NICOLA_1985

25 lip 2008, 21:24

Wybaczcie za ta wpadke ale starałam się napisać do wszystkich na kazde pytanie i tak jakoś wyszło.. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no cóż gapa ze mnie zrobiłam Eske potrójna mama :ico_oczko: gratuluje eska trzech wspaniałych dzieciaczków!

Kocura Bura mam nadzieje że mi wybaczysz :ico_sorki:

Eska co do basenu to jedziemy do Pawłowic w Knurowie na basenie jeszcze nie byłam. Mamy w Żorach kryta pływalnię ale zero atrakcji i nie ma brodzika. a na basen otwarty to za zimno. myślałam żeby może do Wisły kiedys pojechać do Gołębiowskiego - super basen byłam juz duzo razy ale to jeszcze przed porodem.

dziekuje za życzenia dla Karolci.

jutro po basenie postaram sie znaleźć chwilke zeby zdac relacje jak nam poszło - nie liczę na to żeby Karola zaczeła odrazu pływać mam nadzieje tylko na to ze nie narobi wrzasku :ico_oczko:

ulamisiula gratulacje dla Benia! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zuch chłopak :-D

Eska dla Olusia tez gratulacje za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

25 lip 2008, 21:50

ania0709 no to masz niezłego chłopa w domu ponad 11 kilo i 82 cm
moja Karolina waży około 8 kilo i ma 76 cm no ale to dziewczynka w koncu..
Benek waży tyle samo tylko co do wzrostu to nie wiem ale jutro go zmierzę.
Ulamisiula, gratulacje dla Benka. Trochę zazdroszczę Ale i tak się cieszę z postępów mojego szkraba.
Niedługo i Maciuś tez zacznie chodzić a wtedy będziesz z usmiechem wspominać te dni kiedy nie trzeba było za nim tak biegać.Wszystko ma swoje plusy i minusy.
A ja odkryłam w końcu coś czego nie lubi mój synek: ARBUZ. Tak jak ja
A mój wpiep.....pochłania arbuzy jak ja.Dziś mogłam trochę w kuchni sprzatnąć dzieki arbuzowi.Położyłam mu na stoliczku, pielucha na szyje i wcinał.A wyglądał jak mały wampir.Cała buzia w soku, pielucha, body, stolik, podłoga.Ale miałam ubaw i spokój.
kupilam Szymonowi kojec
Fajny, ja mam ten i jestem strasznie zadowolona
http://www.allegro.pl/item403831594_koj ... c_j_a.html
Ha zapomniałam wam napisac że Oluś też zaczał sie posuwać do przodu, coś w stylu raczkowania ale bardziej przypomina mi to kulejącego psa albo jakiegoś kaleke bo on tylko jedną nogą sie odpycha a drugą ciągnie nawet nie ciągnie bo ona jest zgięta z kolanem przy brzuchu, te moje dziecko jak już cos wymysli to ja po prostu padam ze śmiechu Wczoraj nauczył sie robić Brawo i też nei klaszcze normalnie tylko tak jakby bił sie po rękach
Brawo dla Olka.Nie obejrzysz się jak zacznie z prędkoscią błyskawicy szurać po domu. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_buziaczki_big: dla Karolci!!!
Kocura Bura napisał/a:
Dziewczyny, nie wiecie może, czy przy pracy na zastępstwo można iść na urlop wychowawczy?

Nie wiem, ale jak można to gnaj dziewczyno co sił
Popieram w pełni :-D

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

25 lip 2008, 22:23

Nikola wszystkiego co najlepsze dla Karolci :ico_brawa_01:

Ula i Eska dla waszych chłopaków brawa :ico_brawa_01: za postępy :-D
Eska Kacperek tez tak dziwnie raczkuje-czołga się bo jedną nogę ma wyprostowana a tylko jedna sie odpycha ale nie chce za bardzo raczkować woli chodzić :-D

Eska miałam wcześniej napisać ale zapomniałam jak zawsze :ico_haha_01: ten rowerek co dałaś ostatnio linka naprawdę bardzo fajny :-D i tez długo maluch w nim pojeździ.

Eska gratuluje trzech dzieciaczków :ico_brawa_01:

Kocura jak tylko dostanę aparat w swoje ręce to obiecuje że zasypie was zdjęciami :-D
będziesz z uśmiechem wspominać te dni kiedy nie trzeba było za nim tak biegać
no właśnie już sie tego boje bo Kacper to by tylko biegał tylko wiecie teraz jeszcze to zależne jest odemnie bo mama prowadza więc go ograniczam a jak będzie już sam umiał to dopiero będzie jazda tylko bieganie i bieganie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-25, 22:25 ]
Dobranoc dziewczynki,nie wiem czy jutro dam radę wejść tu rano ale na wieczór na pewno będę.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

25 lip 2008, 22:33

My jutro jedziemy do teściów na wieś.Będzie świniobicie :ico_haha_01: Wiec już głód wygonie z lodówki :-D Wracamy w niedzielę wiec jutro sie nie odezwę.Miłego weekendu.Dobranoc :ico_spanko:

NICOLA_1985

26 lip 2008, 12:11

hej. dzisiaj pobudka o 5.30 no i w nocy tez było wstawanie bo ta moja Karolka chyba cos w nocy tęskni za mamusia :ico_oczko: nic nie chciała ani pic ani jesc tylko zebym przyszła i ją np. odwróciła na boczek.. nie wiem o co jej ostatnio chodzi..
jeszcze jesteśmy przed basenem bo jedziemy po południu wróciłam właśnie z zakupów kupiłam Karolince struj kapielowy bardzo podobny do tego jaki ma Lenka od gosiaperełka tylko Karolka ma mocnoróżowy, sukieneczka jest krótsza wiązana na szyjce - jesli porobimy fotki to powklejam. a narazie zmykam bo mała marudzi.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

26 lip 2008, 13:00

Eska miałam wcześniej napisać ale zapomniałam jak zawsze ten rowerek co dałaś ostatnio linka naprawdę bardzo fajny i tez długo maluch w nim pojeździ.
Jesli chodzi ci o tego quada to nie jest rowerek tylko taki jeździk, można w nim dziecko pchać albo dziecko samo sie odpycha. Stwierdzilam że szybciej Olo nauczy się sam odpychac niz pedałować wiec na razie będzie wieksza radocha z tego autka a rowerek dostanie za jakies dwa lata i wtedy kupie mu taki łańcuchowy z podpórkami, który starczy na kilka latek.

Na razie tyle lece obiad gotować i jescze na ciahco mnie męzu namawia, nawet jabłek naobierał :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-26, 17:01 ]
Położyłam mu na stoliczku, pielucha na szyje i wcinał.A wyglądał jak mały wampir
Olek też uwielbia arbuzy ale w taki sposób jeszcze podane nie miał :ico_oczko: ciekawa jestem jego reakcji :-D Chyba kiedyś się skusze :-)

Kurde i znowu nie popisze więcej bo mnie wołają :ico_zly: :ico_zly:

Widać że wy też korzystacie ze słoneczka, my siedzimy pod czeereśnią i kawkujemy a wieczorem grill mniam mnaim

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 lip 2008, 20:34

my siedzimy pod czeereśnią i kawkujemy a wieczorem grill mniam mnaim
uuuummm, ale Wam zazdroszczę. Może i my się kiedyś domku dorobimy. W sumie mogliśmy jechać do rodziców i posiedzieć na ciepełku,ale i tak wieczorem trzeba wracać, bo nie lubię tam spać ( wolę własne łóżko). Może za tydzień.

eve no właśnie ja nie mam umowy na czas nieokreślony, tylko na "czas usprawiedliwionej nieobecność K.S.". Jak do zimy nic nowego nie znajdę to pójdę na wychowawczy.

Byłam dziś na "łowach" :ico_oczko: Znowu mnóstwo ciuszków dla Zuzanki :ico_brawa_01: Dal mnie jedna koszulka,ale dobre i to! Aha i dżinsowy kapelusz!

Zuzia dostała kojec dawno temu i jakieś dwa miesiące temu nie było siły,żeby bawiła się w nim dłuzęj niż 10 minut, bo było wycie. Więc złożyliśmy go do kąta i tak stał, bo myśleliśmy,że się nie przyda już. Ale tydzień temu włożyłam Zuzię i bawiła się całe 40 minut :ico_szoking: I teraz ją czasem wsadzam, jak muszę coś zrobić, a nie ma nikogo. Na allegro nie ma takiego jak mam,ale jest taki mniej więcej, tylko mam inny kolor http://www.allegro.pl/item406075873_koj ... ecam_.html

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

26 lip 2008, 20:39

a ja zamowilam kojec, sciagbeli mi kase z konta i napisali ze nie maja tego kojca na magazynie i mi go nie wysla :ico_kawa:
i teraz nie wiem co z moja kasa :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-07-26, 20:40 ]
a ja kupilam ten kojec do spania dla Szymona bo lozeczka mi sie tu juz nie oplaca kupowac prawie dla roczniaka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

26 lip 2008, 22:05

Hej dziewczynki.My już po imprezce,było całkiem fajnie :-D jestem zadowolona tylko zmęczona bo mały chciał ciągle biegać tylko na chwile usiadł na pupci jak mu dałam książeczkę i zabawkę a wtedy ja mogłam zjeść coś troszku no i wypiłam trzy kielonki :ico_wstydzioch: ale w takim odstępie czasu że nawet moja głowa tego nie odczuła :-D .No i o dziwo dziś nie było żadnego głupiego gadania :ico_sorki: także naprawdę miło spędziliśmy czas :ico_brawa_01: no i upał niesamowity.

Kocura super że łowy sie udały :ico_brawa_01:
Eve no ty to masz jakiegoś pecha chyba co chwile coś :ico_noniewiem: ale pewnie odeślą Co kasę :ico_noniewiem:
Jesli chodzi ci o tego quada to nie jest rowerek tylko taki jeździk,
no właśnie nie widziałam za bardzo czy to rowerek czy jeździk to nazwałam rowerek :ico_haha_01:

A przed wyjściem na imprezę nalałam Kacperkowi wody do piaskownicy i sie pluskał na balkonie :-D a potem go usypiałam w wózku a on chciał sie przewrócić na brzuszek i uderzył sie w łuk brwiowy i ma siniaka.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

26 lip 2008, 22:26

Byłam dziś na "łowach" Znowu mnóstwo ciuszków dla Zuzanki Dal mnie jedna koszulka,ale dobre i to! Aha i dżinsowy kapelusz!
No to super, widze że Tobie też kupowanie małych ciuszków sprawia tyle radosci :-) , chyba wszystkie mamy mają to samo :-D

Kocura u nas z kojcem jest odwrotnie , kiedys Olek lubił sie w nim bawić a teraz się boi bo w normalnym łózeczku podłoga jest stabilniejsza a w kojcu jak stoi to mu się z lekka chwieje pod nogami :ico_haha_01: i biedaczyna przerażony.
sciagbeli mi kase z konta i napisali ze nie maja tego kojca na magazynie i mi go nie wysla
no ja mam nadzieje ze kase oddają, kuzynka jak ostatnio zamawiala kojec przez allegro to nikt jej nie poinformował ze takich jak ona chce juz niema, po prostu przysłali inny i kwita :ico_olaboga:
No i o dziwo dziś nie było żadnego głupiego gadania
:ico_brawa_01: moze rodzinka "się nawróciła" :ico_oczko:
no i wypiłam trzy kielonki
kurcze ja też mialam ochote dziś napic się winka i troszke się zrelaksować ale jakos nie ostatnio mi się ubzdurało że przy dziecku powinien być ktoś kto w razie czego w każdej chwili może siąść za kierownicą, męzu popijał piwka więc ja sobie odpusciłam wino, bo ostanio po lampce czuje że mi szumi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
uderzył sie w łuk brwiowy i ma siniaka.
dobrze ze skończyło się na siniaku a nie tak jak u Benia, ale i tak biedny Kacperek bo pewnie swoje popłakał :ico_pocieszyciel:

Dobra spadam pod prysznic i do łózia,

[ Dodano: 2008-07-27, 10:12 ]
:ico_tort: stawiam bo dziś przez przypadek odkryłam kolejnego ząbka , mamy drugą górną jedynke :ico_brawa_01:

Zaraz wybieramy się do kosciola potem obiadek i jedziemy na dni rodzinne Fiata do Tychów, ma być koncert Cugowskich i Maryla Rodowicz :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość