Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

16 lip 2008, 10:59

Hej

No co jest z Wami???? Wszystkie w rozjazdach??? Tylko ja siedzę w domu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Skoro tak to sobie posiedzę i się pochwalę :-D W poniedziałek planujemy zrobić pokój Konradkowi, kupiliśmy łóżko w IKEA i wszystko co potrzebne, jeszcze tylko wykładzina została. W prawdzie są u niego położone panele ale jednak wolę aby miał mięciutko pod dupką :-) Rano zawieziemy go na służbę do babci i odbierzemy we wtorek, wtedy zobaczy nasze dzieło :-D

Tak w ogóle to we wtorek kończę 30. lat więc zapraszam do siebie :ico_zdrowko:


EDULITA super, czekam na słoiczek i na naleweczkę, najwyżej za kilka miesięcy się napiję :-D Wyślij fotki nowej sofki. Ja też będę musiała zabezpieczyć łóżko poduchami ale myślę że u nas się one przydadzą :-D :-D :-D

ASIU oglądałam to łóżko w sobotę i też mi się podobało, tylko one takie bardziej dla dziewczynek :-) Wiki na pewno się spodoba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

16 lip 2008, 12:25

Witaj Kasiula i cała reszta :-D
ja też siedzę w domku a w zasadzie w pracy :ico_placzek: Byłam kilka dni z Maksiem nad morzem a teraz robota. Za to 6 sierpnia lecimy na wczasy, pierwszy lot Maksia samolotem :ico_noniewiem: ciekawa jestem jak to zniesie albo właściwie my... bo niestety troszkę długo będziemy lecieć :ico_olaboga:

Ciekawe jak Konrad zareaguje na nowy pokój :-) Fajne te łóżeczka kupiłyście z Asią, też myślę nad jakimś fajowym pokoikiem dla Maksia :ico_oczko:

Ach 30 lat .... zleciało .... ja jutro kończę 35 i też zapraszam :ico_urodzinki: :ico_zdrowko:

Buziolki dla wszystkich wakacjujących się tych siedzących w domu lub pracy :-D
Ostatnio zmieniony 16 lip 2008, 12:52 przez nella, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 lip 2008, 12:35

No witam

Ja już będę zaglądać bo jestem we Wrocku :-D Moja mama okupuje stale kompa więc ciężko było mi pisać.

Wiki zaczyna gadać, tak śmiesznie i niewyraźnie ale fajnie pepla. A śpiewa sobie i chodzi "ciepa cipa" nie chce się domyślac co to znaczy. Znów podkoczyła i obecnie ma 91 cm. Rośnie szybko, kochana moja blondyna :-D

Kasieńko to we wtorek impra i koniecznie prześlji fotki pokoiku.
ja teraz uciekam na zakupy bo mój maż cały tydz o pustej lodówce siedział :ico_oczko:

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

16 lip 2008, 12:41

Dzieeeeen dooooooobryyyyyyy :-)
Widac wakacje się zaczęły i cisza na forum :-) ważne że wypoczywacie!!!!

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

16 lip 2008, 13:02

Hej

Ja też w chacie sieszę, mały miał katar ale już ok. Dzisiaj jestem słomiana wdowa mężuś pojechał w delegacje jutro wraca,a tak słabo się dziś czuję przydała by się jakaś pomoc bo mały wszędzie mnie ciagnie i niedobry jak zawsze.

Kasiulka- super łóże Kondzia, ciekawe jak zaakceptuje nowe legowisko :-D ja tez muszę pomysleć o jakimś nowym spanku dla Kornela

widzę, ze iprezki urodzinowe się zblizają, ja mam imieniny w przyszłym tygodniu nawet nie wiem kiedy to wypada 24 ale imprezy nie chce mi się robić zresztą zobaczymy może :ico_noniewiem:

Pogoda do kitu ale na spacerek chyba pójdę bo mam dość hałasu sąsiadowi kostke koło domu układają i ta ubijaczka daje czadu, mału nie spał długo przez ten hałas. Może dzisiaj wieczorem jakieś fotki wyślę jak Kornello uśnie ostatnio troche popstrykałam, miłego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

16 lip 2008, 14:06

hej

My dziś ostatnie szczepionko mieliśmy.Teraz spokój na 3 lata:-) Tzn zastanawiam się nad pneumokokami,ale do października się namyślę pewnie :ico_noniewiem:

Ostatnio też mieliśmy groźny i niegroźny wypadek.Braliśmy udział w maratonie w roli głównej z chodnikiem i Joachimem biegającym jak rakieta.Rezultat biegów i gonitwy: pobity i podrapany nos :ico_noniewiem: kolana na szczęście oszczędzone. Teraz dookoła każdy się pyta "co się stało" nawet usłyszałam tekst w rodzaju" a może mama cię tak pobiła?" i sto rad,"że dziecko się za rękę trzyma,ze sto razy trzeba tłumaczyć,że się nie biega a chodzi i takie tam.

I dziś robiłam nalewkę malinową i z czereśni.Teraz dwa tygodnie oczekiwania.Jeszcze plany są na jagodową zobaczymy czy te dzisiejsze się udadzą.

Solenizantkom i jubilatkom dzisiejszym,jutrzejszym i przyszło-tygodniowym buziaki

:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 lip 2008, 15:23

haj

łóżka super, my w planach wsio mamy :-D

moje laski mają rota - najpierw Lili, dzień później Rozi dopadło :-/ ale spoko, powoli przechodzi... najważniejsze :-D

no i dni to kupy, rzygi i takie tam pyszności, jak ustabilizuje się - popiszę troszkę ;-)

buziaczki

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 lip 2008, 20:03

Duuuużo zdrówka dla małych kobietek Martunia

Anetko a jak tu utrzymac takiego malucha, ja dziś po sklepie za Wiki biegałam, bo w wózku siedzieć nie chciała, za rękę tez nie, bawiła ją ta gonitwa. Poza tym co to za dzieciństwo bez siniaków :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

16 lip 2008, 21:48

no i mamy jazdę.Joachim po szczepieniu ma gorączkę 39.Czy tak może być??

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lip 2008, 22:54

Witam dziewczynki póżną porą :ico_oczko: nie zaglądałam tu od niedzieli bo stałam się potrójną mamą w cudzysłowie - pojechaliśmy w niedziele po córke kuzynki a przywieżliśmy i ją i jej brata pobudke mi robili o 6 kładli sie spać o 1 w nocy a Niki przy nich też rozbrykana :wpale: normalnie przez trzy dni nie wiedziałam jak się nazywam dziś go odwioałam z powrotem bo nie dawałam sobie z nim kompletnie rady - skacze biega krzyczy i wogóle nie reagował na żadne uwagi :ico_zly: znisczył tone zabawek nikoli zbił mi tynk ze ściany a na dworze to normalnie jak małpka spusczona ze smyczy :ico_olaboga: co do przechodzenia przez ulice to za każdym razem zawał miałam :558: Weronika z nami została ona ma 9 lat i jakaś grzeczniejsza niż jej 10 letni bratchoć nie powiem nie łatwa w obejściu :-D Nikola przy nich to taka stara maluśka się zrobiła i więcej zaczeła mówić :ico_brawa_01: i na placu zabaw sama sobie zjerzdża ze ślizgawki :-) myśle że teraz już lżej mi będzie z dwójką :-) dziś poszły spać po 20 ciekawe o której wstaną ale nie ma prowodyra więc jestem dobrej myśli :ico_haha_02:
Kasiulka - zdjęcia sofy Nikolowej wstawie jak tylko znajde chwile - obiecuje, na meila prosze adres i już będe paczuszke pakować :-) tzn. za dwa miesiące jak nalewka będzie gotowa i po pierwszych testach :ico_haha_01:
Anetko - temperatura może wystąpić po sczepieniu ale jak do jutra nie przejdzie to lepiej skonsultuj z lekarzem
Maritta - zdrówka dla księżniczek :ico_buziaczki_big:
Nellu, - wszystkiego naj naj naj z okazji urodzinek :ico_prezent:
Asiu- dzieciaczki tak chyba mają że używają dla nas dziwnych słów - Niki ostatnio jak opowiada tatcie co robiła to mówi że hu nonono albo hu hu huju - co oznacza że się huśtała na hużtawce :-D więc i ta cipa to napewno określenie czegoś niewinnego :-D
Mery - dobrze że już po katarze my tez ostatnio przerabialiśmy tą nieprzyjemność, dużo siły życze oj to urwis mały wymęcz mamusie ekspluatuje na maksa co :ico_oczko:

P.S.W poniedziałek będe miała pierwszą jazde :ico_haha_02:

Spokojnej nocki życze i do następnego rzau bo nie wiem czy dam rade jutro zajrzeć :ico_papa:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość