Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

28 lip 2008, 12:40

maua trzymaj sie cieplutko .I pamietaj nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo!
I zagladaj do naas czesciej tu sie mozna zawsze odstresowac!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

28 lip 2008, 12:49

maua no ty to masz super dziewczyno!!! Dziecko zostawiasz babci i urlop, super, ja to tylko mogę pomarzyć, że ktoś zajmie się moją dwójką dzieciaków dłużej niż 1 dzień :ico_noniewiem: . Z dziećmi niestety urlop to nie odpoczynek, dla dzieci jak najbardziej, ale ja po 1 dniu mam oczopląs itd i jestem padnięta. Teraz to kombinuję aby któraś z babć zgodziła się zostać we wrześniu z moimi dziećmi. Obchodzimy w tym roku 10lecie małżenstwa i chcielibyśmy spędzić weekend romantycznie sam na sam gdzieś w górach . Może się uda :ico_oczko: , rozmowy już trwają .

Tęskniłąm za ciepłem, ale ten upał daje mi już w kość, a jak jest u was?

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

28 lip 2008, 16:25

maja - mam super, pierwszy raz od dwóch lat w końcu mogę komuś podrzucić dziecko
i to tylko dlatego, że moja postępująca depresja powoduje, że nagle otoczenie zaczyna obchdozić się ze mną jak z jajkiem ...

Eh ... szkoda słów.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

28 lip 2008, 16:56

no tak, w twoim przypadku taki urlop jest niezbędny. Głowa do góry, pewnie wrócisz z wypoczynku jak nowo narodzona. Wszystkiego dobrego :-)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

28 lip 2008, 18:00

Maua życzę udanego wypoczynku.Po powrocie na pewno wszystko będzie wyglądało inaczej, lepiej.

Ania praktycznie całkiem odpieluszkowana :ico_haha_02: Woła sisi i leci na nocnik, pieluszkę ma tylko na noc a i tak wstaje i ma ja suchą.Czyli sukces mamy i bardzo mnie to cieszy.
Natomiast co najmniej raz w miesiącu mamy zapalenie gardła...nie wiem skąd to się bierze ?


Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/ Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/ Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

29 lip 2008, 00:12

manu bedzie wszystko dobrze odpoczniesz i poczujesz sie lepije ja nieraz tez tak mam ze jestem cigle na swojej łasce bo maz pracje a ja sama siedzie z Kuba i nieraz chce mi sie płakac ale musze sie trzymac bo nikt za mnie tego nie zrobi . Napewno bedzie dobrze po takim odpoczynku poczujez sie lepiej bede trzymała kciuki .
U nas tez bardzo upalnie ja sie z jednej strony ciesze bo juz dosc miałm tych ulew i burz wczoraj Kuba kapsł sie w swojm basenie i dzis terz dwa razy siedizł w nim ma taki mAŁY 152cm gł 25 cm ale dlanie go akurati nawet ja dzis sie tam włądowłąm do niego cos dzis Kuba miegunke ma nie wim czy nie od soku KUPIŁM MU WCZORAJ JUZ TAKI NORMAlny sok hortexu i nie wim czy nie ponim albo cos inne go mam tylko nadzije ze nie wirus.
Maja zdjecia super .

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

29 lip 2008, 08:20

Witajcie dziewczyny, wracam po urlopie. Ja wróciłam do miasta to upał niemiłosierny sie zrobił ze wytrzymac nie mozna zwłaszcza w pracy bez klimatyzacji. A ja pierszy tydzień urlopu spedziłam w deszczu i jestem zła :ico_zly: Poza pogodą urlop udany, nabiegałam sie za tym moim synem po tej plazy ze jestem super wytrenowana. Sam nie potrafił sie zdecydowac czy plaża czy morze jest fajniejsze :-D
Z nocnikiem nadal nic, nawet tesciowa która uważa ze nie ucze dziecka siadac na nocnik próbowała wczoraj cały dzień i nawet kropelki jej nie nasikał, za to mi pokazuje ze robi kupe (w trakcie) :ico_olaboga: ale przynajmniej widac ze zaczyna rozumiec sytuacje.

Maua troche odpoczynku naprawde ci sie należy i jak odpoczniesz od Sabinki i tych wszytkich obowiazków napewno humor ci sie poprawi.Ja jak byłam bardzo przemeczona tymi wszytkimi obowiązkami to mąż zostawał z malym a ja szlam na ploteczki do koleżanki albo gdzies sobie wychodziłam i to super pomagało. Trzymaj sie ciepło i solidnie odpocznij!!

Muszę sie Wam pochwalić, zaczynam starania o druga dzidzie,trzymajcie kciuki!!!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

29 lip 2008, 08:54

Margot może w gardełku jest jakas bakteria??? Robiłaś Ani wymazy z gardła??? Ja tak miałam kiedyś z córą, dopiero kolega podpowiedział mi, abym poprosiła lekarza o skierowanie na wymaz z gardła. Lekarze ich nie proponuja sami, bo są drogie więc trzeba sie upominać samemu :ico_zly: . Nam na szczęście nic nie wyszło, ale kolegi synek miał bakterię która zwalczyli robionym lekiem.

Moniś z tą biegunką to różnie, ponoć w takie upały nie powinno się dawać dzieciom soków zagęszczonych bo szybko namnażają się w nich bakterie. Trzymam kciuki aby nie była to wirusowa sprawa ;)

Agusia :ico_brawa_01: , trzymam kciuki aby wszystko poszło po waszej myśli. No i będziemy czekac na pomyślne wiadomości :).
Co do nocnika u nasteż klapa, zaczał siadać na nocnik , ale w dalszym ciągu sika koło niego :ico_puknij: , także nauka trwa nada :(.

pozdrawiamy w ten upalny dzień

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 lip 2008, 12:13

Witam. U nas maly postep z sikaniem do nocnika.Wiki po drzemce sadzam a ona siur i bije sobie brawo wiec moze pomalutku zalapie ze trzeba tak za kazdym razem gdy sie chce.Nic na sile nie chce bo mi sie jeszcze zrai i dopiero by bylo :-)

Agusia to owocnych staran zycze :-) Ja jeszcze tylko 20 dni i druga bede miec przy sobie i dopiero bede miec urwanie glowy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

29 lip 2008, 17:09

Szkrab z pewnością będzie trudniej niż przy jednym dziecku, ale i radości w domu więcej :).

a my wracamy od lekarza :ico_olaboga: , małemu spuchł siusiak i okazało się że ma stulejkę :ico_placzek: , mamy skierowanie do chirurga :ico_noniewiem: . Nie mam pojęcia, jedni lekarze sa za odciąganiem napletka, inni nie, Nie wiem co o tym myśleć, mam nadzieję że zabiegu nie będzie musiał mieć :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość