Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

29 lip 2008, 22:49

Hej dziewczynki,ja chyba podłapałam jaka grypę jelitową bo wczoraj biegunka i mdłości dziś też i jeszcze wszystko mnie boli a brzuch najbardziej,niech tylko szybko przechodzi.

Coś duże pustki tu ostatnio ale np. ja jakoś niema za bardzo czasu :ico_noniewiem: dziś robiłam małe zakupy bo mi sie pokończyło co nieco a pyzatym mieli nam przywieść kuchenkę i pralkę o 17 i nie przywieźli :ico_zly: :ico_zly: Trafiłam na fajną promocję w sklepie i kupiłam małemu spodenki polarowe za 9,99 i koszulę tez za 9.99 a kupiłam to w pepcko,u was tez jest ten sklep??

Jeśli chodzi o jedzenie to Kacperek je to co mu się da do ręki,z bułeczki to sobie wyskubuje okruszki i kawałki owoców tez wcina,pije sam z butelki a jak mu nałożę troszeczkę zupki do miseczki i dam łyżeczkę to próbuje nabrać zupkę na łyżeczkę i chce włożyć do buzi ale mu nie wychodzi jeszcze,ale rączkami zje wszystko :-D ostatnio chciał mi kurczaka zwinąć z mojego talerza :-D bardzo rwie sie żeby wszystko robić sam, czasami je obiad ze mną przy stole i bardzo to lubi :-D a ostatnio taki agent sie z niego zrobił,nauczył się tańczyć,kiwa się na boki albo tylko główką kiwa :-D przed chwilą jak go usypiałam to nie chciał w żaden sposób zasnąć to położyłam go do łóżeczka bo już nie miałam siły a on fik na brzuszek i rozkłada rączki i pokazuję że niema i krzyczy "ma" co miał znaczyć że nikogo przy nim niema :-D sorki się tak o Kacperku rozpisałam :ico_sorki:

Ula a dlaczego nigdy nie będziesz karmić swojego maluszka??

[ Dodano: 2008-07-29, 22:52 ]
No a poza tym to u nas takie upały :ico_olaboga: normalnie masakra ja wychodzę tylko na spacer z samego rana a potem siedzimy cały czas w domku :ico_placzek:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

30 lip 2008, 10:12

Ula a dlaczego nigdy nie będziesz karmić swojego maluszka??
Mam mały defekt piersi-wklęsłe brodawki.Po porodzie są jeszcze bardziej wklęsłe niz przed.Próbowałam wszystkiego-kapturków, nakładek nawet drastycznych strzykawek-to bolało, i nic.Położne też stwierdziły ze bardzo żadko to sie zdarza ale niestety zdarza i niestety nie będe mogła karmić.Jedynym wyjściem jest "dojarka" a potem butelka.
Justyna gdyby tyle miałby trwać mój codzienny makijaż to musiałabym wstawać chyba z pótorej godziny wczesniej ale na szczęscie mi wystarcza tylko pół godz z czego makijaż zajmuje mi chyba z 5 min Nie lubie takich mocnych makijaży, ja maluje tylko rzęsy i troszke powieki na brąz -koniec szminek ani pudrów nie stosuje wogóle Choć nie ukrywam że chciałabym żeby kiedyś pomalowała mnie jakaś profesjonalistka
Ja maluje sie od wielkiego dzwonu.I tez nie lubię mocnych makijarzy.Fluid, beżowe cienie na powieki, kredka,tusz do rzęs, błyszczyk lub pomadka ochronna i gotowe.\
Czy wasze dzieciaczki jedza juz same??
Narazie sam je banana, arbuza, chrupki i chlebek .Zupki i dania drugie najlepiej je siedząc u Miśka na kolanach i z jego talerza.Gdy go nie ma to tak samo je ode mnie.Na resztę przyjdzie pora.
Olek sam wcina cokolwiek da mu się do ręki, sam pije soczki czy herbatke (z butelki lub kubka niekapka) a jak np daje mu zupke to często chwyta mi łyżeczke i sam pakuje sobie do buźki
Benek je podobnie ale co do picia to tylko niekapek.Nie lubił nigdy pić z butelki.Nawet będąc kilkudniowym szkrabem nie chciał pić herbatek z butelki.Dawałam mu łyzeczką.

Wczoraj wysliśmy na podwórko.Troszeczke pochodziliśmy , poszlismy do piaskownicy.Bylismy w niej może 5 min.Gdy nagle zerwała sie ulewa.Nim wsadziłam małego do wózka i dobiegłam do klatki(może 10 m)byliśmy już mokrzy.I tak padało cały dzień.Słoneczko świeciło i padało.Lipa.
Dzis jest pochmurno i zapowiada sie na ciąg dalszy ulewy.
Sprawdzałam prognozę pogody na następny tydzień i jest tak jak przeczuwałam.Będzie PADAĆ!!!Moze jednak znowu sie meteorolodzy pomylili :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

30 lip 2008, 10:31

Szymon wczoraj padł przed 19 i mam tego ranne skutki
pobudka 5.45 :ico_zly:
ale po godzinie udalo sie go uspic i spalismy do 9.00 :-D

ulamisiula wiesz moje brodawki tez nie sa idealne do karmienia, przez caly czas karmilam malego w tych silikonowych nakladkach
ale zobacz to, nosi sie to jeszcze w czasie ciazy i przygotowuje brodawki do karmienia:
http://www.allegro.pl/item408534122_ave ... 2_szt.html

napewno warto zainwestowac przy nastepnym dzieciaczku :-D :ico_oczko:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

30 lip 2008, 10:35

ale zobacz to, nosi sie to jeszcze w czasie ciazy i przygotowuje brodawki do karmienia:
http://www.allegro.pl/ite...awek_2_szt.html
Eve uzywałam to podczas ciąży i nic nie dało.Próbowałam karmić w silikonowych nakładkach i też nic.Najgorsze były strzykawki.Obcinałam końcówkę dużej strzykawki z tej strony z której sie wkłada igłę, potem trzeba było przełożyć ten bolec i zasysać brodawki.Połazna zasysała do połowy strzykawki i nic.Jedynym wyjściem w moim przypadku jest operacja plastyczna.Ale temu sie raczej nie poddam.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

30 lip 2008, 10:42

Eve uzywałam to podczas ciąży i nic nie dało
hmmm, no to rzeczywiscie z tego co opisujesz to probowalas chyba wszystkiego :ico_noniewiem:

a jesli chodzi o to samodzielne jedzenie
to Szymon jak wiekszosc dzieciaczkow jada z reki to co w niej ma, albo wezmie sam
zupy nie da rady zjesc sam, jeszcze za maly do takich akrobacji z lyzką :ico_oczko:

ostatnio widze ze nie smakuja mu gotowe zupy
woli taki przyprawione co my jemy, az sie trzesie jak widzi, a jak mu nie chce dac to wielki ryk :ico_szoking:
no wiec ostatnio jadl rosol i pomidorowa :ico_oczko:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

30 lip 2008, 11:01

ostatnio widze ze nie smakuja mu gotowe zupy
woli taki przyprawione co my jemy, az sie trzesie jak widzi, a jak mu nie chce dac to wielki ryk
no wiec ostatnio jadl rosol i pomidorowa
U nas jest to samo.Przedtem jak tylko zobaczył zupkę z gerbera to aż ślinka mu ciekła a teraz kręci głową na nie .Za to zupa szczególnie fasolowa to hit :ico_brawa_01: potrafi 2 talerze zjeść.Oczywiście tyle mu nie daje bo jest troszeczke za ciezka jak dla tak małego żołądka.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

30 lip 2008, 13:18

A tak pytałam o to jedzenie bo Marcelina tez nie je jeszcze sama tzn. kisiel zje z miseczki ale tylko do momentu kiedy nie załapie ze tym sie można fajnie pobrudzić bo wtedy :ico_sorki: :ico_olaboga: Straszne!!
Ja oczywiscie się tak nei maluję również ale z tego co widziałam to bardzo łatwe :D:D szkoda że w praktyce tak nie wychodzi. Lubię czasem sobie zrobić czarny ostry makijaż ale to nie za często :]

ulamisia Może przy drugim się coś zmieni ja czytałam że czasem tak bywa ze przy kolejnej ciąży wszystko sie normuje.

A mówiłam Wam że kupiłam sobie z Ziaji serum do biustu i wiecie co.... JEST ZAJEBIŚCIE REWELACYJNY!!!!!!!!!! Raz w Wiedniu jak się kąpaliśmy to później ja się smarowałam a M tak patrzy i przeczytał co to takiego i mówi do mnie a więc to dlatego masz takie inne cycuszki :ico_wstydzioch: a ten balsam delikatnie wymodelował i podniósł biuścik :ico_brawa_01:

Ide skończyć obiad i wracam do Was.

Marcelinka śpi ma kropkę na dziąsełku i może już coś się bedzie przebijało w końcu!!

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

30 lip 2008, 15:28

Witam

Właśnie skończyłam sprzątać i zrobiłam garniec kapuśniaku i teraz mam chwilkę dla siebie :-) Przedwczoraj byłam na urodzinkach u kuzyna Krystianka. Ma on 5 latek i super bawił się z Krystiankiem. Aż miło było patrzeć. U mnie w rodzinie mało jest dzieci u znajomych też właściwie to w ogóle nie ma dzieci i Krystianek nie ma się z kim bawić.

Mam mały defekt piersi-wklęsłe brodawki
Ja też tak miałam ale Mały urodził się z tak silnym odruchem ssania, że nie musiałam nic robić i problem sam zniknął. Może uda Ci się przy następnym dziecku.

woli taki przyprawione co my jemy, az sie trzesie jak widzi, a jak mu nie chce dac to wielki ryk
U nas jest dokładnie tak samo. Dziś dałam Mu troszkę kapuśniaku takiego naprawdę kwaśnego i myślałam, że się skrzywi a on jak zasmakował :ico_olaboga:

Co d jedzenia to sam je ładnie chlebek. Robię Mu takie małe kromeczki z masełkiem i szyneczką lub dżemikiem i zajada pięknie a mlaska przy tym, że aż miło patrzeć. Pije z niekapka też sam bez problemów. Zupkami sama Go karmię bo jeszcze nie trafia sam do buzi :-D
A mówiłam Wam że kupiłam sobie z Ziaji serum do biustu i wiecie co.... JEST ZAJEBIŚCIE REWELACYJNY!!!!!!!!!! Raz w Wiedniu jak się kąpaliśmy to później ja się smarowałam a M tak patrzy i przeczytał co to takiego i mówi do mnie a więc to dlatego masz takie inne cycuszki :ico_wstydzioch: a ten balsam delikatnie wymodelował i podniósł biuścik
OOOOOOOO Mi by się coś takiego przydało. Idę teraz na spacer i po sklepach połazić to poszukam może znajdę ten kremik. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

30 lip 2008, 18:25

WItam
POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY I DZIECIACZKI. Czytam was na bierząco, niestety narazie nie mam jak odpisywać. Ale jestem z wami duchem i sercem...
PS Justynko a jaki to krem na biust, pochawal sie, drogi?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 lip 2008, 20:03

Justyna_Bochnia, teraz to sobie wszystkie kupimy to serum!!! Już kiedyś o nim pisałaś, a skoro przetestowany to przypomnij nam nazwę :ico_sorki:

U nas też mego upały. Zuzanka idzie na spcer po południu, tak koło 18, na godzinkę, potem do kąpanka i ładnie zasypia.

A ja w tym tygodniu nie mam ani dnia wolnego :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości