Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

27 lip 2008, 22:33

Kajunia25, hihi, wysłałam Ci już zaproszenie!! :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

28 lip 2008, 13:46

hej Kobietki!!
dawno mnie tu nie było:( Kacper rosnie i broi:) byłam niedawno z nim i moją mamą u mojej babci:)ale było fajnie:)Kacper się wyszalał:D
tak poza tym to u nas w porządku:)w przyszłym tygodniu wybieram sie w koncu do lekarza choc czuje sie dobrze:D13 tydzien 1 dzien:)a jeszcze nikt z wyjatkiem mnie meza i mojej przyjaciólki no i lekarza nie wie o maluszku....
jeszcze musze dizs skonczyc robic ogórki;)dostalismy ze 40kg i juz niewiele zostło:)

madziu grztulacje:* :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

28 lip 2008, 14:50

Katelajdka ja czuje się dbrze i mam nadzieje ze tak zostanie :-) . Miło że pytasz :)
Aga super ze z koleżanką sobie wszystko wyjasniłyscie :ico_brawa_01:
Anilewe dzieki za gratulacje .Cieszę się ze tez czujesz się dobrze :)

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

28 lip 2008, 15:09

Hej lutówki

Witam Was gorąco po urlopie, przyjechalismy wczoraj rano, wakacje sie udaly, pogoda była super, tylko troche mocno wiało i fale były ogromne,wiec dobrze po poludniu juz do morza nie mozna było wchodzic, ale super było, doczytam was wieczorkiem,bo na razie pranko,sprzatanko robię. Napisze tylko,że Patrus nam sie przestawil na 1 drzemke i obiadek teraz jemy pozniej,wlasnie spi juz prawie 2 godzinki,no ale to pierwszy caly dzien w domciu,zobaczymy jak dalej bedzie. Pozdrawiam was na razie goraco i odezwe sie wieczorkiem.Pa

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

28 lip 2008, 17:47

Hejeczka!

Ale u nas dzisiaj upał, wysiedzieć na dworze nie idzie, w domu od strony gdzie świeci słońce wszystkie żaluzje mam pospuszczane bo normalnie byłoby jak w szklarni :)

Anilewe i Madzia Super, że dobre się czujecie :ico_brawa_01: Ciąza to piękny stan i piękny czas oczekiwania na dziecko, nie ma co ale zazdroszczę :)

Iwonka Witaj po urlopie! Czekamy na fotki :-D

W weekned bylismy pod Nowym Tomyślem, ta miejscowość jest tam gdzie jak narazie kończy się autostrada A2 w stronę Swiecka. Rodzice tych znajomych co u nas nocowali mają tam takie stare gospodarstwo, ale bardziej rekracyjnie bo nie ma tam żadnych ozwierząt oprócz kotów i psów i pola też nie uprawiają :) Chałupa jest wielka z 4 dużymi pokojami i 2 łzaienkami :) I kuchnią w której są nawet dwie kuchenki gazowe :) Nasz przyjaciel ma jeszcze piątkę rodzeństwa, tak więc sporą rodzinkę i wszyscy tam byli! Bardzo sympatyczni ludzie i co roku tam sobie jeździmy na jeden nweekend jak nasi przyjaciele z Warszawy przyjeżdżają. Mój mąż wrócił w sobotę do Poznania na pępkowe bo znajomym się córa urodziła a ja zostałam z dziećmi do Niedzieli, Było superowo , basenik, pyszne jedzonko i uwaga wypiłam dwa piwka pierwszy raz od 4 lat :) Chwilę przed wyjazdem do znajmoych przyjechał kolega na quadzie i mój mąż musiał się przejachać, jego nie zdążyłam sfotografować ale Cezar pokazywał w którą stronę pojechał :)
jak to leciało ? "bo najważniejsze nie jest to, by patrzeć sobie w oczy, lecz by patrzeć w jednym kierunku", jakoś tak, nie ?
Obrazek

Oczywista, że Cezar musiał wsiąć :
Obrazek

A tutaj już w NT na basenie :

Obrazek

A basen wyglądał tak :

Obrazek

Pierwsza wakacyjna miłość:

Obrazek

Dla dzieci też był basen:

Obrazek

Borysek:

Obrazek

Cezary nawe pontonem pływał :

Obrazek

Jedeny co to nas komary pożarły cholernie ale i tak było super, może w sierpniu jeszcze raz się tam udamy. Pożyjemy zobaczymy :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

28 lip 2008, 22:48

ellepati, ale fajnie mieliście odpoczynek, super zdjęcia :ico_brawa_01:

Iwonka super ze juz jesteście , no i czekamy na fotki
Moj juz dawno ma jedną drzemnke od 12-13 do 14-15, no i obiad wtedy je dopiero jak wstanie

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 lip 2008, 07:40

ellepati, fajne zdjęcia, ja w sobote rano tez byłam w NT i wogóle często tam bywam, bo moi teściowie tam mieszkają.

A później pojechaliśmy nad jezioro i Asia spędzila swoją pierwszą noc pod namiotem. Bardzo jej sie podobało więc teraz w weekend jedziemy na trzy noce pod namiot, od piątku do poniedziałku a potem nad morze.

[ Dodano: 2008-07-29, 08:06 ]
anilewe77, ja o ciazy rodzinie mówiłam właśnie w 13 tygodniu. Tylko najbliższe koleżanki w pracy wiedziały od razu.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

29 lip 2008, 09:04

Czy ja wklejałam ostatnio jakieś zdjęcia?
W każdym razie wklejam
Hamakowanie:
Obrazek
A to wczoraj nad wodą - Zuzia z "mężem" i Kifer
Obrazek
Żeby zrobić to zdjęcie musiałam się bardzo śpieszyć bo mały zbój uciekał na głęboką wodę:
Obrazek
A tak wykorzystujemy chustę bebelulu:
Obrazek
I jeszcze z Parku dinozaurów z Bałtowa
Obrazek

olala, weekend ma być ładny to na pewno się uda namiotowanie.
anilewe77 ja o ciąży mówłam dość późno, nie ukrywałam ale też nie rozgłaszałam na prawo i lewo. Teściowa się dowiedziała jak musiała mi dawać zastrzyki z progesteronu ;)

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

29 lip 2008, 15:08

No to troche poczytalam moge wiec poodpisywac,niestety wczoraj nie mialam kiedy,bo wieczorkiem kolzeanka namowila mnie nawypad do sklepu a potem na piwko.
kingas,mysiaacfajnie ze sie odezwalyscie, kingasPatryk ma schemat jedzenia bardzo bodobny,wazy cos ok.13,wiec chyba to dobry schemat i nie za malo mu.
myszkamy po wakacjach jestesmy splukani,wiec wyjazd do zoo odpada niestety :ico_placzek:
malgosiaładny masz nowy avatarek i za czasow panienskich tez ladne fotki,ja tez lubie powspominac
lulu nie wiem jak pozostale dziewczyny ale jak ja chodzilam do szkoly to wszyscy sie uczyli rosyjskiego w szkole podstawowej przez ladnych pare lat,ja nawet korespondowalam przez kilka lat z kilkoma ukrainkami i nie tylko
Super fotki Filipka ;)
A co do spotkanka to musiy to koniecznie nadrobic,masz autko to wsiadaj i przyjezdzaj do mnie,nawet na caly dzionek,tylko ze u mnie skwar straszny w blokach wiec chyba bysmy i jakis spacerek zaliczyly
ellepati sala i wesele faktycznie zachwycajace ale ty tez bardzo gustownie wygladalas i w ogole ładnie wyszlas,fajne zdjecia z wypadu u znajomych, pewnie super sie wybawiliscie

myszka
i wy tez czasu nie tracicie, fajne fotki z wycieczki,widac,ze tez sie dobrze bawiliscie

mamakasiamilo cie znow czytac, zdrowka dla meza i zagladaj czesciej
eva super mieliscie wycieczke i fotki tez jak z bajki, bardzo ladne
olala
zycze udanego wypadu nad morze i slonko zeby dopisalo, cudne zdjecie Asiuni :ico_brawa_01:
malgosiaswietny opis filmu, chetnie go tez obejrze
kataledajka
gustowna fryzurka, ja tak krotkich wlosow to juz dawno nie mialam,Patrus tez uwielbia banki
kajunianiestety bylam na wakacjach wiec przegapilam twoje urodzinki ale skladam najszczersze zyczonka,STO LAT !!!
qunick rozwniez bardzo ladne fotki,fajny ten hamak
magdzinkadla Asi wszystkiego Najlepszego na to 1,5 roczku!!! :ico_tort:

U nas po wakacjach

Chyba nam zostanie juz ta 1 drzemka,obiadek sie przesunal na ok 15. Na wakacjach bylo super, nie mielismy pogody tylko 3 dni,z tego tylko niecaly 1 przesiedzielismy w pokoju bo padalo juz do konca dnia. A poza tym super bylo,bylismy nalatrani, a w ostatni dzien pojechalismy takim starym parowozem do Trzesacza. Patrykowi sie bardzo podobala ciuchcia. Patryk bardzo zaprzyjaznil sie z 7 letnia dziewczynka,ktora codziennie z rana pytala o Patryk kiedy wyjdzie na dwor.Kwaterka byla fajna,bo na parterze i zaraz wyjscie na taras nieduzy. Na podworku byl;a duza hustawka ale niedaleko tezz byl fajny plac zabaw dla maluszkow ale pogode mielismy wiec za duzo nie bylismy na tym placu.
Bardzo blisko mielismy zejscie na plaze,tak ze maz nawet 2 razy wracal po cos.
Patrykowi bardzo podobalo sie morze,jak mi sie uda to wkleje filmik jak zareagowal. Tylko mial maly wypadek,spadl nam z pontonu i sie caly zmoczyl,na szczescie nie zniechecil sie do wody.To tyle,pozniej wkleje fotki.

:ico_olaboga: ale mi post wyszedł

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

29 lip 2008, 16:00

Hej hej , ja tylko na chwilke , niestety Borysek coś mi się rozchorował ma temperaturę :ico_chory: i wymiotował rano potem jak mu dałam jedzonko to też, w końcu dałam mu danonka podziubał troszkę i szybko mi zasnął o 11 na krzesełku w kuchni, spał do 13:30 o 14 dałam mu obidek i znów wymiotował. Zadzwoniłam po lekarkę, ma być około 18. W sumie to nie woem co mu jest bo kurcze ma humorek ładnie się bawi i nie wygląda na choróbke :ico_olaboga: Śmierdzi mi w całym domu wymiotami i próbuję wszystko wysprzątać :ico_placzek: DXo tego u nas gorąco :ico_noniewiem:
Lecę wieczorkiem poczytam i odpiszę

[ Dodano: 2008-07-29, 16:01 ]
olala My bylismy w Paproci pod NT :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość