Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 lip 2008, 17:36

Powiedzialam poloznej ze juz trzeci dzien ruchy nie sa az tak intensywne jak przedtem,najwyrazniejsze rano i wieczorem,ale w ciagu dnia tak nie bardzo go czuje.Zadzwonila do szpitala i umowila mnie na KTG na 15.30 i szybkie usg zeby sie upewnic czy aby na pewno wszystko jest ok.Wiec odezwe sie po powrocie,bede po tym badaniu spokojniejsz na pewno
Miszka ty to masz jednak super to polozna!!!!!Zazdroszcze Ci bo przy takiej poloznej nie ma sie co martwic :ico_brawa_01:
Moja jest jakas lekko stuknieta :ico_puknij: i na bank by tak nie zaragowala :ico_nienie:
dzis poszlo szybciutko trafilam do kubeczka na siuski
:ico_haha_01: hahahaha no to super ze Ci dzieiej tak szybko poszlo :ico_oczko:
powiedziala mi o wynikach z glukozy,ze mam ograniczyc slodycze bo cukier nie jest za dobry,
:ico_noniewiem: oj no to nici ze slodyczy :ico_noniewiem: chociaz slyszalam ze to podobno soki i niektore owoce maja b.duzo cukru :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 lip 2008, 17:36

Ja tez juz po wizycie w szpitalu.KTG jak najbardziej ok.Moje dziecko to zlosliwiec jak jego tatus,nie ruszal sie przez 3 dni a tylko mnie podpieli pod KTG naliczyli 33 ruchy w ciagu 20 minut,az mi bylo glupio ze im zawracam glowe.Ale uslyszalam,ze jezeli cokolwiek mnie niepokoi to natychmiast dzwonic i przyjezdzac.A ,tez istotne,ze nie ma zadnych skurczy-uf.Pare dni bede spokojna :ico_noniewiem:
to super wiadomosc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: uspokoilas sie kochana na pewno, :ico_brawa_01:

moj maly tak sie wierci, ze az brzuch na boki skacze :-D

[ Dodano: 2008-07-22, 17:37 ]
a ja dzis musze do poloznej musze przedzwonic, spytac sie kiedy ma dyzur w szpitalu to bym pojechala ziwedzic co i jak, oprowadzilaby mnie wszedzie i pokazala co i jak :-D noi musze sie spytac kiedy teraz mnie nawiedzi :-D

[ Dodano: 2008-07-22, 17:40 ]
Lece smazyc miesko bo sie nie wyrobie :-D chyba dzis moj maz pojedzie auto robic do wujka wiec jakby co pozniej bede i bede mogla rozmawiac mam nadzieje, ze i wy bedziecie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

22 lip 2008, 17:49

oj no to nici ze slodyczy chociaz slyszalam ze to podobno soki i niektore owoce maja b.duzo cukru
kurcze a ja teraz to tylko na soczkach jade tak mi smakuja :ico_noniewiem: ,masz racje one maja duzo cukru wiec co?woda?
Miszka to sie uspokoilas, super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-07-22, 17:51 ]
a ja znowu jem szczawiowa :ico_noniewiem: no nie moge sie opanowac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 lip 2008, 18:01

:ico_brawa_01: Miszkasupr ze wszystko ok :ico_brawa_01:
Ale upal dzisisj u nas umieram spoac mi sie chce caly dzien a juz spalam 2h wiec sie nie moge polozyc bo w nocy to nie wiem co bede robic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 lip 2008, 18:20

Ale upal dzisisj u nas umieram spoac mi sie chce caly dzien a juz spalam 2h wiec sie nie moge polozyc bo w nocy to nie wiem co bede robic
Jej a jak taki upal bedzie jeszcze caly sierpien i wrzesien,pamietam 4 lata temu od czerwca do pazdziernika bylo tak goraco.Teraz wolalabym troszke chlodniejszych dni,ale moj maz zaczal dzis tygodniowy urlop,wiec moze ruszymy gdzies tylki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 lip 2008, 18:30

Teraz wolalabym troszke chlodniejszych dni,ale moj maz zaczal dzis tygodniowy urlop,wiec moze ruszymy gdzies tylki
:ico_brawa_01: no to masz super :ico_brawa_01: zazdrosze Ci my w tym roku nigdzie nie jedziemy przez ten brzuchol :ico_noniewiem: znaczy sie Marcin jedzie za prawie 2 tyg na 2 dni do Peterbobow(zrobic sobie tatuaz) ale ja zostaje bo to za daleko samochodem dla mnie a wiecej urlopu nie chce brac :ico_noniewiem: zreszta teraz jest sam w robocie wiec nie ma wyjscia :ico_noniewiem:
Jej a jak taki upal bedzie jeszcze caly sierpien i wrzesien,
no wlasnie :ico_noniewiem: ale tak zle tak niedobrze -w sumie to slyszalam ze przyszly tydzien tez ma byc ladny :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 lip 2008, 20:19

zazdrosze Ci my w tym roku nigdzie nie jedziemy przez ten brzuchol
Myslalam bardziej o czyms w okolicy,zadne tam wyprawy.Zreszta ten sobie juz kupil bilet na impreze z bratem na sobote,ma mnie w nonono wiec pewnie i tak bede spedzala czas sama.Czuje sie czasami jakby to bylo tylko moje dziecko,bo jego ono srednio interesuje.Uslyszalam nawet,ze on nie jest w ciazy wiec nie musi siedziec w domu i wyjdzie jak bedzie mial ochote sie zabawic :ico_placzek: Zaczne go za moment traktowac wylacznie jak reproduktora i zywiciela rodziny.Sam doprowadzi do tego ze po urodzeniu sie dziecka przestanie sie liczyc.Skoro nie uczestniczy w moim zyciu to go zastapie dzieckiem :ico_zly:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

22 lip 2008, 20:33

Czuje sie czasami jakby to bylo tylko moje dziecko,bo jego ono srednio interesuje.Uslyszalam nawet,ze on nie jest w ciazy wiec nie musi siedziec w domu i wyjdzie jak bedzie mial ochote sie zabawic Zaczne go za moment traktowac wylacznie jak reproduktora i zywiciela rodziny.Sam doprowadzi do tego ze po urodzeniu sie dziecka przestanie sie liczyc.Skoro nie uczestniczy w moim zyciu to go zastapie dzieckiem
To okropne ale moze on nie wie jak ma się obchodzić z takim małym człowiekiem który jest a jednak go nie ma ja też musiałam Jarka przekonywać że nasz maluszek słyszy już nasze głosy i żeby czytał mu bajeczki co Antek przyzwyczaji się do jego głosu , no i po długich namowach dał sie przekonać
( spiewać mu nie chce ), Ale na początku to nie bardzo chciał gadać do brzuszka :( myśle że jak już maluszek będzie z wami to będzie ci pomagał i bardziej się zainteresuje domem i tobą A teraz pewnie chce wykorzystać ostatnie chwile :ico_oczko: wolności :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-22, 20:36 ]
My też nigdzie się nie wybieramy Jarek chce wziąć urlop dopiero jak Antek się urodzi :) żeby być z nami . teraz w sobote wybieramy się na impreze "ku przestrodze " do tychów mam nadzieje ze będzie fajnie

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 lip 2008, 20:36

pewnie chce wykorzystać ostatnie chwile wolności
Mam go dosc,normalnie mam ochote sie z nim rozwiesc!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 lip 2008, 20:39

musiałam Jarka przekonywać że nasz maluszek słyszy już nasze głosy i żeby czytał mu bajeczki co Antek przyzwyczaji się do jego głosu , no i po długich namowach dał sie przekonać
boze jak ja bym mojemu mezowi powiedziala ze ma czytac do brzucha to by mnie wysmial :ico_noniewiem: to ty masz potulnego faceta :ico_brawa_01:
Uslyszalam nawet,ze on nie jest w ciazy wiec nie musi siedziec w domu i wyjdzie jak bedzie mial ochote sie zabawic
wiesz co bo faceci maja za maly mozg zeby pojac to ze w nas jest juz to dziecko i uwierza ze je maja dopiero jak sie urodzi(albo i nie :ico_haha_01: )
Sam doprowadzi do tego ze po urodzeniu sie dziecka przestanie sie liczyc
dokladnie :ico_noniewiem: Marcin dzisisj do mnie to,,co kochasz mnie jeszcze :ico_szoking: on sie nigdy nie pyta :ico_nienie: no a ja ze tak :ico_oczko: a on no wiem jeszcze 2 miesiace moze bedziesz a jak sie Iga urodzi to juz nie :ico_szoking: :ico_haha_01: ,,-boze jak mozna byc zazdrosnym o wlasne dziecko :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość