Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 lip 2008, 11:07

Klopot w tym,ze trzeba poprosic o ta przysluge sasiadke,ktora sobie sasiad miesiac temu przywiozl prosto z Chin i ona ani slowa po angielsku ,ja natomiast ani slowa po chinsku Jakos jej to wytlumacze chyba
:ico_haha_01: no to powodzenia Miszka-podszkol chinski przez neta troszke i ruszaj do sasiadki :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 lip 2008, 11:14

no to powodzenia Miszka-podszkol chinski przez neta troszke i ruszaj do sasiadki
Tak musze zrobic,znajde na szybciora jekies rozmowki chinskie i dam rade :ico_haha_01: ja sie tylko zastanawiam w jakim jezyku moj sasiad z zona rozmawia :ico_sorki: Czujecie tak 24 godziny na dobe z osoba,ktora kompletnie nie wie o co biega.Moze nie maja czasu na rozmowy :ico_haha_01: Ale sasiad dobiega szescdziesiatki a moja Chinka ,tak nie wiecej jak 30 ma :ico_haha_01: Oni codziennie wieczorem gdzies jezdza,w koncu moj Artur zagaduje do sasiada,czy dzis znow kolacja we dwoje,a on ze tak ,wlasnie zabiera zone na kawe do MC'Donalds :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

22 lip 2008, 12:42

no ja juz po sprzątanku ,jeszcze tylko :ico_prasowanko: ale to juz chyba wieczorkiem bo padam na twarz,jestem na nogach od 5! pogode mamy dzisiaj ładną i jak mój misiek wróci z pracy ruszamy gdzies nad wode może? nie chce mi sie juz siedziec w tym domu,i bardzo nie moge sie doczekac do przeprowadzki,jeszcze tylko 8 dni,i bede mieć swój wielki taras na którym bede sie wygrzewać od rana-hmm ,jesli bedzie pogoda,ciesze se ze poprawiłam wam humorek z tą wagą! serio nie ma co sobie żałować jedzonka,bo to wszystko dla dzidzi,a potem bedziemy sie zajmować tymi kilogramami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 lip 2008, 13:14

Artur zagaduje do sasiada,czy dzis znow kolacja we dwoje,a on ze tak ,wlasnie zabiera zone na kawe do MC'Donalds
:ico_haha_01: :ico_haha_01: no to dobre dobre :ico_haha_01:
Miszka a moze ona nie jest Chinka tylko Tajlandka?????
Angole lubia je sobie przywozic z Tajlandji bo sa tam bardzo tanie :ico_oczko:
jestem na nogach od 5!
ja od 7 i juz chyba ide sie polozyc :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 lip 2008, 14:08

hejka

oj ja dzis nie mam sily, weszlam na chwilke przywitac sie i zmykam polezec. Bylam w miescie, kupilam kilka rzeczy z kosmetykow dla malego, jeszcze kilka musze dokupic i bdzie wsio, no dzi sjuz znacznie lepiej z ta pogoda, a jutro ma byc w koncu upal, zobaczymym jak to bedzie bo mam zamiar poprac ubranka.

zirca chce sie pozbyc zapachu drewna bo to w mebelkach u malego tak smierdzi a nie chce t ten smrud wkladac ubranek, nie wiedzialam ze to przechidzi na ciuszki a jednak tak, powyjmowalam i wietrzylam bo pachnialy ta nowoscia

Zirca super, ze synek ronie zdrowo i kawal z niego juz chlopa :-) superasny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

22 lip 2008, 14:50

miszka, ALE SIĘ UŚMIAŁAM , CHINKA POWIADASZ :-D
Agusia1982, CO TY TAKI RANNY PTASZEK JESTEŚ ? ALE CI ZAZDROSZCZE NOWY DOMEK Z TARASEM SUPER

JA BYŁAM DZISAJ NA GRZYBACH Z SIOSTRĄ :-D NAZBIERAŁAM SAME MAŚLAKI I KILKA PRAWDZIWKÓW SZOK WSZYSTKIE ZDROWE I ZADNEGO ROBACZKA :-D WŁAŚNIE GOTUJE ZUPKE :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 lip 2008, 15:12

Jestem po przerwie!
Przyjechal moj wozek,zdazylam go odebrac przed wizyta u poloznej wiec problem z Chinka jest nieaktualny.Powiedzialam poloznej ze juz trzeci dzien ruchy nie sa az tak intensywne jak przedtem,najwyrazniejsze rano i wieczorem,ale w ciagu dnia tak nie bardzo go czuje.Zadzwonila do szpitala i umowila mnie na KTG na 15.30 i szybkie usg zeby sie upewnic czy aby na pewno wszystko jest ok.Wiec odezwe sie po powrocie,bede po tym badaniu spokojniejsz na pewno :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-22, 15:14 ]
Miszka a moze ona nie jest Chinka tylko Tajlandka?????
Angole lubia je sobie przywozic z Tajlandji bo sa tam bardzo tanie
Wiem,ze Tajki w modzie,ale ta jest centralnie z Chin :ico_brawa_01: Zreszta do bolu sympatyczna postac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 lip 2008, 17:08

czesc dziewczynki, ja juz po wizycie w szpitalu :ico_sorki: dzis poszlo szybciutko :ico_sorki: trafilam do kubeczka na siuski :-D ,wiec nie musialam czekac az znow mi sie zachce :ico_haha_01: , nie pobierali mi krwi dopiero nastepnym razem, gdy mierzyla mi cisnienie co malemu sie chba nie spodobalo , kopnol mnie cholernie :ico_oczko: ,potem rozmowa z lekarka ktora powiedziala ze cisnienie za wysokie wiec mam je kontrolowac,powiedziala mi o wynikach z glukozy,ze mam ograniczyc slodycze bo cukier nie jest za dobry, pytalam sie czy to normalne ze codziennie mam kilka skurczy(wy tez tak macie) niby to normalne, sluchalysmy serduszka i bilo tak szybko, ze cigle sie jej dopytywalam czy jest ok. ona ze tak, ale ja jakos nie ufam irolskim lekarza,(dobrze,ze porody dobrze odbieraja wszystkie znajome chwalily ze jest super,jesli porod taki moze byc :ico_noniewiem: ) wiec w czwartek ide jeszcze na kontrole do ginki i zapytam sie o te skurczyki.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 lip 2008, 17:32

Ja tez juz po wizycie w szpitalu.KTG jak najbardziej ok.Moje dziecko to zlosliwiec jak jego tatus,nie ruszal sie przez 3 dni a tylko mnie podpieli pod KTG naliczyli 33 ruchy w ciagu 20 minut,az mi bylo glupio ze im zawracam glowe.Ale uslyszalam,ze jezeli cokolwiek mnie niepokoi to natychmiast dzwonic i przyjezdzac.A ,tez istotne,ze nie ma zadnych skurczy-uf.Pare dni bede spokojna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 lip 2008, 17:34

miszka no to dobrze ze poszlas na KTG mam nadzieje, zes wszystko jest w porzadku, cos Cie dlugo nie ma :ico_noniewiem:

adia26, no to fajnie, ze juz po wizycie, no to kochana musisz ograniczyc slodycze z cukrem nie ma zartow a tym bardziej w ciazy

A ja ide smazyc kotleciki maz niedlugo wroci z pracy, jak zwykle ucielam sobie drzemke, troche za dluga ale nie mialam ochoty wstawac :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość