joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

21 lip 2008, 21:58

Hej hej
Violu zdiecia super i jak widze urlop udany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Suuuuuuuuuuuuperasno :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mi tez sie podoba ten drugi raczej :ico_oczko:

Basiu tak tak sprobuj cos z Waszego jedzonka moze Jasiowi posmakuje :-D

Madziorka ale super mieliscie dziec w zoo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A my dzis bylismy na placu zabaw pod daszkiem i Juli miala super zabawe.A wiecie czego nauczyl sie ten moj diabelek :ico_noniewiem: Pokazuje jezyk ludziom :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: Najpierw mielismy ubaw a teraz probujemy nie zwracac uwagi bo wejdzie jej to jeszcze w nawyk :ico_noniewiem: To madra sasiadka jej nauczyla :ico_zly: No alemoze jej przejdzie :-)

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

21 lip 2008, 22:32

Miałam opisac wczorajsza impreze ale powiem tyle ze 5 miesiecy temu jak sie wprowadzalismy na swoje mieszkanko to bylo ono TAKIE DUZE a po urodzinkach Grzesia strasznie sie skorczyło .Po prostu wszedzie so zabawki małego A TO DOPIERO ROCZEK i przed nami kolejne okazje .A tak na marginesie bylo super zwlaszcza ze od strony kulinarnej to moj maz sie wykazał i co najwazniejsze wo wszystko posprzatał :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Nie ma jak sprawiedliwy podzial obowiazkow.
A dzis obciełam grzywke Grzesia ktora wyglądała jak zaczeska na łysinke(schowałam kępkę na pamiątkę) a pozniej wspolnymi siłami maszynka reszte.

[ Dodano: 2008-07-21, 22:40 ]
u dziadkow
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-21, 23:03 ]
a TU NA JEDNYM Z PREZENTOW
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-21, 23:05 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-21, 23:18 ]
HEJ TY DO SPANIA POBODKA O 6 RANO!
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-21, 23:19 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lip 2008, 01:22

moniw dla Grzesia tysiac buziakow!!! i sto latek :ico_tort: :ico_tort:
sliczny rowerek!!

basik moze sprobuja jak radzi basia z tym jedzonkiem..
oby jasiowi wkrortce apetyt wrocil.. a duzo pije w ciagu dnia?

lelek tez czasem nie chce jesc ale ja nie mam sily go zmuszac.. masakra

wrzuce fotki z wczorajszej wycieczki na wzgorze z ruinami i panorama miasta
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-22, 01:24 ]
dzisiaj bylismy w muzeum samolotw
ale zdjecia pokaze jutro.. bo musze spadac
umowilam sie z kumpela i jej synkiem na wycieczke do nature centre (takie mini zoo)
buziaki
dobrej nocki
papa

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

22 lip 2008, 08:22

Dziewczynki śliczne fotki!!!
Madziu nareszcie jakieś z mężem! I jakie całuski! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moniczko, Pan Grzegorz ma prześliczny rowerek! :-D Gratuluję ukończenia roczku i spóźnione wszystkiego najlepszego! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wszystkim innym roczkom również życzę wszystkiego najlepszego!!! Mój Kubuń ma roczek za 2 dni, ale imprezkę robimy dopiero w sobotę, także w weekend albo w następnym tygodniu wkleję fotki :-)

Buziaki od obijającej się ciotki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

22 lip 2008, 10:30

Witajcie!

Moniw śliczne zdjęcia....i jaki fajny rowerek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka super macie wycieczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fotki jak zwykle zajefajne!!!!!!

zapraszam na kawkę :ico_kawa:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

22 lip 2008, 13:55

Jestem, ale tu chyba pusto :-)

chyba napisze potem, bo Jasia budzę klawiaturą...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

22 lip 2008, 19:03

witajcie
ja po pierwszej nocy, choć urwałam się wcześniej bo o 3:30, ale dziś to już do rana niestety mnie czeka
tyle rzeczy interesujących dzieje się w nocy, że hoho, nawet nie podejrzewałam niektórych pracowników o złodziejstwo a tu proszę, wyszło szydło z worka, ale ja to niestety mam szczęście. że zawsze kogoś złapię niechcący
w każdym razie z przykrością muszę przyznać, że pracownicy zdecydowanie nie doceniają pracodawców i myślą, że im się udaje, a my głupi jesteśmy
ale niestety na pewne kwestie musimy oko przymykać, bo inaczej to trzeba by wszystkich zwolnić
w każdym razie napracowałam się troszkę fizycznie i robiłam wykończeniówkę i nawet niektóre rzeczy to mi już ładnie wychodzą, ale się złapałam za głowę jak chłopak, który tylko drożdżówkę robi i od tygodnia szkoli się pod okiem cukiernika robi badziewie, normalnie koszmar, ale najgorsze jest to, że tak mu widać wygodnie, bo nie korzysta nic kompletnie z doświadczenia lepszego w te klocki kolegi, ja to chyba zbytnia perfekcjonistka jestem i chyba tego samego wymagam od innych niestety i aż mnie skręca takie olewanie
no dosyć tego gadania, tak czy siak trochę fajnych rzeczy poznaję i się uczę, wychodzę z założenia, że nigdy nie wiadomo do czego się może w przyszłości przydać taka wiedza i zdolności, więc trzeba korzystać
moniw, madziorka śliczne zdjęcia i chłopcy widać lubią rowerki
joasiu z tym języczkiem to niezła aparatka z twojej córuni, oj rośnie mały diabełek ;-)
małolata to czekamy na zdjęcia, a jak tam twoje sprawy, wróciły na dobre tory?
ojej, zapomniałam o Elizce od Kingi (ciekawe co u nich), kochana wszystkiego naj... dla twojej małej księżniczki z okazji roczku
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Ostatnio zmieniony 23 lip 2008, 18:38 przez barbapuppa, łącznie zmieniany 1 raz.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

22 lip 2008, 21:20

Hej hej
U nas nadal jezyczek wystawiony choc nic na to nie raagujemy.A glodomorka to naprawde lepiej bedzie ubierac jak zywic to istny ojciec :ico_noniewiem:

Madziorka no wlasnie jak tam u Ciebie sie uklada w te klocki

Movin no super gosciu z Twojego meza.Spisal sie na medal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Brawa dla Niego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A zdiecia rewelka i rowerek chyba pasi Grzesiowi bo usmiech jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka dobrej zabawy w zoo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-22, 21:22 ]
Basiu to zawsze sie mysli ze szefa mozna w "rogi walic" a tu mozna sie czasami zdziwic :ico_noniewiem: I jak dzis funkcjonowalas po nocce?

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

22 lip 2008, 21:57

witam kochane :-D :-D

Ja już w domku, wróciłam przed chwilą i zaraz do was zaglądam :-D . Jak sie rozpakuje itd to poczytam posty i napisze co nieco :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lip 2008, 22:33

joanna1111 pisze:Madziorka no wlasnie jak tam u Ciebie sie uklada w te klocki


barbapuppa pisze:madziorka to czekamy na zdjęcia, a jak tam twoje sprawy, wróciły na dobre tory?



:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

dziewczyny czy ja o czyms nie pamietam?? zupelnie nie wiem o co chodzi
oswieccie mnie :-D

bo u mnie wszystko w jak najlepszym porzadku bylo i jest :ico_brawa_01:

basiu silna kobietka z ciebie. niezle sobie radzisz!!!
bizneswoman! :ico_brawa_01: hihi

[ Dodano: 2008-07-22, 22:34 ]
uffffffffffff

piwko na dobranoc i uciekam bo nog nie czuje.. polozylam sie przed 3 :ico_puknij: a wczesnie rano musialam wstac hehe
taki glupek ze mnie
ale dzionek spedzilismy z lelkiem bardzo udany
najpierw mini zoo , potem park z kaczkami i placem zabaw
chlopcy poszaleli na maxa
pogoda dopisala.
czegoz chciec wiecej nie???

lelek zasypia od poltorej godziny :ico_olaboga: biega po lozku. skacze , smieje..
juz dwa razy zmienialam sie z adamem
teraz odpoczywam i sie nie ruszam hihi

zycze wam dobrej nocki

[ Dodano: 2008-07-22, 22:35 ]
aaaa do nas lato przyszlo... nie wiem na jak dlugo ale kazdy sloneczny cieplutki dzien cieszy!!!!
dzis nadmuchalam lelkowi basenik i jeszcze przed spaniem sie popluskal na ogrodzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-22, 22:41 ]
Royal air force muzeum
w towarzystwie lotnikow ihi
Obrazek
latajaca rodzinka
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość