Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lip 2008, 10:32

:ico_brawa_01: Miszkamam dokladnie ten sam :ico_brawa_01: tylko inny kolorek :-D
Zamowilam wozior,w jakims dziwnym sklepie internetowym,mam nadzieje,ze dojdzie
dojdzie dojdze nic sie nie martw :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

21 lip 2008, 10:36

Pati czekamy aż wrócisz od dr i podzielisz się samymi dopbrymi inf
.Zalamalam sie tym co zobaczylam-przytylam 16 kilo,czyli dobije do 20 albo nawet 25 Co zrobic :ico_noniewiem:
miszka nie panikuj kochana tak jak napisała marta pewnie gromadzisz więcej wody , głowa do góry będzie dobrze :-) urodzisz maleństwo i wtedy zaczniesz myśleć jak pozbyć sie tych kg , a teraz spokojnie :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-07-21, 10:37 ]
miszka, będzisz mieć piękny wózek :)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lip 2008, 10:57

Witam sie juz jestem :-)

A wiec tak guzek sie zmniejsza ale jeszcze jest, mam smarowac sie dalej i przyjsc za tydzien we wczwartek bo mam wizyte u gina i on sprawdzi czy to sie zmniejsza czy nie, czy jest poprawa czy nie jesli nie zejdzie to czeka mnie wycinanie tego, trche sie boje, ale mam nadzieje, ze to tego czasu juz zniknie kompletnie.

mmarta
i miszka czemu WY tak kochane sie waga przejmujecie, najwazniejsza jest dzidzia, a potem to juz samo pojdzie, a odchudzanie nie jest wskazane jak sie karmi piersia :ico_nienie: mowie Wam jak bedziecie mialy marudne dzieciaczki i karmily piersia to te kg same spadna, moja kuzynka wyglada jak anorektyczka, taka miala grzeczna coreczke :-D

Naprawde po Was nie widac dziewczyny, zebyscie tyle przytyly, wygladacie bardzo dobrze, takze miszka kochana glowka do gory :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lip 2008, 11:03

ale mam nadzieje, ze to tego czasu juz zniknie kompletnie.
:ico_sorki: no Pati tez mam taka nadzieje i trzymam kciukasy :ico_brawa_01:
mmarta i miszka czemu WY tak kochane sie waga przejmujecie
wiesz Pati jak bym przytyla tylko tyle co Ty albo Zirca(3kg)to bym sie na bank nie pzejmowala :ico_oczko:
Lece po zakupy i do lekarza sie umowic

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 lip 2008, 11:04

Dzieki dziewczynki za pocieszenie,kurcze staram sie az tak nie wpieprzac,ale same wiecie,wieczorkiem siade przed telewizorem i wrabie kilogram truskawek,albo co gorsza kebaba.Ale wlasnie wieczorem mi sie chce-co zrobic :ico_noniewiem: Dalam rade zrzucic 35 kilo po pierwszej ciazy to po drugiej tez dam rade chyba :ico_olaboga: Ja wczoraj znow kupilam tyle ciuszkow ze mi sie w szafie nie mieszcza,tylko takich powyzej 3 miesiaca.No nie moge sie oprzec.W ogole zrobilam sobie dzis torbe do szpitala,a niech lezy i czeka.Ja dostaje w domu korby odkad nie pracuje,mam chyba za duzo czasu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lip 2008, 11:05

wiesz Pati jak bym przytyla tylko tyle co Ty albo Zirca(3kg)to bym sie na bank nie pzejmowala :ico_oczko:
Lece po zakupy i do lekarza sie umowic
oj nie nie nie kochana, ja nie przytylam 3 kg, tylko juz w sumie mam 8 na plusie, pisalam ostatnio po wizycie u gina :ico_nienie: a jeszcze zostalo mi 57 dni wiec pewnie ponad 10 bedzie ale co bedzie to bedzie maly jest najwazniejszy

[ Dodano: 2008-07-21, 11:10 ]
miszka, zapomnialam napisac ze wozeczek fajowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a co do tego jedzenia na wieczor to ja tez tak mam, a kebaby uwielbiam, ale staram sie ich czesto nie jesc bo to za zdrowe nie jest ale czasmai zdarza mi sie :ico_wstydzioch: i w McDonaldzie tez jem czasami :ico_wstydzioch: ale co tam, u mnie zawsze co miesiac 3 kg na plusie przybywa, a teraz mam wizyty co dwa tygodnie wiec zobacze ile w ciagu dwoch tygodni przytyje :-D

Ja tez wczoraj wygralam na ebayu super zestawik dla Eryka za 2 euro udalo mi sie, rozmiar 68 i akurat bedzie mial na Swieta jak pojedziemy :-D bedzie jak gentelmen wygladal :ico_brawa_01:

O to moj zakup :-D

Obrazek[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

21 lip 2008, 11:51

Pati85, rewelka ciuszki na ebayu wyhaczyłaś :ico_brawa_01: no i super, ze dobre wieści od lekarza :ico_sorki:
miszka, wózek rewelacyjny :ico_brawa_01: ja chciałam się zmieścić tak do 250 euraczy za travel system. No zobaczymy....na razie nie kupuję, ruszę sprawę we wrześniu....
ja spadam na 13 do szpitala. Mam usg, po którym maja podjąć decyzje o zmianie terminu na późniejszy, a potem lekarza, czyli standardowe obmacywanie brzucha, mierzenie cisnienia i "are you OK?" :-D acha-no i najwazniejsze-po raz setny zapytają mnie o breastfeeding-"czy na pewno znam wszystkie zalety???!!!" :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lip 2008, 14:03

hej no dziewczyny co sie dzieje, czemu tu takie pustki :ico_szoking: :ico_olaboga:
Pati85, rewelka ciuszki na ebayu wyhaczyłaś :ico_brawa_01:
dzieki kochana :ico_sorki: bedzie z niego elegant co? :ico_oczko:

A co do lekarza to sie okaze w czwartek czy bedzie na bank ok :ico_chory:

mmarta jak tam przygotowania pokoiku Igusi??? Juz gotowy????
Mam pytanko czy Ty od razu bedziesz zawieszala zaslonki czy pozniej????


Ja dzis mylam szafki i komode w wodzie z octem zeby zabic zapach drewna, ale nie wiem czy to pomoglo, chyba za malo octu wlalam :ico_noniewiem: kuzynka mi poradzila zeby tak zrobic, bo ocet zabija zapach drewna...


Tak dzis przegladalam poprane ciuszki i tak patrzylam na rozmiary to mam sporo spodenek od 3 do 6 miesiecy :ico_haha_01: i tez mam innych wiekszych, zawsze to lepiej, rekawek mozna podwinac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lip 2008, 14:22

:ico_placzek: no i juz mam dzien zje&*^% na maxa :ico_zly: Przyszlo mi pismo z ubezpieczenia samochodu ze od 16.08(czyli tak jak mi sie konczy ubezppieczenie samochodu) bede placic jedyne 100%wiecej :ico_placzek:
A to dlatego ze mi nawalil reczn i samochod stoczyl sie na smochod sasiada z 2 miechy temu i on zglosil szkode wiec mi porzepadly znizki :ico_placzek:
Na to moj maz powiedziel ze za to gowno co stoi przed chata nie bedzie tyle placil i ze sprzeda moj samochod a ja bede jego jezdzic bo to sie nie oplaca :ico_placzek:
Nienawidze go :ico_zly: ciekawe ze on za swoj placi ponad 1000F ubezpieczenia i jest dobrze a za moj mniej niz polowe z tego nie moze zaplacic :ico_placzek:
Nienawidze jego samochodu-nie chce nim jezdzic jest za duzy i ciagle cos w nim pika a ja nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-21, 14:51 ]
IGOLANDIA :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 lip 2008, 16:39

witam przyszle mamuski :-D ale sie was naczytalam :ico_szoking: ,a przy tym pochlonelam miche czipsów paprykowych :ico_wstydzioch: i popilam sokiem wisniowym,wiec moj jakby sie ocknal po wczorajszym i szaleje od rana :ico_brawa_01: doprowadzajac mamusie do skurczy,az myslalam,ze rodze :ico_oczko: u was batoniki i arbuz ,a na mojego dzialaja takie bardzo kwasne zelki zawsze daje mi wtedy kopniaka bo mu nie smakuje :ico_oczko:
Pati85, dobrze ze guzek sie zmiejszyl, oby tak dalej :ico_brawa_01:
miszka, Ladny wozeczek jak moj dojdzie :ico_sorki: to tez sie pochwale :ico_oczko:
mmarta81, super pokoik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a ja jeszcze nic ie mam :ico_placzek: :ico_placzek: , nie dobra ze mnie matka

[ Dodano: 2008-07-21, 16:49 ]
Pati ja tez mam konto na ebay jeszcze nic nie kupilam bo sie troche cykam nie bardzo wiem jak to dziala

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość