madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 sie 2008, 16:30

Hej dziewczyny!!!

Dziękujemy za zyczenia dla Patryczka i czestujemy :ico_tort: Taki prawdziwy bedzie w sobote bo w tygodniu ciężko wszystkich zebrac.

Justyna ja tez bym wezwała straz pozarną, jak przeczytałam jak one wam wlatuja do domu to az dreszcze mnie przeszły. One naprade sa niebezpieczne i potrafią jeszcze zaatakowac. Kiedys Mackowi do garazu wleciał, nie mógł go zabic i jeszcze próbował go użądlic :ico_olaboga:

Sto lat dla Karolka!!!! :ico_tort:

Gosia super zdjęcia, to na leżaczku pierwsza klasa!!! :ico_brawa_01:

Jutro idziemy z Martynka na szczepienia a po południu do pracy. Kilka razy juz byłam a tak na stałe ide 14 sierpnia.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 sie 2008, 16:39

rany zapomniałam o Patryku!!! :ico_sorki:
Wszystkiego najlepszego!!! :ico_tort: :ico_urodzinki:

Madziu, to jeszcze troche laby masz, wykorzystaj to!! A na caly etat bedziesz pracowac?

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 sie 2008, 16:53

bede pracować albo na 8 do 15 albo na 13 do 19:30
to nie wychodzi cały etat

a jak u Was ida poszukiwania niani?

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 sie 2008, 16:58

Na razie myslimy jak to zrobic i stwierdzilismy ze najlepiej bedzie rozwiesic ogloszenia w naszje okolicy, moze ktos sie zglosi, liczymy raczej, ze to bedzie jakas starsza osoba, nie jestem pewna czy chce studentke, albo kogos mlodego.... sama nie wiem
najbardziej sie boje zeby to byla odpowiednia osoba, nie znam nikgo kto moglby kogos polecic.... zobaczymy, moze sie uda

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 sie 2008, 17:44

Sto LAt dla Patryka

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 sie 2008, 19:55

My właśnie wróciliśmy od pediatry, na szczęście nic nie znalazła, tylko guza :ico_sorki:
Zaraz idziemy się kapać i spać

Gosia super zdjęcia, i życzę powodzenia w szukaniu odpowiedniej niani, ja szczerze mówiąć teraz bym chyba szukała kogoś z dzieckiem bo wie co i jak a taka studentka bezdzietna to skąd ma co wiedzieć, no chyba że już nieraz się czymś takim zajmowała

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

04 sie 2008, 20:08

Hey.. Kurcze napisałam posta, skopiowałam go bo net mi się rozłączył i potem nim wkleiłam skopiowałam link zdjęcia, które chciałam wkleić.. Mądra głowa :ico_puknij:

No to jeszcze raz.. Norbert spał, ale już wstał (tak w skrócie z posta skasowanego :ico_haha_01: ). Zaraz do kąpieli idziemy tylko się jeszcze pobawi a ja napiszę do Was :ico_oczko:

Marcia, zdjęcia super z wyjazdu. Nie ma to jak relaks na słonecznej plaży. Krzysiu uśmiechnięty, chyba mu się podobało.. tylko gdzie on włoski zgubił? :ico_oczko:

Justyna, Gabi nie siedzi ale ząbki ma a Norbert siedzi ale szczerbaty wciąż chodzi :ico_haha_01: A zaczął :ico_ciezarowka: siedzieć jak się przeprowadzaliśmy. Najpierw na sofie siedział taki oparty i nagle się podciągnął do przodu, patrzymy i siedzi. Potem sadzaliśmy go to coraz żadziej się przewalał, coraz dłużej wytrzymywał z prostymi pleckami. No i teraz siadzam go, obłożę zabawkami i chwilę wolną mam. Choć i tak on teraz to za raczkowanie się zabiera.. ciekawe kiedy zauważy, że można się przemieszczać :ico_haha_01:

No a wogóle to cieszę się bo we wrześniu chyba polecimy do Polski :509: Tzn tylko ja z Norbertem i dlatego też mi smutno, że Rafal nie moze z nami, ale on pracowac bedzie.
A wyjazd potraktuje relaksujaco bardziej.. raczej nie będę spotykać się ze znajomymi tylko rodzinie chcę spędzić. I mam nadzieję, że tym razem bardziej odpocznę niż ostatnio.. bo zawsze było coś, gdzieś..

Wkleję jeszcze fotki i uciekam wykąpać mojego Misiaka :ico_haha_01:
ObrazekObrazekObrazek

A tak Niuniek dzisiaj się pluskał
ObrazekObrazek
Tak próbował wygramolić się z baseniku i potargać trawę :ico_haha_01:
ObrazekObrazek
Obrazek

Uciekam na razie. Pa.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 sie 2008, 20:45

Ależ stronę rozciągnęło :ico_olaboga:
Cleo ekstra zdjęcia, i on już wstawać prubuje na nogi proszę ja Ciebie, ja to już bym na sam dół łóżeczko zjechała bo nie wiadomo kiedy się może przekręcić przez barirerkę.
Teraz już usnęliśmy i ja może filmik i lulu, do jutra kobiety

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

04 sie 2008, 20:51

No Norbert gotowy do spania kopie teraz w szczebelki i chyba ani mu się widzi spanie :ico_haha_01: Gaworzy sobie i szamocze się.
A ostatnio zrobiło mu się odparzenie na pupce, aż takie delikatne ranki widziałam, ale obsypuję go talkiem zmieszanym z mąką ziemniaczaną i widzę, że chyba się zagoiło.

[ Dodano: 2008-08-04, 20:56 ]
Renia0601 pisze:i on już wstawać prubuje na nogi proszę ja Ciebie, ja to już bym na sam dół łóżeczko zjechała

Sam jeszcze nie wstanie.. ja go tak postawiłam i złapałam za barierkę i potrafi się tak utrzymać choć po chwili albo się chwieje i przyjmuje różne pozy albo na kolanka pada. A materac właśnie ostatnio dopiero opuściliśmy na druga środkową pozycję ;-).
Mój maluch najpierw szalał a teraz już kwęka i się czymś denerwuje. Trochę się zmęczy i szybciej uśnie :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 sie 2008, 20:58

CleoShe, fajne zdjęcia Norbercika. Słodziak z niego!!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość