Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

30 lip 2008, 08:30

Hej :-)

Karolina super zdjęcia. Najbardziej powaliło mnie to z Małyszem :ico_brawa_01: Macio jaki duzy chłopak, spoważniał :-) rewelacja :ico_brawa_01:

Gozdzik, wiem że pamiątacie o tych zdjęciach. Coś mi się tam udało wykrzesać, chociaż mnie oczywiście znów nigdze nie ma a jak już to.... ale proszę:

moja ulubiona piaskownica
Obrazek

mała ogrodniczka zbiera plony :-)
Obrazek

z mamusią
Obrazek

Obrazek

zobaczyłam dziki za siatką
Obrazek
Obrazek

tulimy tatusia
Obrazek

moje auto
Obrazek
i może na raz wystarczy :-D ale mam jeszcze parę w zanadrzu :-)

A jak się czuję... kiepskawo w te upały, ale włączył mi sie syndrom gniazda i zasuwam jakbym miala silniczek w pupci :-D co chwile muszę odpoczywać, ale generalnie nawet ok.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2008, 08:57 przez sensibel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 lip 2008, 08:54

:-D sensibel, nio nareszciie takie super fotki tak chomikowac no wiesz ........
ale Zuzia juz duza jaka ona sliczna to zdjecie gdzie siedzi pod drzewkiem z zielonymi jabłuszkami jest swietne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

30 lip 2008, 09:19

gozdzik, dziękujemy :-D
lecę dać Zuzi śniadnie :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 lip 2008, 09:53

nio nic my zmykamy na spacerek papapa

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

30 lip 2008, 13:19

witajcie

U nas nocka dziś z małą wiercipiętą w łóżku i w trójkę, więc nie za fajnie. Generalnie wszystko mnie rano bolało.

Byłam dziś w mojej starej pracy odwiedzić stare kąty. Było bardzo miło.

Sensibel i gozdzik świetne fotki. Julka ma piękne te oczęta a jakie niebieskie, normalnie :ico_szoking: . A mała Zuzia jak dzielnie nosi plony we wiaderku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas nadal piękna pogoda, ale na weekend zapowiadają już deszcz :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

30 lip 2008, 14:01

My tez już po spacerku. Wywaliłam dwa prania na dwór, a trzecie się pierze. Szaleję dziś :-D Napompowałam Zuzi basenik i w tym czasie się ciapciała, tak ją zmęczyła ta woda, ze bez pisnięcia poszła spać a ja mam wkońcu czass dla siebie :ico_brawa_01:

urmajo, fajnie tak odwiedzić kolegów z pracy, ja mam niestety daleko i niepredko się tam wybiorę. Zresztą, już większa część tam nie pracuje.

Mój M. wczoraj miał egzamin z jakiegoś kursu elektrycznego, więc trochę wieczorem zabalował i nie kupił mi chleba na śniadanie,bo oczywiście zapomniał. Myślałam, ze go rozniosę, ale cóż... a że ja ostatnio bez chleba ani rusz, to wynalazłam prosty przepis na chleb w necie i rano upiekłam. O dziwo wyszedł przepyszny! dawno takiego nie jadłam :-) i się teraz delektuję :-D :-D

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

30 lip 2008, 14:16

sensibel fajne fotki ale tak wogole to gdzie Ty masz ten swoj brzuszek gdzie miescisz syneczka sswoijego bo ja go nie widze ???????

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

31 lip 2008, 07:42

Czesć :-)
Nocka nieźle, chociaż jak kładliśmy się z M. spać to Zuzia się obudziła i potem nie mogła zasnąć. Wkońcu powałkowa się z pół godziny ze mną na naszym łóżku i wkońcu padła. Ale rany, jak ona się wierci :ico_olaboga: całe szczęście, ze śpi sama bo kopie straszliwie. Teraz jeszcze spi :-)

karolina, mam ogólnie ponoć nieduży brzuch, a tu tak kucnęłam, ze faktycznie nie widać, ale to złudzenie. Później jakieś bardziej widoczne wkleję jak mi mąż cyknie.

Mój M. uparł się, ze wymieniamy łóżkow w sypialni. :-D to faktycznie ma już materac trochę niewygodny, i myślałam, ze tylko materac wymienimy a on się uparł, że całe i już. Ze on nie bedzie na moim kręgosłupie oszczędzał :ico_szoking: może faktycznie ostatnio marudzę, że mnie plecy bolą jak wstaję, ale nie przypuszczałam, ze tak się o mnie zatroszczy. No więc dziś zapowiada się wędrówka po sklepach. :-)

Miłego dnia dla wszystkich :-)

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

31 lip 2008, 13:24

witajcie.

sesnibel koniecznie wklej kilka fotek z brzuszkiem. A zmiany łóżka troszkę zazdroszczę. My nawet nie mamy sypialni :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nasz pokój to zarówno salon, sypialnia i sypialnia Majki.

A my korzystając z pieknej pogody zaliczyliśmy już dzisiaj plaże. Teraz właśnie Majka zasnęła a ja mam chwileczkę dla siebie.

Życzę wszystkim miłego dnia i czekam na mnóstwo postów

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 lip 2008, 14:46

Witajcie :-D my tez bylismy na długim spacerku chciałam Julci kupic sandałki bo z tych co ma to juz wyrasta ale niestety juz wszystko przebrane a nowych dostaw juz nie bedzie bo wiadomo sezon sie konczy kurde :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
teraz pieron wie gdzie mamy jechac za tymi butkami ech szkoda gadać jednak Oświęcim to dziura :ico_noniewiem:
sensibel, a to ci mężulek niespodzianke zrobił :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze bedziecie miec nowe łózeczko :-D :-D :-D
nio nic ja zmykam smazyc nalesniczki bo dzis na obiad wymyslilam sobie nalesniczki z serkiem i boroweczkami wiec lece do kuchni puki Julia spi po potem pewnie jeszcze wyskoczymy na spacerek na plac zabaw :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość