Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

16 lip 2008, 08:53

ladybird23, :ico_prezent: GRATULEJSZYN!!!
I spóźnione ale szczere życzenia z okazji rocznicy.

GLIZDUNIA, strojnisia słodziutka a zdjęcie super.
kamizela, ja też chcę lody :D
Ewcik, 3 drzemki? No to sobie trochę odpoczęłaś co?
ladybird23, mój wyjmuje cały język i dotyka go rączkami albo tylko się oblizuje :D
zborra, no troszkę to kosztowały Was te maliny. Co do spotkania to wiesz że ciężko się z domu wyrwać :( Ale będę się starać. Hanuta w podpisie ślicznego ma kitka :)

doris, to teraz już tylko odpoczywaj sobie :) A z naprawą to wiem coś o tym i nie pozwalam już M. grzebać tylko od razu jadę do mechanika. Wczoraj coś zaczęło mi coś w kole pukać i w miarę jechania pukało coraz bardziej. Przestraszona podjechałam do mechanika i dowiedziałam się że koło mi się trochę obluzowało i to dlatego tak mną trzęsło. Na szczęście zrobili mi to na miejscu. Podobno jest to dość częsta przypadłość fiatów :ico_zly: :ico_puknij:

A mój maluszek od poniedziałku gorączkuje i ma luźną kupkę jak na ząbki, ale jednak wysłałam mamę dziś do lekarza bo robiłam Krystkowi badanie krwi i moczu i krew nie jest za fajna bo dużo odczynów nie mieści się w normach. Najczęściej jest ich za mało. Mam nadzieję że nie jest to nic złego.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

16 lip 2008, 09:09

czyżbym dziś sie pierwsza witała?

u nas spoko.m Ala spała 12h bez przerwy. Ja też się wyspałam. Tabletki na alergię łyknięte, więc oddycham w miarę lekko. Zaraz zbieramy się na spacer, bo może padać.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 lip 2008, 09:30

Ewcik 12 h powiadasz :ico_szoking: Matko jedyna dlaczego moje dziecię tak nie śpi :ico_placzek:

Jak jest u was z myciem ząbków waszych maluchów - Wiktorowi coś się odwidziało i teraz muszę mu siłą myć te 8 perełek - ucieka już jak widzi szczoteczkę :ico_noniewiem: A nie chcę żeby całkiem mi nabrał wstrętu do szczotkowania :ico_olaboga:

zborra świetna fotka Hanuty w podpisie :ico_brawa_01: Jak tam soczek - dobry ? :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 lip 2008, 09:41

Patrycja.le, mam nadzeiej ze wszystko z Krystkiem bedzie ok

Ewcik, 12h - pozazdroscic...

kamizela, mycie zebow u nas to masakra - kinga ucieka gdzie pieprz rosnie, wiec na razie tylko sporadycznie myjemy bo nie chce nic na sile...

ja dzisiaj zdjelam posciedle - zaraz :ico_duzepranko: potem ide robic porzadek w piwnicy z jakimis starymi ksiazkami - trzeba wszysko uporzadkowac przed przeprowadzka do wawy - nie chce brac zbednych klamotow i nie chce tez zostawic nadmiaru pierdul rodzicom

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 lip 2008, 09:49

witam sie z rana...u nas slonecznie wiec na spacerozakupy idziemy zaraz jak wywiesze pranko!!!

co do mycia zabkow to ja Mayi nie myje tylko on sama...jak ja jej mylam to nie chciala i uciekala a sama to chetnie...i narazie tylko sama woda ...najpierw chce wyrobic w niej nawyk i zachecic a pozniej bedziemy myc tak zeby zabki byly naprawde czyste....

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 lip 2008, 10:06

Glizdunia Wiktor też sam mył ząbki - na widok szczoteczki aż się cieszył, a ostatnio mu się odwidziało, a ja boję się próchnicy tym bardziej, że on je w nocy :ico_noniewiem:

Właśnie babcia wzięła go na spacer połączony z zakupami więc mam chwile na spokojne umycie włosów :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

16 lip 2008, 11:14

kamizela, u nas mycie ząbków wygląda tak, że w czasie kąpieli najpierw ja trochę przetrę jej ząbki a potem Alicja dostaje do ręki szczoteczkę i sama szoruje. Lubi to bardzo. Chyba smakuje jej pasta do zębów..

Młoda jest już na pierwszej drzemce.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 lip 2008, 11:20

Kamizela...a moze sprobuj mu kupic nowa inna szczoteczke..moze niech sam sobie wybierze....moze go zaciekaw bardziej a jak mu sie znow znudzi to wrocicie do starej :ico_noniewiem: bo szkoda by bylo go zmuszac...wiadomo ze to zniecheca...

Maya poszla spac,juz spacer zaliczony ...i znow nakuiplam pierdol w uzywanym...no i dla mnie torebka :ico_wstydzioch: ....ale ja wiecznie choruje na jakies torebki :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 lip 2008, 11:21

Ewcik u nas nie ma sensu dawać małemu szczoteczkę do mysia ząbków w czasie kąpieli bo po niej dostaje kaszkę na kolację.

No niemożliwe, Ala spała 12 h i znów śpi ? Śpioszek z niej :ico_oczko:

Glizdunia on ma nową szczoteczkę bo stara zawieruszyła się nam na urlopie. Próbowałam myć ząbki razem z nim ale skubaniec zabiera mi wtedy moją szczoteczkę .Torebki powiadasz ? Ja mam jedną i tylko czasami ją wyciągnę z szafy hehe. Jakaś nietypowa kobietka ze mnie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 lip 2008, 11:26

Kamizela...no torebki zawsze uwielbialam ale ostatnio przerzucilam sie na takie ktore mozna przewiesic sobie i wygodnie isc na zakupy...takie z dlugimi rączkami...no i wiadomo portfel,okulary i inne pierdoly w tym aparat musza sie zmiescic :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości