Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 lip 2008, 17:01

a jak myslicie gdybym posmarowala wazelina to to nie zaszkodzi
Pewnie ze nie zaszkodzi.To neutralny srodek.Trzeba dziewczynki korzystac poki sie da,potem bedzie przymusowa przerwa,wcale nie krotka.Ja po porodzie sprobowalam tak 6 tygodni po i myslalam ze umre z bolu ,no i sie balam ze mi cale to zszycie popeka-straszne uczucie. :ico_noniewiem: Ale jak sie potem dziewczyny rozkreciny,to znow sie bedziemy na jakims wspolnym terminie spotykaly :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 17:05

Pewnie ze nie zaszkodzi.To neutralny srodek.Trzeba dziewczynki korzystac poki sie da,potem bedzie przymusowa przerwa,wcale nie krotka.Ja po porodzie sprobowalam tak 6 tygodni po i myslalam ze umre z bolu ,no i sie balam ze mi cale to zszycie popeka-straszne uczucie. :ico_noniewiem: Ale jak sie potem dziewczyny rozkreciny,to znow sie bedziemy na jakims wspolnym terminie spotykaly :ico_brawa_01:
no to super, to trzeba zaczac dosc tego postu ile mozna, az mi sie samej zachcialo :-D tylko kurcze gdzie ja kupie ta wazeline, w aptece nie??? Tylko jak to jest po niemiecku :ico_noniewiem: chyba vaseline ale nie jestem pewna, maz powiedzial, ze on nie pojdzie kupic bo obciach, on zawsze sie wstydzi :ico_olaboga: a wazelina to normalna rzecz ja smarowalam sobie nia usta w zime, bo dobrze nawilzala.

No po porodzie to bedzie strach, a na pewno bol jest i to nie maly, az strach :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 lip 2008, 17:10

tylko kurcze gdzie ja kupie ta wazeline, w aptece nie??? Tylko jak to jest po niemiecku chyba vaseline ale nie jestem pewna, maz powiedzial, ze on nie pojdzie kupic bo obciach, on zawsze sie wstydzi a wazelina to normalna rzecz ja smarowalam sobie nia usta w zime, bo dobrze nawilzala.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Pati w kazsym kosmetycznym kupisz i po niemiecku jest dokladnie tak jak napisalas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie ma wstydu bo tego sie do roznych rzeczy uzywa ,jak sama zauwazylas :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-07-30, 17:11 ]
A brzusio Cie juz Pati nie boli?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 17:19

A brzusio Cie juz Pati nie boli?
boli, dzis tez mnie bolal jak na okres i to dosc mocno, normalnie czulam sie jakbym miala okres, umylam okno wczoraj i tez mnie zakulo i rozmawialam z polozna moja i ona mowila, zeby wiecej odpoczywac i dac sobie spokoj z pracami domowymi i pytala sie czy mam wszystko pozamykane, ale nie jest zle, to wiesz tak lapie na pare minut trzyma i odchodzi, ale tak w ciagu dnia mam do trzech razy

[ Dodano: 2008-07-30, 17:20 ]
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie ma wstydu bo tego sie do roznych rzeczy uzywa ,jak sama zauwazylas :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no to dzis zakupie i bedzie dzis przytulanko, mam nadzieje :-D jutro dolekarza ide mam wizyte i mam nadzieje, ze dostane fotke mojego synka :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 17:21

Ja po porodzie sprobowalam tak 6 tygodni po i myslalam ze umre z bolu ,no i sie balam ze mi cale to zszycie popeka-straszne uczucie
:ico_szoking: :ico_szoking: nie straszcie mnie :ico_noniewiem:
Ja 6 tygodni to duzo no trudno trezebabedzie jakos wytrzymac :ico_sorki:
Ale jak sie potem dziewczyny rozkreciny,to znow sie bedziemy na jakims wspolnym terminie spotykaly
dokladnie :ico_haha_01: a slyszalam ze po rorodzie niby lepej jeszcze niz przed wiec sie juz nie moge doczekac :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 17:22

a slyszalam ze po rorodzie niby lepej jeszcze niz przed wiec sie juz nie moge doczekac :-D
a ja slyszalam wlasnie na odwrot, ze jestes strasznie luzna i sa slabe doznania :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 17:24

no to dzis zakupie i bedzie dzis przytulanko, mam nadzieje
wicie co ja tak po 4 miesiscu myslalam ze musze tez cos nawilzajacego kupic bo ze 2 razy mnie bolalo-ale do jakiego wniosku doszlam-ze mi sie tam cos poprzesuwalo bo moje ulubione pozycje przed zajsciem w cize teraz wcale nie sa ulubionymi a te ktore mniej lubilam teraz sa na topie :-D
No i jak bylam w PL to mi pani ginekolog powiedziala ze mialam macice tylniozgieta-czy jakos tak i ze do porodu ona sie wyprostuje wiec to chyba o to chodzi :ico_oczko:
Maz nie wykazuje ekscytacji tym faktem :ico_haha_01: bo wiecie wogole ten sex w ciazy to jak dla mnie taki suchar troche :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-30, 17:25 ]
a ja slyszalam wlasnie na odwrot, ze jestes strasznie luzna i sa slabe doznania
:ico_sorki: nie no tak zle nie bedzie to sa miesnie to sie szybko kurczy a podobno wlasnie jakas wrazliwsza pochwa jest czy jakos tak :ico_oczko:
Nie no jak bede miala taka rozklapuche to jakas operacje sobie zarzuce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 17:30

Nie no jak bede miala taka rozklapuche to jakas operacje sobie zarzuce :ico_oczko:
o kurcze marta nie moge, Ty to masz dobre te teksty, ale sie usmialam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no ja tez bym nie chciala miec takiej rozklapiochy :-D

[ Dodano: 2008-07-30, 17:31 ]
Kochane moje jak zawsze super mi sie z Wami rozmawia, ale niestety musze Was opuscic, idziemy jesc obiadek i pewnie pojedziemy do miasta , bo chce kupic naklejki dla Erika do pokoju wiec jakby co to do potem :ico_papa: :ico_papa: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 17:32

do potem Pati

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 lip 2008, 17:35

a slyszalam ze po rorodzie niby lepej jeszcze niz przed wiec sie juz nie moge doczekac
To chyba nie do monca jest prawda :ico_placzek:
bo wiecie wogole ten sex w ciazy to jak dla mnie taki suchar troche
Dla mnie tez,moj Artur mowi ze "Nie ma sexu"bo to co my teraz uprawiamy w niczym nie przypomina tego co robimy jak w ciazy nie jestesmy :ico_olaboga:
no ja tez bym nie chciala miec takiej rozklapiochy
Ane ja,ale na poczatku to mnie maz pytal,czy aby tak juz nie zostanie :ico_noniewiem: Na szczescie nie zostalo,ale to podobno juz nigdy nie bedzie to samo co przed porodem,przynajmniej dla faceta :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-30, 17:37 ]
Idz Pati,idz i wracaj z wazelinka :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość