Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lip 2008, 18:12

A w czwartek z mezem jade do szpitala na kardiologie-juz sie boje ze cos bedzie nie tak :ico_noniewiem: (on mial 3,5 roku temu operacje serca) a oststnio cos przebakiwal ze sie zle czuje
oj to lepiej jechac sprawdzic czy z serduchem wszystko ok bo to nie ma zartow kurcze, daj znac po wizycie jak cos, ok??? Mam nadzieje, ze jest dobrze.
wrocil do swojej bylej ktora tez jest w PL ale teraz ta byla ma przyjechac zamiast mojej kumpeli :ico_zly:
ja Cie jacy Ci faceti sa okrutni :ico_zly:

[ Dodano: 2008-07-21, 18:13 ]
kurde do lekarza ide dopiero w piatek :ico_noniewiem: bo wczesniej nie bylo terminu :ico_noniewiem:
a to cos szkodzi ze dopiero w piatek????

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 lip 2008, 18:22

a to cos szkodzi ze dopiero w piatek????
no kurde niby nie tylko ta polozna kazala mi isc do GP tydzien temu a ja jakos nie mialam czasu tam zajrzec :-D no i teraz mam kare :ico_haha_01:
oj to lepiej jechac sprawdzic czy z serduchem wszystko ok bo to nie ma zartow kurcze, daj znac po wizycie jak cos, ok??? Mam nadzieje, ze jest dobrze.
no musimy jechac-zreszta on ma co 6 miesiecy takie badania-ale teraz mnie nastraszyl ze sie ale czuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lip 2008, 18:40

no kurde niby nie tylko ta polozna kazala mi isc do GP tydzien temu a ja jakos nie mialam czasu tam zajrzec :-D no i teraz mam kare :ico_haha_01:
ach amyslalam, ze musisz isc koniecznie w jakims innym terminie :-)

Nie martw sie kochana, na pewno z mezem jest dobrze, moze za duzo pracuje i przemeczony jest, ale najwazniejsze, ze pojedziecie i sprawdzicie.

Ale sie ciesze, znalazlam taki przewijak jak Twoj kosztuje 20 euro w Ikei, ale juz maz burczy ze po co mi teraz to :ico_zly:

[ Dodano: 2008-07-21, 18:47 ]
mmartaOj widze, ze juz Ciebie nie ma, maz przyszedl ja poszlam na chwilke do kuchni zamieszac zupke i on wylaczyl mi kompa i zaczelismy jesc obiadek, szkoda, ze juz Ciebie nie ma. Moze pojzniej bede :ico_buziaczki_big: :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 lip 2008, 19:10

Pati85, kurcze nie wiedzialam,ze szczawiowki jesc nie mozna ale jest taka dobra,ze troszke to mi chyba nie zaszkodzi :-D
my to teraz jak stare babcinki :-D po szpitalach sie ciagle wloczymy, ja jutro tez na wizyte do szpitala,a w czwartek do polskiej ginki, do ktorej sie przepisalam, bo moja ostatnia GP to masakra wiec dziekuje opatrznosci,ze zmienily sie zasady i ona moze mnie teraz prowadzic,ona prywatnie przyjmuje i dobrze sobie liczy :ico_olaboga: ale teraz wizytki mam za darmo :ico_sorki: place tylko za usg :-D , wszyscy sa z niej zadowoleni wiec mysle ze bledu nie popelnilam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-21, 19:11 ]
u nas znowu pada :ico_zly: matko jeden dzien slonca na dwa tygodnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

21 lip 2008, 19:18

mmarta81, bardzo ładny pokoik dla Igusi , mała będzie zachwycona ajk go zobaczy :-D
my to teraz jak stare babcinki po szpitalach sie ciagle wloczymy, ja jutro tez na wizyte do szpitala,a w czwartek do polskiej ginki, do ktorej sie przepisalam, bo moja ostatnia GP to masakra wiec dziekuje opatrznosci,ze zmienily sie zasady i ona moze mnie teraz prowadzic,ona prywatnie przyjmuje i dobrze sobie liczy ale teraz wizytki mam za darmo place tylko za usg , wszyscy sa z niej zadowoleni wiec mysle ze bledu nie popelnilam
no żebyś wiedziała że jak babcie tyle czasu spędzamy na róznych badaniach itp :-D
A co do lekarza to na pewno lepiej zmienić niż byc niezadowolonym i się stresować przy kolejnych wizytach dobrze zrobiłaś a to że musisz płacić za
usg przebolejesz :ico_oczko:

kurcze ja cały dzionek spałam bo pogoda paskudna była a potem obiadek gotowałam dl aJarka i dla siebie osobno bo on flaczki chciał :ico_puknij: nie wiem jak on to może jeść .
Teraz własniewróciłam do domku, byliśmy na lodach bo mi sie zachciało no i Jarek nie miał wyjścia bo go męczyłam i męczyłam

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 lip 2008, 19:29

Teraz własniewróciłam do domku, byliśmy na lodach bo mi sie zachciało no i Jarek nie miał wyjścia bo go męczyłam i męczyłam
_________________
tak tak nie ma wyboru trzeba spelniac zachcianki przyszlej mamusi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

21 lip 2008, 20:17

No i poszło wszystko :ico_placzek: miesznie lodów z jabłkiem to nie jest dobry pomysł nie polecam :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lip 2008, 21:11

Widze ze nadal nikogo nie ma wiec ja sie zegnam na dzis, cos spac mi sie chce, jutro u nas ma byc ladna pogoda a od srody lato upalne zobaczymy jak to bedzie, jakby tak bylo to czeka mnie pranko i prasowanko i bedzie wsio gotowe, juz nie moge sie doczekac :-D

mmarta widze ze juz zalozylas zaslonki w pokoiku malej, ja sie zastanawiam czy jeszcze nie zawczesnie, bo moze sie okuza, juz sama nie wiem, ale mnie tak korci juz zalozyc :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-21, 21:12 ]
No i poszło wszystko :ico_placzek: miesznie lodów z jabłkiem to nie jest dobry pomysł nie polecam :ico_nienie:
oj biedulko, no ja to nie mieszam takich wynalazkow :-D

Ide tez loda wszamac bo dzis jeszcze nie jadlam, to cud, bo w ciagu dnia to po kilka jem :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 lip 2008, 21:21

Oj, nie bylo mnie chwile,musialam nadrobic!Znow nie dostaje powiadoien,wiec nie wiedzialam ze jestescie :ico_noniewiem: Narobilyscie mi ochoty na przewijak,na stojacy nie mam miejsca,ale taki na lozeczko bylby fajny.Zaraz tez sobie zobacze na ebayu.Moj maly znow sie dzis prawie w ogole nie rusz,ale jutro mam polozna to sie uspokoje!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 lip 2008, 21:25

Narobilyscie mi ochoty na przewijak,na stojacy nie mam miejsca,ale taki na lozeczko bylby fajny
no ja mam taki na lozeczko, a chcialam kupic taki jak ma nasza Martusia :-) chyba dokupie taki stol i wloze tam moj przewijak, juz patrzylam w Ikei sa takie jak ma Marta i kosztuje tylko 20 euro, ale znalazlam taki tez na ebayu nowy na licytacje wiec juz obserwuje :-D

Kochana za to moj maly dzis jest az za bardzo ruchliwy, co on wyrabia to mozg staje, teraz tez po zebrach mi daje, Wszedzie czytalam na stronach, ze w tych tygodniach czuje sie slabiej a ja czuje tak mocno jego ruchy ma taka sile, ale z jednej strony to dobrze, bo bym sie martwila gydybym go nie czula.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość