lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 lip 2008, 09:57

witajcie sloneczka

:-D weekend zlecial jak zwyle za szybko :ico_placzek: i znowu poniedzialek..ale jeszcze 5 dni i urlop :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zdjecia sliczne!!11
a ja mam zepsuty aparat :ico_placzek:

kilolek, jak bys nie napisala to nikt by nie zauwazyl ze niewykonczony :ico_oczko: gluptasku :-)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

21 lip 2008, 19:13

Hejka

A mój weekend minął pół na pół :ico_noniewiem:
Sobotę przeleżałam w łóżku z powodu masakrycznego bólu głowy i kręgosłupa :ico_placzek:
Powracają moje stare ataki migrenowo-padaczkowe ... bo nikt do końca nie wie co mi jest :ico_zly: Leków nie brałam już z 1,5 roku a tu taka niespodzianka. No i mój mąż stanął na wysokości zadania i przywiózł moje tabletki (2 szt za 70 zł :ico_szoking: ) takie specjalne pod język i pomogło.
W niedzielę za to byliśmy na baseniku i od razu ulżyło mojemu kręgosłupowi uff

Wojtek walczy ze mna o komputer8 4musze uciekać
papapap

Piękne foteczki Zajrzę później do Was!!!!!

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

21 lip 2008, 20:41

hej laski - chyba wam się jeszcze niechwaliłam jakich mam kochanych teściów - zaproponowali mi ,żebyśmy z nimi pojechali [ja i mateuszek] nad morze , oni pokryją koszty wyjazdu i pobytu tam - super prawda -tylko troche mi szkoda mojego męża ,że nie pojedzie - ale co tam 10 dniowa rozłąka dobrze nam zrobi .
madziorka i kilolek super fotki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lip 2008, 01:36

czesc

lala ale tesciowie dbaja o ciebie!! super!! kiedy jedziecie?

Aga bidulko wspolczuje. ale najwazniejsze ze juz lepiej sie czujesz uff

kilolek jaki taras? ja tez nic nie widze. kubus rewelka!!

lidzia moj aparat tez szwankuje. przycisk wylecial jeszcze jak w krakowie bylam ale czesto g potrzebuje i nie mam czasu oddac do fachowaca hehe i robie fotki kolczykiem hehe

pokaze wam fotki z wcorajszej wycieczki na wzgorze z ruinami zamku i panorama miasta i uciekam bo na rano jestem umowiona z kumpela do natura centre (mini zoo)
buziaki



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


i spadam bo juz pozno a rano przyjedzie po mnie kumpela i idziemy do nature centre(takie mini zoo) z naszymi dzieciaczkami

a dzis zaliczulismy muzeum samolotow
chlopacy byli podjarani hihi
jutro wkleje fotki

dobranoc

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 lip 2008, 08:26

lala, ale superrrrrrrrrrrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

odpoczniesz i najodujesz sie
a gdzie jedziecie dokladnie??

madzia zdjecia jak zwykle extra a pomysl z kolczykiem..hihihi dobre :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

22 lip 2008, 09:04

Witam kilolek super zdięcia super
mi też aparat nawalił miałam go dopiero 3lata cyfrówka premier no do naprawy go nie zanosiliśmy bo M stwierdził że się nie opłaca teraz mamy fujifilm finepix5800
A tak po zatym to na niuc nie mam siły Wiki marudna ma zapalenie jamy ustnej nie wiem z kąt to się wzieło :ico_placzek: :ico_placzek: nie wyrabiam z nią cały czas płacze już ma takie głupie myśli że nie chcę mi się pisac chyba nie jestem do końca dobrą matką że takie myśli mnie nachodzą :ico_placzek:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

22 lip 2008, 10:35

lala ale tesciowie dbaja o ciebie!! super!! kiedy jedziecie?
oj dbają- jedziemy 17 sierpnia
lala, ale superrrrrrrrrrrr
odpoczniesz i najodujesz sie
a gdzie jedziecie dokladnie??
jedziemy do chlapowa obok władysławowa, ato jodowanie to najbardziej mateuszkowi się przyda
nie wyrabiam z nią cały czas płacze już ma takie głupie myśli że nie chcę mi się pisac chyba nie jestem do końca dobrą matką że takie myśli mnie nachodzą
edyta29 -mnie też czasem nachodzą głupie myśli , myśle że większość z nas takie czasem miewa - a matką napewno jestes wspaniałą- nie martw się wiki szybko wyzdrowieje - głowa do góry wszystko będzie ok

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 lip 2008, 16:48

edyta29, JESTES WSPANIALA MAMUSIA TYLKO ZMECZONA!!!!!!!!!!!!
ilez mozna slyszec marudzenia i jekow itd.znam to.kazda czasem tak ma..
ech tak juz jest nikt nie mowil ze bedzie latwo a piekny usmiech czy czekoladowy calusek to cos najpiekniejszego pod sloncem--sama wiesz :-)

lala, znam wladyslawowo bo w zeszlym roku tam bylismy--obyy pogoda wypalila

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

22 lip 2008, 17:22

własnie przejrzałam początki naszego forum lidziasc jestes weteranką- widze ,że jesteś najdłużej z obecnie piszących wiecznie młodych z 1980

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

22 lip 2008, 18:18

Wiecie, te awarie aparatów to chyba zaraźliwe są, bo mój też szwankuje. Muszę go oddać na serwis, bo nie widzi baterii - ciągle się burzy, że rozładowane. Dobrze, że jeszcze na gwarancji jest.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość