrobienia

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

14 lip 2008, 13:47

Cześć dziewczynki, ja dzisiaj byłam w lab na pobraniu krwi. Zapłaciłam 90 zł :ico_szoking: za IgM i IgG w kierunku toksoplazmozy i przeciwciała anty Rh bo mamy z mężem konflikt serologiczny. Jestem dobrej myśli i mam nadzieje, że nie wytwarzam przeciwciał. W czwartek mamy wizytę.
Evik i Tosia, miło słyszeć, że sobie chwilkę odpoczęłyście. Krótko to krótko ale zawsze dobre i to.
Kasia1983 fajnie, że macie juz wybrane imie dla chłopaczka, ja nadal się zastanawiam. Mam swój typ - Bartłomiej (Bartuś, Bartek) - obie babcie sie krzywią, ale mam gdzieś ich uwagi. Ważne, że nam sie podoba.
Evik.kp napisał/a:
Zapomniała dodać że ja już pierwsze delikatne ruchy poczułam
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja nadal czekam cierpliwie.
Osita super, że jestes już w ojczyźnie. Cieszę się, że miałas spokojny lot bez turbulencji i , że malutka była grzeczna. Teraz możesz sobie odechnąc przy burzowo-deszczowej aurze Polski.
Asika, a jak tam Antoś, nadal grzeczny jak aniołek?

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

14 lip 2008, 16:59

A ja mam typ dla dziewczynki - Anastazja (Nastka). Ale raczej wybiorę imię bo to jest długie a my mamy dość długie nazwisko więc wiem że to utrudnienie. Synkowi tez wybrałam Tymon a nie Tymoteusz choć to prawie to samo. Ale i tak mieliśmy problem bo imię wybraliśmy dopiero tydzień po porodzie choć już od 19 tygodnia wiedzieliśmy że będzie chłopak :ico_noniewiem: podejrzewam że tym razem będzie tak samo :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość