Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

05 sie 2008, 05:55

witam ! znów jako 1! ale miałam noc!!! chyba nie śpie od 2,i mały ze mną ,kopie że hohoo,zresztą mam jakieś dziwne skurcze,takie przypominające @,na szczęście nie często ale w nocy bolało,teraz jakoś przeszło,mój misio pojechał już do pracy,a ja będe się męczyć,zjem zaraz śniadanko i chyba spróbuje sie jeszcze położyc!no i może nasz synuś sie zdrzemnie bo wali mnie od nocy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
e-milka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2008, 15:19

05 sie 2008, 09:16

ja mialam dzisiaj wspaniala noc... mezus wczoraj wieczorem poszedl spac do drugiego pokoju a ja mialam cale lozko dla siebie!!! ekstra , ostatnio zle mi sie z nim spi, zwlaszcza jak mnie przytula, strasznie mnie to denerwuje bo nie moge sie wtedy odwrocic, krepuje mnie

poprzedniej nocy powiedzilam do niego podobno "nie dotykaj mnie!" a on chcial na pewno troche przytulanek... to jeszcze taki dzieciak, przykro mu sie zrobilo, pamietam ze pol nocy potem spalam sama ale potem znowu wrocil zeby sie przytulic
Musze byc bardzo delikatna po narodzinach synka zeby mezus nie czul sie odtracony, staram sie wciagac go w przygotowania, czytam artykuly w gazetach o opiece nad noworotkiem, niech tez czerpie przyjemnosc z opieki nad dzieckiem bo inaczej znowu bedzie mu przykro... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 sie 2008, 09:21

Witam

wlasnie jem sniadanko i zaraz bede szykowala sie na wizyte u gina, zobaczymym co tym razem wymysli :ico_zly: pozniej sie odezwe

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sie 2008, 10:28

Pati85 pisze:wlasnie jem sniadanko i zaraz bede szykowala sie na wizyte u gina, zobaczymym co tym razem wymysli pozniej sie odezwe
:ico_sorki: Pati trzymam kciukasy zeby wszystko bylo ok :ico_sorki:
Daj znac co tam po wizycie :ico_sorki:
e-milka pisze:ja mialam dzisiaj wspaniala noc... mezus wczoraj wieczorem poszedl spac do drugiego pokoju
:ico_brawa_01: ja dzisisj spie sama bo mojego nie ma :ico_brawa_01: ...tylko sie troche cykam spac sama w chacie :ico_noniewiem: no miejmy nadzieje ze mnie nikt nie napadnie :ico_oczko:
Agusia1982 pisze:zresztą mam jakieś dziwne skurcze,takie przypominające @,
jezu mnie wlasnie wczoraj cos tak samo bolalo :ico_olaboga: masakra ale przeszlo na szczescie :ico_sorki:
Ja zabieram sie za sprzatanie chaty :ico_noniewiem: ale jakos nie mam dzisisja do tego checi...

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 sie 2008, 12:31

witam sie z wami ja dzis jade do szpitala na wizyte nie chce mi sie pogoda wstretna pada od samego rana :ico_noniewiem: wogle jestem jakas rozleniwiona :ico_spanko: , i wkoncu dzis sie wyspalam :ico_brawa_01: nawet nie słyszalam chrapania mojego P.
:-D
Agusia1982 pisze:zresztą mam jakieś dziwne skurcze,takie przypominające @,na szczęście nie często ale w nocy bolało

ja tez mam czasem takie bole ale nie sa jakos bolesne :ico_noniewiem: , macica ciwiczy do porodu chyba...
e-milka pisze:poprzedniej nocy powiedzilam do niego podobno "nie dotykaj mnie!" a on chcial na pewno troche przytulanek... to jeszcze taki dzieciak, przykro mu sie zrobilo,

mam podobny problem jakos odpoczatku ciazy nie lubie przytulanek, ciezko mi wszystko mnie drazni :ico_zly: ,ale sa momenty ze sama przychodze do niego sie tulam :-D, nastroje zmienne jak choragiewka na wietrze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 sie 2008, 13:13

Witam! Dzis przeszlam sama siebie :ico_olaboga: Polozylam sie jak Agusia pierwszego posta pisala :ico_noniewiem: Siedzialam do 6 rano przed telewizorem i plakalam z bezsilnosci :ico_placzek: To jakis dramat!!!!!!Zasnelam dopiero po 6,rano!Moze mi sie cos k^&*((&&& przestawilo,to przeciez nie jest normalne.Rano juz padam na pysk i spie do 12,a potem znow do 5-6 rano siedze.
Wiecie ztym bolem brzucha to chyba normalne,bo mnie tez czasami w nocy pobolewa,a nie bolal nigdy wczesnij.Pomyslam nawet ze moze ja rodze :ico_olaboga: Ale ostatni porod zaczal sie od boli krzyza,a brzucha zaczely sie tak po 5 godzinach dopiero wiec wymyslilam,ze to nie to :ico_noniewiem:

Pati czekam na wiadomosci,na pewno juz wszystko jest ok!Ide zjasc jakies sniadanie :-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

05 sie 2008, 14:26

kobitki, czekam na info od ginów :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sie 2008, 14:34

miszka pisze: Dzis przeszlam sama siebie Polozylam sie jak Agusia pierwszego posta pisala Siedzialam do 6 rano przed telewizorem i plakalam z bezsilnosci To jakis dramat!!!!!!
:ico_sorki: :ico_sorki: jezu Miszka to ja Ci wspolczuje :ico_sorki: :ico_sorki: ja poki co nie mam takich problemow przesypiam ladnie nocki-nie wyobrazam sobie siedziec do 6 rano :ico_olaboga: koszmar!!!!!!
zirca pisze:kobitki, czekam na info od ginów
no piszcie dziewczynki jak jeszce wrocicie :ico_sorki:
Pati jeszcze nie ma bo widze ze na gg na opis ze jest jeszcze u lekarza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
e-milka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2008, 15:19

05 sie 2008, 14:49

czy macie juz poprane wszytskie ciuszki??
ja jeszcze nic nie wypralam a ostatnio boje sie ze zaczne rodzic, nawet mam juz takie schizy ze moge zaczac rodzic w kazdym momencie, chociaz nic na razie tego nie przepowiada. Wczoraj pojechalam z mezem na chwile do Wloclawka i juz rozmyslalm o tym ze jak zaczne nagle rodzic to nie wiemy nawet jak dojechac do szpitala, no i co powiem dziecku jak zapyta dlaczego urodzilo sie we Wloclawku
kupilam proszek do prania ubranek i chyba ide prac, nie wiem gdzie to potem rozwiesze ...na dworze sie nie da dzisiaj :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

a macie juz spakowana torbe do szpitala?? no tak, ja mam pierwsza sie rozpakowac wiec Wy jeszcze macie troche wiecej czasu ale ja przez to ze jeszcze nie wszytsko zapiete na ostatni guzik czuje niepokoj :ico_szoking:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 sie 2008, 14:49

mmarta81 pisze:jezu Miszka to ja Ci wspolczuje ja poki co nie mam takich problemow przesypiam ladnie nocki-nie wyobrazam sobie siedziec do 6 rano koszmar!!!!!!
Az Ci kochana zazdroszcze!!!Jezu jak mi sie marzy polozyc sie i zasnac jak czlowiek :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość