Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

22 lip 2008, 22:59

oj a ja od 5 na nogach i dopiero kłade sie spać,ale za to jutro leniuchuje,nie tak jak dzis,sprzątanie i jeszcze po pracy męża wyprawa po skałach górach,ten to ma pomysły,ale fajnie bylo,sama jesem w szoku ze tak sie trzymam i daje rade,ja juz idę lulu,miłej i spokojnej nocki życze mamuśki,pa

[ Dodano: 2008-07-22, 23:03 ]
oj a ja od 5 na nogach i dopiero idę spać,jestem padnięta i nie dosc ze tyle miałam sprzątania to jeszcze mój mądry mąż wyciągnął mnie na wycieczke po górach i skałach,ale frajda dla naszej corci ona lubi takie wyprawy,a ja jestem w szoku że daje rade,caly dzien i jutro pewnie tez tak wstane razem z nim,ale za to jutro lenuchuje,i nic nie robie,dobra spadam lulu,miłej i spokojnej nocki mamuśki,pa

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

23 lip 2008, 09:08

Witam sie

wczoraj nie moglam dolaczyc do Waszych rozmow, bo ogladalismy z moim P film :-)
Ide zaraz sniadanko jesc, pralka sie juz pierze , ale cos nie widze tej ladnej pogody i gdzie ja to rozwiesze :ico_noniewiem: wprowadzili mnie w blad :ico_zly:

JA dzis mam robote wiec jakby cos to bede tak okolo 14 najpozniej.
Dzis skonczylam 32 tygodnie i zaczal mi sie 33 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 lip 2008, 10:40

Dzis skonczylam 32 tygodnie i zaczal mi sie 33
:ico_brawa_01: no Pati zobacz jak niewiele zostalo :ico_szoking: szok
JA dzis mam robote wiec jakby cos to bede tak okolo 14 najpozniej.
tylko sie nie przemeczaj kochana :ico_nienie:
Ja popijam kawke potem jakde po znajoma i jedziemy di IKEA :-D musze nowe przescieradelka do lozeczka kupic bo te co kupilam sa za male :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

23 lip 2008, 13:57

Witam co tu tak pusto ??
Ja dopiero co wrócilam z zakupów i robie obadek . pogoda paskudna i nic się nie chce .
zaczynamy dzisiaj 30 tydzień :-D wkleje zdjęcie brzuszka żebyście widziały jaki juz konkretny jest :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

23 lip 2008, 14:19

Hejka, melduje sie :-D

juz posprzatalam, chalupka lsni i blyszczy, az milo posiedziec :-D ale przyznam szczerze, ze nie mam sily, krzyz mi odpada :-D

Pranie sie suzszy na ogrodzie, noi mamy w koncu piekna pogode, az humorek mi sie poprawil :ico_brawa_01: jest cieplutko sloneczko swieci i mamy 25 stopni :-)
:ico_brawa_01: no Pati zobacz jak niewiele zostalo :ico_szoking: szok
ja juz kochana odliczam i bardzo bym chciala zeby malutki wczesniej sie urodzil, nie chcialabym go przenosic bo tyle sie nasluchalam :ico_olaboga:
tylko sie nie przemeczaj kochana :ico_nienie:
no z tym troche gorzej, kto to zrobi za mnie jak nie ja :ico_olaboga:
Ja popijam kawke potem jakde po znajoma i jedziemy di IKEA :-D musze nowe przescieradelka do lozeczka kupic bo te co kupilam sa za male :ico_noniewiem:
no to super, mam nadzieje, ze zakupki beda udane :-)

A ja juz licytuje ten przewijak co Ty masz znalzlam u nas na ebayu z Ikea :-)

slonko2008, brzuszek pierwsza klasa i jaki sporawy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 lip 2008, 16:34

slonko2008brzuszek sliczny :ico_brawa_01: a Ty cala wygladasz w ciazy kwitnaco :ico_brawa_01:
A ja juz licytuje ten przewijak co Ty masz znalzlam u nas na ebayu z Ikea
:ico_haha_01: a jednak sie zdecydowalas :ico_haha_01:
U nas upal ja juz po zakupach i padam :ico_spanko: dobrze ze mam od wczoraj klopsy dla Marcina na obiad bo nie chce mi sie nic robic :ico_noniewiem: ide sie troche wanac ale postaram sie nie zasnac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 lip 2008, 16:51

Ja dopiero co wrócilam z zakupów i robie obadek . pogoda paskudna i nic się nie chce .
zaczynamy dzisiaj 30 tydzień wkleje zdjęcie brzuszka żebyście widziały jaki juz konkretny jest
Rany jaki cudowny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wielkoscia moj jest identyczny,tez musze w koncu zrobic fotke :ico_brawa_01:
Ja dzis za czesto nie wpadam bo u nas taki upal,ze nie mam sily ,tylko leze i jecze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

23 lip 2008, 17:19

Jejku jakie tu pustki :ico_olaboga:

u nas tez upal, ale wole juz to od deszczu, ktory padal non stop przez dwa tygodnie :ico_placzek: :ico_olaboga:

ja wlasnie wcinam kanapusie i zaraz bede szykowac obiadek :-D

miszka koniecznie musisz fotke zrobic i pokazac nam sie w calej okazalosci :ico_brawa_01:
:ico_haha_01: a jednak sie zdecydowalas :ico_haha_01:
a jak, nawet meza namowilam :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 lip 2008, 17:59

:ico_noniewiem: nudy nudy i len totalny :ico_noniewiem: masakra :ico_olaboga: ja chce z 2 zimne piwka i spanko na ogrodzie :-D
...w ogole to ja chce chociaz jedno piwo :ico_zly: wiedzialam ze najgorsze bedzie jak zacznie swiecic slonce...jak wtedy nie pic piwka-male zmine z buteleczki usmiecha sie do mnie... :ico_placzek: ...nic za rosk sobie wypije :ico_placzek: albo i nie bo znowu w ciazy bede :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

23 lip 2008, 20:19

Hejka wpadlam na chwilke myslalam, ze jakis ruch sie tu zrobil, ale patrze, ze tu pustki jak nigdy :ico_szoking:

No nic ide ogladac z mezusiem filmik :-)
a chce z 2 zimne piwka i spanko na ogrodzie :-D
...w ogole to ja chce chociaz jedno piwo :ico_zly:
no ja to nie mam z tym problemu, bo ja piwka nie lubie :-D

Milegow ieczoru Wam zycze, do jutra :ico_papa: :ico_papa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość