Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

29 lip 2008, 10:30

kasiu, mnie tez jest bardzo przykro :ico_pocieszyciel: a przelozenie imprezy na inny dzien to chyba najlepsze wyjscie.
My kupilismy Szymkowi rowerek ale idzie ze stanow i juz wiadomo, ze nie dojdzie na czas. trudno, bedzie mial prezent urodzinowy z kilkunastodniowym opoznieniem. :ico_noniewiem: imprezke robimy 9.08 i tez nie jest to jakas wielka sprawa. najwazniejsze ze wtedy bedziemy juz wszyscy razem. :ico_brawa_01:
Kasiu, a jak sie czujesz? znacie juz plec Waszego maluszka?

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

29 lip 2008, 10:37

kasiu, bardzo mi przykro z powodu rodzinnego smutku.
Co do prezentu to nie mam pomysłu. Hania ma tony zabawek i pewnie kolejna tonę dostanie. Nocnik to fajny pomysł,ale juz mamy dwa. Z ubranek raczej ja się ucieszę niż niuńka.
karolina-ch basen to naprawdę świetna sprawa. My chodzimy z Hanką odkąd skończyła 5 misięcy (na poczatku na takie specjalne zajęcia z trenerem) i ona to uwielbia. Jak widzi wodę to jej odciagnąć nie można, co jest trochę problematyczne na przykład przy fontannie w parku ;-)
wisienko, mam nadzieję, że niedługo bedzie po wszystkim, ucałuj swojego skarba mocno
kasia3, dobrze, że Zosi sie nic powaznego nie stało. Ja dostała zawału jak mi Hania z nocnika spadła, wyobrażam sobie, jak sie przeraziłyście obie.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

29 lip 2008, 14:17

kasia1983, jeśli chodzi o tą srebną łyżeczkę to powinnaś zamówić, po 20 latach nikt nie będzie pamiętał że było opóżnienie a będzie pamiątka.
Ja zabawek szukam na necie i nawet znalazłam pare takich co zosaik by się zainteresował, potem podam wam strone.

wisienka24, pewnie już niemożesz się doczekać na przyjazd mężusia. A jak szymek będzie skakał do góry na widok taty.
mala-mysz, to samo z zosiakiem, ale i tak nic nie pobije psów, jak widzi psy to krzyczy jak chora, i wszyscy się za nami oglądają.
Zosia już strupków nie ma i teraz tylko leciutko ma zaróżowione pod noskiem.
Jedynie przecięcie warki w jamie ustnej było najgorsze, ale teraz je juz zupki, wiec znaczy że jej nie drażni.
Zosiak chodzi sobie sama jak ma na to ochote, nadal przoduje raczkowanie, ale uwielbia stać i patrzeć na świat z innej perspektywy.
:ico_oczko:
Taka dumna jestem z niej jak zrobi pare kroczków bo akurat złapała balans. :-D
tak zosiak wyglądał dzień po wypadku, teraz już nie ma stupków, a zaraz po upadku, warga górna była większ od dolnej, i nosalek był 3 razy większy, ale po dzemnce na tychmiast opuchlizna zeszła.
Obrazek
A tu dziewczyny w basenie, przy placu zabaw, jest za darmo, ale jest otwarte jedynie w czasie wolnym od szkoły.
Obrazek

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

29 lip 2008, 14:36

kasia, dzieci chyba tak mają, że szybko się goją. Jak Hania zaliczyła glebę i przecięła sobie wargę też była spuchnięta na początku a po dwóch godzinach wygladała prawie normalnie. Biedna Zosia, aż się smutno robi, ale dobrze, że już się goi.
Po prawdzie Hanka wygląda nie wiele lepiaj. Początki chodzenia są straszne. Parę dni temu upadła na grabki w piaskownicy i miedzy oczami ma strupka, zaraz potem zaryła w wiadro na działce i brudkę sobie skaleczyła. Odrapań i siniaczków nie liczę. Ktoś mógłby pomyśleć, że maltretowane dziecko jakieś. A mnie boli każda ranka, jak na nią patrzę.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

29 lip 2008, 16:53

mala-mysz, dokładnie tak samo sie czuje, ale naszczeście juz strupki znikły wiec nic nie widzę i nie przeżywam tego.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

30 lip 2008, 13:33

Kochane, stawiam wszystkim :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z okazji pierwszych urodzin Szymka!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
SZYMCIO MA JUZ ROCZEK !!!!!! Hurraaaaaa :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

30 lip 2008, 13:57

Stoooo lat Stooo lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Zaczynamy pierwszy Roczek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wsyzstkiego Naj NAj Naj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

i zdaj relacje z urodzinek plus foteczki :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 lip 2008, 16:37

[shadow=orange]Buziaków sto tysięcy dla naszego Szymonka !!! [/shadow]

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-07-30, 16:44 ]
Nie długo zmienimy strone !!!
Powinyśmy zrobić coś specjalnego.

[ Dodano: 2008-07-30, 17:57 ]
dziewczyny wejdzcie do kwietniówek. Zobaczcie jak super zdjęcia mają tam dziewczyne.
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 54#4556558

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

30 lip 2008, 22:14

Kasiu, musimy pomyslec o jakiejs fajnej stronce na nowym wateczku :-D Moze cos wspolnie wymyslimy? :ico_noniewiem:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

30 lip 2008, 22:44

wisienka24, nie ma sprawy.
A widziałaś dziewczyn kwietniowych strone!!
Chodzi mi o pierwsze informacje o naszych maluszkach i te zdjęcia jak one to robią ??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości