Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 lip 2008, 16:35

:ico_olaboga: nogi mi odpadaja :ico_placzek: latam po tych schodach caly dzien ciagle cos robie i zaraz padne :ico_noniewiem:
Moje dziecko ma za duzo rzeczy nie pomieszcze ich nawet w 4 szufladowej komodzie :ico_zly: (samych ubranek)bo juz nie wspomne o recznikach czy pieluszkach albo kocykach :ico_olaboga: no nic ale to wina mamusi bo ma z gorem :-D wogole juz bym ja chciala miec jakby mi brudzila rzeczy na okraglo to bym sie moze w tej komodzie p[omiescila :ico_haha_01: a jak Marcin zobaczy ze Igusia a nowa komode zawalona stara 3 szufladowa zawalona i jeszcze popowieszalam sukienki Igusi w jego szafie to cos sie boje ze sie bedzie darl :-) ....szama sobe nie zdawalam sprawy ile tego jest jak tak sobie lezalo poupychane w katy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 lip 2008, 18:31

Pati85, super wózio, bardzo mi sie podobaja te trzy kolowe, sa lekkie i zwrotne :ico_brawa_01: , ja caly czas biore witaminki najpierw kwas foliowy potem dostalam zelazo z kwasem foliowym a teraz na koncoweczce biore feminatal N.
My po zakupach :ico_noniewiem: kupilismy dla jego sistrzenica (ma urodziny jutro)gre planszowa z zestawem pytan,chlopak inteligentny wiec mysle ,ze to dobry pomysl :ico_noniewiem: , teraz czekam na obiadek i laba do konca dnia :ico_sorki: :ico_sorki:
mmarta81, podziwiam cie ja jeszcze nie mam ani jednego ciuszka, pokoiku tez nie szykuje bo na razie maly bedzie u nas w sypialni, wiec nasz drugi pokoj bedzie jak na razie stal pusty ale tam urzadze garderobe dla niego, choc sama jeszcze nie wiem jak to bedzie, ciagle nie moge sie za nic wziasc :ico_zly:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

18 lip 2008, 19:37

Pati85 naprawde piękny wózek , wygląda na leciutki i bardzo zwrotny , maleństwo będzie zadowolone , super zakup :ico_brawa_01:
mmarta81, ja też już mam 2 komody całe zapchane ubrankami i kosmetykami dla maluszka i nie wiem gdzie zmieszcze pozostałe rzeczy , normalnie szok Jarek się smieje że Antek ma więcej rzeczy niż on :ico_oczko:
adia26, Ja biore te same witaminki i do tego jeszcze żelazo i za każdym razem jak ide do dr to mnie pyta czy biore , a pozatym jem same zdrowe posiłki owoce i pije soki .

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 lip 2008, 19:46

adia26, slonko2008, dziekuje za komplemenciki dla wozeczka mojego synka :-) :ico_sorki: :ico_sorki:

wiecie co bardzo boli mnie brzuch jak na @ i dosc dlugo trzymalo, dopiero teraz odpuscilo, ale jeszcze mocno tak mnie nie bolalo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-18, 20:10 ]
Jejku jakie pustki :ico_olaboga: myslalam, ze bedzie z kim pogadac ale nie ma tu nikogo :ico_placzek:

A ja wlasnie wgralam licytacje na ebayu, kupilam fajny zestwik dla syncia za 1 euro :-D rozmiar 62

Obrazek

[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 lip 2008, 21:03

:ico_brawa_01: super ten ciuszek Pati
Ty widze masz szczescie zawsze wylicytujesz cos ladnego za bezcen :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-18, 21:04 ]
Wiec tak 2 prania sie susza a jedno wstawie jutro i to bedzie O S T A T N I E :ico_brawa_01: normalnie nie wierze poprasuje jeszcze te 3 i koniec z praniem i prasowaniem jak narazie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 lip 2008, 21:12

:ico_brawa_01: super ten ciuszek Pati
Ty widze masz szczescie zawsze wylicytujesz cos ladnego za bezcen :ico_brawa_01:
dzieki, ostatnio jakos mam szczescie :-D
Wiec tak 2 prania sie susza a jedno wstawie jutro i to bedzie O S T A T N I E :ico_brawa_01: normalnie nie wierze poprasuje jeszcze te 3 i koniec z praniem i prasowaniem jak narazie :ico_brawa_01:
ale Ci zazdrosze, ja czekalam na piekna pogode i nici z mojego prania, a taka pogoda ma sie utrzymac az do wtorku wiec jutro tez wstawiam i nie bede czekala na pogode,wole miec ubranka przygotowane na wszelki wypadek trudno jawyzej beda sie suszyly w pokoiku u malego

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 lip 2008, 21:19

Ja suszylam na ogrodzie nie bylo slonca ale wiatr szybko przewial i schly niezle a te 2 oststnie powiesilam juz w domu na suszarkach -chce miec juz z glowy to pranie i tyle :ico_oczko: Na piekna pogode to ja bym sie chybe tutaj nie doczekala :ico_zly:
Wlasnie sobie wymyslilam ze kupie ta suszarke elektyryczna ale kurde nie mam gdzie jej wstawic w kuchni mam juz pralke :ico_noniewiem: i nie zmiesci sie jeszcze suszarka :ico_noniewiem: nonono chyba nici z tego

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 lip 2008, 21:30

mmarta81, ja raczej tego urzadzenia nie zakupie, bo slyszalam zle opinie, pranie sie kurczy w nich i juz nie jedna odoba mi to mowila, tez kiedys chcialam to kupic, ale nie wiem

Ale moj bak maly rozrabia :-D cos mi sie jesc zachcialo i musze isc zrobic kanapki :-D

Wiecei co tak teraz siedzialam i patryzalam na liste co musze kupic jeszcze i troche sie tego nazbiralo, nie mam jeszcze tylu rzeczy :ico_olaboga: a tak w ogole to nie mam pojecia jakie butelki kupic- jakiej wielkosci, czy male czy duze i co to znaczy smoczek o malym przeplywie, jestem zielona :ico_olaboga: :ico_placzek: a kupujecie gruszke do noska???

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 lip 2008, 22:03

kupujecie gruszke do noska???
juz mam kupiona,a butelek narazie mam 2 -chyba jeszcze jedna dokupe :ico_noniewiem:
W zasadzie wiem ze nie mam jeszcze torby do wozka,plynow do kompieli i kurde nie wiem czego jeszcze ale pisz pisz Pati co tam jeszcze potrzebujesz to mi sie przypomni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 lip 2008, 22:09

Kurcze a jakie butelki kupilas bo ja nie mam pojecia :ico_noniewiem:

ja potrzebuje jeszcze
- husteczki nawilzajace
-pampersy
-nozyczki
-szczoteczka do wloskow
-termometr do wody
-oliwke pielegnacyjna
-gruszke do noska
-plyn do kapieli
-patyczki do uszu
-butelki
-kocyk lzejszy

i to chyba wszystko-acha noi musze jeszcze kupic odciagacz noi spiworek na zime do gondoli i chyba to wsio jeszcze troche tego jest co? :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość