Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

02 sie 2008, 15:40

Dzieweczki, ja padam od 8:30 sprzątam io już mam dosć robiłąm porządki we wszystkich szafkach!! 3 reklamówy ciuchów na śmietnik 2 kolejne już dałam sąsiadce poprostu padam na twarz a tu jeszcze tyle do zrobienia. No i siebie też muszę posprzątać!! :ico_szoking:

Sąsiad wyjechał dziś na wakacje :) Ale za to mój Bursztynek o 19:00 już wyjeżdza z Wiednia.

Kicia ja też bym zjadła takie ciacho!!

Muszę jeszcze odkurzyć i czekam na siostrzenice M bo ma mi przynieść papieróki z sadu i będę gotować kompocim mniam mniem.

No i jak Wam sie spało dziś moje drogie...? Ja oglądałam Rokiego i na najważniejszej walce na końcu filmu zasnełam!! :ico_placzek: ale byłam zła jak się obudziłąm o 2:00 i zamiast rokiego szło coś innego!!

Marcelinka spała dziś bardzo długo popołudniu, teraz wspna się tutaj obok mnie i próbuje też coś na klawiaturze naskrobac :P

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 sie 2008, 15:56

Eve jak tylko wrócisz z banku to pisz kto takie prezenty robi, bo ciekawość mnie zżera :-)
no wiec tak
okazalo sie tak jak myslalam, tos poszedl do banku w miescie prescot i wplacil na moje konto 200F, mam na potwierdzenie taki blankiecik ktory ten ktos wypelnil i tam jest jego podpis, ktory oczywiscie nic mi nie mowi i nigdy wczesniej go nie widzialam
to napewno pomylka, pewnie ktos sie pomylil w numerze konta
i teraz sa dwie opcje jesli ta osoba nie ma tego druczku/potwierdzenia/ to nie moze sie domagac tej kasy, a jesli ma to potwierdzenie to podobno bank sam moze mi cofnac z konta ta kase :ico_noniewiem:

mam ochote gdzies jechac, mialam spotkac sie z kolezanka ale ona nie odpisuje wiec na razie siedzimy w domu.

jutro ide do pracy, po pracy na solarium :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

02 sie 2008, 16:37

Goście już pojechali, byli cztery godzinki, milutko bardzo. Zuzinka zasnęła od razu po odwiedzinach i śpi slodko. Gorąc u nas nieziemski, powietrze stoi, z domu się wyjść nie da, dopiero wieczorem się wytoczymy na polku.

Kicia10, ja to bym bardzo chętnie zjadła Twojego ciasteczka, bo nie ma to jak takie domowe :-)
No i jak Wam sie spało dziś moje drogie...?
spoko, spoko,ale o 4.30 jakiś idiota włączył sobie Wilki na fulla :ico_zly: nie długo,ale ja i tak sie obudziłam :ico_zly:

[ Dodano: 2008-08-02, 16:46 ]
Zuzia dzisaj sama stała! Stanęła z kucania i tak dwa razy :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 sie 2008, 17:42

Zuzia dzisaj sama stała! Stanęła z kucania i tak dwa razy
Brawo brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My własnie dziś z mężem sobie gadalismy że takie dzieci to z dnia na dzień zaskakują jeszcze kilka dni temu Olo grzecznie siedział i poruszał się w kwadracie 1,5mx1,5m a teraz zapyla po calym domu i nawet progi nie są dla niego przeszkodą :-)
a jesli ma to potwierdzenie to podobno bank sam moze mi cofnac z konta ta kase
hmm to ja trzymam kciuki żeby jednak nie miał potwierdzenia :-D
No i jak Wam sie spało dziś moje drogie...?
Mi całkiem dobrze tylko krótko bo tak jak przewidzialam pobudka była 6.10. Odkąd Olek spi w body a nie w piżamce w nocy nie mamy wcale pobudek :ico_brawa_01:
ja padam od 8:30 sprzątam io już mam dosć robiłąm porządki we wszystkich szafkach!!
moje sprzątanie ograniczyło się dzis do łazienki i odkurzania, nic nie robie bo na dniach bedzeimy robic remont przedpokoju wiec znowu bedzie syf.

A z zakupów nici, mąż nie ma ochoty a samej mi się nie chce.

[ Dodano: 2008-08-02, 17:44 ]
Gorąc u nas nieziemski, powietrze stoi,
U nas po deszczu i od razu lepiej się oddycha no i przyjemny chłodek mamy :-)

[ Dodano: 2008-08-02, 20:35 ]
łoj a ja myślałam że będe miała cos nowego do czytania a tu :ico_placzek:
W takim razie ide się kąpnąć, Olek zasypia a mężuś siedzi z moimi na podwórku.
A wy mi coś napiszcie żebym miała co czytać jak wróce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

02 sie 2008, 20:38

Powiedzmy że posprzątane :) Jeszcze tylko siebeie miszę sprząnąć hehehe.

eve81, no ale jest jakis termin d o kiedy ten ktoś może ubiegać się o zwrot pieniędzy?? Np. miesiąc czy coś takiego??

Kocura Bura, :ico_brawa_01: dla Zuzi!!

eSKa, umnie było podobnie!! W bodach jej się śpi najlepiej.

Ja pewnie znów zniknę z TT aż do wtorku, hehe nie wiem czy Wam pisałam ale sąsiad wyjechał na Mazury :) heheh

Bursztynek jest juz w drodze.... oj ale mi sie już nic nie chce włąśnie zjadłam obiad oglądam Tine na polsacie ale chyba opuszczę ten początek i pobiegnę do łązienki hehe

POZDRAWIAM!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 sie 2008, 21:04

chyba opuszczę ten początek i pobiegnę do łązienki hehe
Leć , leć zrobić generalke , w końcu luby przyjeżdza :ico_oczko:
I wiesz że sobie tak pomyślałam "M przyjeżdża więc znowu jedna mniej na tt" :-D

Ja tez mialam juz iśc ale cięzko mi się oderwać od kompa :ico_wstydzioch:
Teraz juz naprawde ide.

No dzieweczki piszcie :ico_sorki: Znowu takie pustki tutaj, gdzie te wsyzstkie kobity siedzą???
Majandra, ania, ewasiek, nicola, hmmm o kim jeszcze zapomniałam :ico_noniewiem:
a nie wiecie kiedy MamaZuzi wraca? Bo już się nie umie doczekać na fotki :-D no i jej posciki oczywiscie :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 sie 2008, 21:15

no ja jestem ale ide juz do lozka bo jutro do pracy
w poniedzialek siostra chyba mi zadzwoni do agencji i bedzie wyjasniac ta sprawe dlaczego nie placa mojemu M :ico_noniewiem:
Szymona nadal kaszle /chyba pisalam, co?/ daje mu eurespal i na noc smaruje mascia rozgrzewajaca, mam nadzieje ze szybko mu przejdzie
goraczki nie ma, wiec to pewnie tylko gardlo :ico_noniewiem:

kocura wielkie brawa dla Zuzinki, i niczego sie nie trzymala wstajac??? zdolniacha!
Szymon na razie drepta sciezki przy meblach, balkonie, grzejnikach itp. nie ma odwagi na samodzielne kroczki bez trzymanki..heh i na to przyjdzie pora w swoim czasie :ico_oczko:

eSKa, jak tak wspomnialas wczoraj o drinku to az mi sie zachcialo tam byc u Ciebie..hihi fajnie by bylo spotkac sie na takiej imprezce :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

02 sie 2008, 21:18

eSKa, i do nas zawitała ulewa i teraz tak fajnie sie zrobiło. Tylko przez ten deszcz to na spacer nie poszliśmy :ico_placzek: Zuzanka już śpi. A my będziemy grzeszyć..... mężu frytki smaży :ico_wstydzioch: i obżarstwo na noc.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

02 sie 2008, 21:38

przez ten deszcz to na spacer nie poszliśmy
My na szczęście i rano posiedzeliśmy na podwórku a potem po deszczyku też jeszcze zaliczyliśmy spacerek na quadzie i powoli zmieniam zdanie o tym autku. Jest super, szkoda tylko że tak ciężko jeździ po trawie!

Kocurka mniam , mniam frytki ja też chce :ico_placzek: U mnie w lodówce leży wędzony łosoś i mam na niego takiego smaka ale tłusty jest i powiedziałam sobie że na noc NIE :ico_nienie: Ale skoro ty jesz frytki to mi ta rybka też chyba nie zaszkodzi co? :-D

[ Dodano: 2008-08-02, 21:41 ]
Eve imprezka wrześniowych mamusiek byłaby super, kurcze tylko szkoda że my takie rozwalone po całym kraju co ja pisze :ico_puknij: po świecie :ico_noniewiem:

Majandra przynajmniej ty się odezwałaś z tych ostatnio rzadko zaglądających :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I może jeszcze jakieś inne wkleję, chcecie?
No co za pytanie :ico_puknij: :ico_oczko: OCZYWISCIE ZE CHCEMY :ico_sorki: :ico_sorki: :

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

02 sie 2008, 22:02

majandra, super fotki :ico_brawa_01: Maciuś jaki śliczny chłopczyk! Zupełnie inaczej wygląda niż na tamtej fotce z podpisu! I Ty ładna babeczka jesteś! Bardzo fajne to zdjęcie z facetami na ławce.

Ja może coś jutro wrzucę, bo idę już spać...
Liczę na ładną pogodę
będzie, będzie, bo ja mam wtedy urlop :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości