Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

01 sie 2008, 13:19

hello :ico_oczko: melduje sie w ten upiornie goracy dzien :ico_chory: :ico_chory: ja chce do polskiiiiiiiii :ico_placzek:

wczoraj gadalam o jogurtach, a dzis chyba go bede musiala kupic :ico_zly: wrrrrr, w takie upaly pewne miejsca sie po prostu gotuja, mimo ze chodze po domu w samej bieliznie :ico_chory: no i infekcja gotowa :ico_zly:
Teraz mam niestety nadżerkę i upławy
ja tez mam nieziemskie uplawy... ginek mi powiedzial, ze to ze wzgledu na wysokie ukrwienie :ico_szoking: i ze to normalne. Dopoki nie ma swedzenia i pieczenia ani tych "serowatych" uplawow to oki. no ale higiene przez to trzeba zachowac szczegolna... wkladka do wymiany ze 3 razy dziennie :ico_olaboga:

wiecie, a ja jak tylko pomysle o slodyczach to mi od razu niedobrze. Co innego schabowy z ogorkiem malosolnym :ico_oczko: a wczoraj mezu MUSIAL ze mna isc do burger kinga :ico_haha_01:
Odnosnie ruchow - moj maly chyba pilkarzem bedzie, lobuz jeden :ico_oczko: naprawde mocno juz kopie, to nie to przelewanie sprzed miesiaca. a carmen znowoz byla taka lagodniutka... takie milutkie te kopniaczki byly w tym okresie... :ico_oczko:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

01 sie 2008, 15:51

Evik dalej nie ma, ciekawe czy dzidzia się pokazała????

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

01 sie 2008, 16:58

no dzisiaj juz lepsze samopoczucie :-) :-) :-) :-) :-)

ja tez niestety mam nadzerke, uplawy to normalka, jeedna infekcja juz za mna i potwierdzam z jogurtem :-)

faktycznie same chlopaki u nas na razie :ico_noniewiem: , wojna idzie chyba :-D :-D

[ Dodano: 2008-08-01, 17:00 ]
kurcze a ja mam dzis polowinki :-) :-) :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 sie 2008, 17:01

Jestem i melduję że dzidzia zdrowa ale niestety nie pokazała co tam ma między nogami :ico_placzek: Następna wizyta za miesiąc ale jak najszybciej pojadę na 3d i sprawdzę co tam jest :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

01 sie 2008, 17:14

caro, no to stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: najgorsze za toba, choc to najgorsze tez przed toba :ico_oczko: :ico_haha_01: Dobrze, ze humorek lepszy!!!
asika82, czyzby sniadanie na lonie natury w podpisie ??? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Evik.kp, to moze taka skromna dziewczynka, co??? :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

J

01 sie 2008, 19:31

Ja ide do ginka w wtorek i nie moge sie doczekac bo juz miesiac nie bylam.Dziewczyny napiszcie w ktorym tyg najlepiej isc na usg 3D?

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

01 sie 2008, 21:02

Jak już mowa o upławach,u mnie tragedii nie ma ale teraz w te upały to wkładki mają powodzenie jak nigdy.
Evik, dobrze słyszeć, że malenstwo zdrowe to najwazniejsza wieść, a co do płci...hmm skoro nic nie widać to może rzeczywiście kobietka.
Ja spotkałam dziś parę znajomych, u nich do końca mówiono o chłopcu, siusiak był na usg widoczny, po czym urodziła się zdrowa panna a siusiak okzazał się być podwinietą pępowinką :ico_olaboga: mała teraz śpi w pościeli w samochodziki, w niebieskim pajacyku bo przecież miał być syn. Urzekła mnie ta historia :-)
Swoją drogą, dobry ultrasonolog chyba powinien odróżnić siusiaka od pępowiny, chociaż...róznie to bywa, nikt nie jest nieomylny.
Wygrzebałam dziś przepis na fasolkę szparagową z boczkiem i cebulką pzysmażanymi na masełku, nie oprę się :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

01 sie 2008, 22:03

Swoją drogą, dobry ultrasonolog chyba powinien odróżnić siusiaka od pępowiny
nie mow mi tylko, ze do prusarczyka chodzila :ico_sorki: :ico_oczko: chociaz mi i tutaj potwierdzono :-D
Tak swoja droga, mam tez znajoma, ktorej chlopca przewidziano, a na jakis miesiac przed narodzinami stwierdzono... ze jednak dziewczynka :-D i wiecie co? Agata stwierdzila, ze rozowy wyjatkowo jej nie pasi i mimo ze wiedziala, ze dziewczynka, to nadal niebieskie ciuszki kupowala i nadal to robi :ico_haha_01: A raczej takie, co rozowego nie maja :ico_oczko:
A na naszym watku dzieciaczkow 2005 tez jest szczesliwa mamusia Piotrusia, ktorej nawet na 3D mowiono, ze panienka, dopiero chyba na przedostatnim usg stwierdzono chlopca :-D Roznie to bywa :ico_oczko:
magda83, mi ginek stad powiedzial, ze najlepiej w 25 tc. ten z pl to potwierdzil... zreszta, w pl mialam dwa usg, w 20 i pozniej dla potwierdzenia (sam lekarz chcial, interesuje sie moim przypadkiem zawodowo) tydzien pozniej. Jest naprawde duza roznica :ico_sorki: teraz nasze dzieciaczki przybieraja miedzy 100 a 200 gr na tydzien a dla ultrasonografu to duzo :ico_sorki:

Boziu, co za upal :ico_chory:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

01 sie 2008, 23:32

Chwilkę mnie nie byłoa tu tyle się ruszyło - super, tylko do czytania długo:)
Witaj Milutka - brakiem ruchów jeszcze się nie martw, czujesz już bąbelki a wstęp do kopniaczków- też tak miałam. Jogurt faktycznie pomaga na infekcje pochwy- wypróbowałam - mój ginek przed ciązą kazał mi nasączać nim tampon i wówczas go sobie aplikowac. No ale teraz tampony odpadają.
Evik to może faktycznie skromniutka panienka będzie? A zresztą ważne żeby zdrowa dzidzia była a płeć to już drugorzędna sprawa - poza tym w końcu to nie supermarket, prawda :-D

[ Dodano: 2008-08-01, 23:35 ]
Asik - urzekające zdjątko! :ico_brawa_01:
A jeszcze jedno - laski wielkie nieba - wiecie jak mi brzuch strzelił od zeszłego tygodia!!! W ubiełą niedziele byliśmy nad morzem, M. robił mi zdjęcia i praktycznie brzucha jeszcze nie było widać ,a dziś... Nawet teściowa z którą nie widziałam się 2 dni mi dziś powiedziała ze brzusio mi się widocznie powiększyło :ico_ciezarowka: No cóż - kiedyś musi, prawda :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 sie 2008, 09:55

Cześć brzuchatki Obrazek

a już myślałam,że dowiem sie choć o jednej kobitce grudniowej :ico_oczko: , no nic musimy czekać :-)

co do płci to faktycznie znam pare przypaDKÓW POMYŁEK, jak chodzlismy na usg bioderek to chodzła tez kobitka z blizniakami, tzn. ja myslałam, ze to dziewczynki, bo na rózowo :-D , a ona mówi, ze przez cała ciaze lekarz twierdziuł ze beda dziewczyn ki i wyprawki przygotowane były rózowo-koronkowo itd, a tu podwójna niespodzianka, 2 chłopaków :-D :-D :-D

zapomniałam przywitac wczoraj nowa grudnióweczke Obrazek Madzia witaj wsród nas kochana, bedzie dobrze :-) , ja tez chciałam isc na 3d tak własnie około 25 tygodnia

[ Dodano: 2008-08-02, 09:57 ]
tosia no to pochwla sie brzucholkiem :-) , czekamy na zdjecie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość