Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 lip 2008, 19:00

kurcze nie dziwie ci sie ,ale nic juz sie nie da z nim zrobic?
da sie mozna naprawic za jakis 300F (rozrusznik plus alternator) ale ciagle cos dokupuje robie i ciagle cos nowego -niestety w starszych samochodach tak jest :ico_noniewiem: wiec chyba pozostaje mi pozbycie sie go i czekanie na jakis inny :ico_noniewiem:
Zobaczymy co maz zadecyduje :ico_noniewiem:
Wogole to jestem wku&^%$ bo gdybym do roboty chodzila to bym sobie dzisisj po prostu po nowy samochod pojechala i tyle ...a tak znowu te dyskusja z mezam jaki a czemu taki a czemu teraz a moze za miesiac :ico_olaboga: a kurde on sie mnie jakos nie pytal co sobie kupic :ico_zly:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 lip 2008, 19:04

z facetami to tak jest jesli chodzi o samochody to sa jak dzieciaki i musza miec decydujace zdanie , jak to by baba miala wybierac samochod sama :ico_szoking: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 lip 2008, 22:56

Ja co codziennie pol dnia sie martwie,bo smrodek w ogole nic ,potem godzinke pokopie i znow nic
niby takie zamulone te dzieciaki a jak sie urodza to beda sie nadzierac pewnie ze szok :ico_olaboga:
oj spac mi sie wogole nie chce :ico_noniewiem:
co tu robic nuda :-D siedzimy i ogladamy TV bo moj maz nie chce ze mna nawet pograc w karty :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 lip 2008, 23:11

co tu robic nuda siedzimy i ogladamy TV bo moj maz nie chce ze mna nawet pograc w karty
Posluchaj sobie tak jak ja transmisji na zywo z Sunrise w Polsce :ico_placzek: Juz bym tam latala,a tu musze sie w$%^*&(ze mnie tam nie ma,za godzine zagra im tam Tiesto :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 lip 2008, 23:25

Posluchaj sobie tak jak ja transmisji na zywo z Sunrise w Polsce Juz bym tam latala,a tu musze sie w$%^*&(ze mnie tam nie ma,za godzine zagra im tam Tiesto
:ico_placzek: nie to bym sie zaryczala chyba :ico_placzek:
Jezu i pomyslec ze juz pewnie nigdy w zyciu na taka impreze nie pojade :ico_placzek: bo co z dzieckiem zrobie :ico_placzek:
W ogole bym sie przejechala na dobre balaty :ico_placzek: ale nic sie nie zanosi przez najblizszy czs :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 lip 2008, 00:14

W ogole bym sie przejechala na dobre balaty ale nic sie nie zanosi przez najblizszy czs
Nic mi nie mow :ico_placzek: Moj Artur jest wlasnie z moja siostra i jej chlopakiem w nowootwartej imprezie z 7 salami-no taki balet,ze d!"£$urywa!!!!A ja K!"£$%^& slucham Sunrise,ale nie daruje,zostawie czasem malego u siostry i pojde bo sie udusze.Poza tym brakuje mi alkoholu.....i fajki i........

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 lip 2008, 09:22

.Poza tym brakuje mi alkoholu.....i fajki i........
:ico_noniewiem: oj mi tez -brakuje mi sobotniego relaxu :ico_noniewiem: no ale cos za cos co zrobic :ico_noniewiem:
Ja juz wstalam godzinke temu....i teraz to juz nie wiem co mam robic :ico_noniewiem:
Iga tez sie juz obudzila :ico_brawa_01: szkoda ze jeszcze jest w brzuchu bo bym ja juz na spacerek zabrala taka ladne pogoda a z rana nie jest tak goraco :ico_sorki:
Miszka a dlaczego tutaj niby nie mozna kamery na porodowke zabrac????Nie no chyba mozna??skoro w PL wolno to tutaj chyba tez :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 lip 2008, 10:40

Witam sie ja ja :-)

Ja wstalam jakas godzine temu albo i to nie, wczoraj nie mialam czasu by do Was zagladnac, najpierw sprzetalam mieszkanko, potem pojechalismy z Tami do weterynarza, jest juz lepiej, ma cos z koscmi, niestety taka rasa i jesli jej nie przejdzie to czeka ja operacja, ale juz chodzi normalnie miejmy nadzieje, ze obedzie sie bez operacji, pozniej na zakupki, z zakupkow do tesciowej, dostalismy golabki na dwa dni na obiad wiec juz nie musialam stac i gotowac w ten upal :-D bo wczoraj u nas bylo strasznie, upal u jeszcze raz upal :ico_olaboga: plywalam cala

Pozniej pojechalismy na grill do znajomych i tak nam zeszlo, wrocilismy o 1.30 w nocy wiec tylko sie rozebralam i padlam jak zabita, a tak mi spuchly nogo ze nie moglam w klapki wlozyc i jechalam autem do domu na boso, w ogole nog nie moglam zgoac az mnie bolaly tak mi spuchly :ico_olaboga: dzis bedzie to samo bo jest upal nie z tej ziemii, jest juz 28 stopni :ico_szoking:
Pati gdzie Ty jestes?Juz sie lepiej czujesz?Bo pol dnia o Tobie myslalam :ico_olaboga:
no kochana dziekuje, ze sie o mnie martwilas :ico_sorki: no czuje sie lepiej, ale te bole mam, dziasiaj rano tak mnie bolalo, ze myslalam, ze zaraz dostane okres, nie wiem co to oznacza, musze do poloznej zadzwonic i spytac ale kurcze nie odbiera :ico_noniewiem: chwyci na kilka minut i odpuszcza i za jakis czas znow to samo :ico_noniewiem:

Kochane zycze Wam milej niedzieli, wypocznijcie sobie, ja bym chetnie pojechala na basen, ale nie mamy z kim piesa zostawic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 lip 2008, 11:58

Miszka a dlaczego tutaj niby nie mozna kamery na porodowke zabrac????Nie no chyba mozna??skoro w PL wolno to tutaj chyba tez
No wlasnie nie wiem czy mozna,ale pewnie mozna :-) Tym bardziej,ze rodzisz we wlasnym pokoju porodowym a nie jakiejs ogolnej sali.
bo wczoraj u nas bylo strasznie, upal u jeszcze raz upal plywalam cala
No mnie po prostu ten upal zabija,jest tak goraca,ze mam ochote chodzic po domu na golasa,ale nie moge na siebie patrzec, wiec nie chodze :ico_noniewiem:
no czuje sie lepiej, ale te bole mam, dziasiaj rano tak mnie bolalo, ze myslalam, ze zaraz dostane okres, nie wiem co to oznacza, musze do poloznej zadzwonic i spytac ale kurcze nie odbiera chwyci na kilka minut i odpuszcza i za jakis czas znow to samo
Bardzo sie ciesze,ale masz racje trzeba zapytac poloznej czy tak moze byc :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-27, 12:02 ]
A najciekawsze :ico_noniewiem: Wiecie,dzis pobilam rekord......zasnelam o 5.30 rano,robilo sie juz jasno i spalam chyba ze 3 godziny tylko.Zaczynam miec tego dosc,chyba poprosze polozna o jakies delikatne srodki nasenne,bo to chyba bedzie lepsze od nieprzespanych nocy.Az sie poplakalm z bezsilnosci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

27 lip 2008, 12:44

miszka, oj widzę że te nasze dzieci daja czadu...mój Synek chyba ulepiony z podobnej gliny, bo dziś też zrobił mi noc stulecia :ico_olaboga: w ogóle nie mogłam zasnąć, było mi duszno, niewygodnie, no i na dodatek Mały też nie spał więc walił gdzie popadnie, czyli głównie w żebra i zołądek :ico_placzek: jestem przerazona i coraz lepiej rozumiem czemu babeczki modlą się o poród.....ja mam jeszcze dwa i poł miecha takich cyrków...z coraz większym i silniejszym Bejbikiem :ico_olaboga:
no nic....poczytam, co tam sie dzieje na forum i jadę na miasto poprawic sobie humor zakupami....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Harrysoorn i 1 gość