Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 lip 2008, 19:46

Hello moje wrzesniowki

widze, ze tu dzis duzrgo ruchu nie bylo :ico_nienie: ja dzis poprasowalam ciuszki, poukladalam w szafkach i tak patrze, ze malo miejsca, jak ja to wszystko pomieszcze :ico_noniewiem: :-D zaraz ide dokonczyc prasowanko a jutro posprazatm w pokoiku i zawiesze zaslonki :-)

Padam na twarz, nie mam sily dzis :ico_olaboga:

adia26 wozeczek superasny :ico_brawa_01:

mmarta81, no to super, ze wszystko ze zdrowiem meza jest w porzadku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 lip 2008, 20:16

Z mezulek jeszcze troszke pozyje wszystko jest w miare ok tylko cisnienie mu strasznie skacze i zapisza mu inne tebletki
no to ładnie kochana że z mężem wszystko ok , no a to ciśnienie to pewnie ty tak na niego działasz musisz być bardziej grzeczna :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 lip 2008, 20:35

no a to ciśnienie to pewnie ty tak na niego działasz musisz być bardziej grzeczna
:ico_haha_01: jemu latajacy komar potrafi tak podniesc cisnienie ze nie pytaj :ico_olaboga: ale co zrobic nerwusek jest i tyle :ico_oczko:
Moze coreczka go uspokoi :-D

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

24 lip 2008, 20:41

Moze coreczka go uspokoi
tak napewno jak zobaczy taką piekną małą kobietke to się uspokoi , zakocha od pierwszego spojrzenia nie będziesz zazdrosna ?? :-D o drugą kobiete w jego życiu :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 lip 2008, 20:58

kurcze dziewczyny ale dzisiaj duszno :ico_olaboga: , wypije pol szklaneczki piwka musze musze pol szklaneczki tyskiego :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 lip 2008, 21:02

zakocha od pierwszego spojrzenia nie będziesz zazdrosna ?? o drugą kobiete w jego życiu
:-D nie o Igusie nie ale wszystkie inne WARA :ico_nienie: :-D
wypije pol szklaneczki piwka musze musze pol szklaneczki tyskiego
:ico_brawa_01: ja tez chce tyskie-albo zuberka

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 lip 2008, 21:06

pije piwko i jem spageth :ico_brawa_01:

Piotr sie mnie otatnio pytal czy bede go jeszcze kochac jak sie maly urodzi, no normalnie nie mo :ico_puknij: ge :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-07-24, 21:08 ]
zapytalam sie czy ty jestes poważny? i zapewnilam go ze bede, wariat

[ Dodano: 2008-07-24, 21:10 ]
nie wiem co tym chlopom do glowy wlazi, choc gdy ja bym byla na jego miejscu tez bym sie zastanawiala :ico_szoking: chyba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 lip 2008, 21:38

Piotr sie mnie otatnio pytal czy bede go jeszcze kochac jak sie maly urodzi, no normalnie nie mo ge
:ico_haha_01: moj sie nie pytal od razu stwierdzi ze nie bede juz go kochac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 lip 2008, 22:02

witam sie, nie mam sily, krzyz mi odpada, ale chcialam wszystko dzis poprasowac i poukladac, zeby mialo rece i nogi, jejku malo miejsca mam w szafkach :ico_olaboga: zostalo mi tylko uprac kombinezon na zime i kilka rzeczy w kolorze bez i khaki ale musze poczekac na przysylki az dojda i wtedy upiore wszystko i poprasuje i dopakuje do reszty :-D

A musze sie pochwalic, wygralam przewijak :ico_brawa_01: juz nie moge sie odczekac, kiedy przyjdzie. A mam pytanko czy jak pieluchy tetrowe lezalyby po przewijakiem na polce to czy sie nie okuza :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
Piotr sie mnie otatnio pytal czy bede go jeszcze kochac jak sie maly urodzi, no normalnie nie mo :ico_puknij: ge :ico_puknij:
moj jak na razie sie nie pyta, ale na pewno mysli, ze pojdzie w odstawke, ale ja tak nie zrobie, bedzie i czas dla niego :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

25 lip 2008, 01:19

Czesc dziewczynki!Ja sie chyba dzis spoznilam :ico_noniewiem:
A mam pytanko czy jak pieluchy tetrowe lezalyby po przewijakiem na polce to czy sie nie okuza
Pewnie ,najwyzej wloz je do jakiegos worka,ja popakowalam i mysle ze nic sie nie stanie.Siedzialam cicho caly dzien,bo byla tak piekna pogoda,ze spedzilismy caly dzien w ogrodzie,a wieczorem pojechalismy zakupic kamere,zeby moc nagrywac nasze dziecie od pierwszych chwil i posylac plyty babciom :ico_brawa_01: Niestety nie beda mogly byc przy swoim wnuku na codzien,wiec musielismy poczynic inwestycje :-D Ja znow nie moge spac,trudno posiedze do rana ,pospie w ciagu dnia.Chyba sie zaraz wezme za sprzatanie :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość