Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 sie 2008, 22:28

Dziewczyny pamiętacie jeszcze Kaolę?
Ciekawa jestem co u Niej słychać...
ja niedawno przeglądałam pierwsze strony forum .... tez myślałam o Nicoli i o Kaoli ....


Gabi, super spotkanie .....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 sie 2008, 10:57

Dzieńdoberek baboski

Antoś dzisiaj z samego rana zawołał na nocnik.....ale byłam happy :ico_brawa_01:
Dziewczyny pamiętacie jeszcze Kaolę?
Ciekawa jestem co u Niej słychać...
ja niedawno przeglądałam pierwsze strony forum .... tez myślałam o Nicoli i o Kaoli ....
No Kaola to była agentka....szkoda że już Jej nie ma z nami..... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 sie 2008, 11:07

Cześć Dziewczyny.
Jejku, jak ja zazdroszczę spotkania... Ja na końcu świata mieszkam i chyba marne szanse, że się spotkam z którąś z Was tu, na miejscu...
Ja Kaoli, też nie miałam okazji poznać.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 sie 2008, 12:23

Witajcie Kochane :-)
U nas pogoda taka srednia.. raz pada a raz jest ladnie ;-)
Pozatym to dzisiaj bylismy na szczepionce wszyscy i dostalam szczepionke przeciwko kleszczon,i dostal tez moj maz i Nicolinka,ale plakala.. a juz nawet poznala lekarza swojego bo jak go zobaczyla to sie odrazu tak mocno do mnie przytulila.. ale nie bylo az tak zle...
I tak sobie narazie siedzimy w domku,ale jutro moze sobie gdzies pojedziemy :-)

Maggie tam gdzie my bylismy to byl taki Park i tam bylo wszystko tak polaczone razem.. byly zwierzatka,mozna je bylo karmic,byly kucyki i mozna bylo na nich jezdzic ale to starsze dzieci,i owieczki i kury i swinki morskie i dzikie swinie.. a do tego byly hustawki,zjezdzalnia.. cos pieknego .. :ico_oczko: i najfajniejsze ze ten taki park to nazywam jest bardzo niedaleko nas bo tylko 9 km :-D :ico_brawa_01:

Ok ide bo Nicolcia zrobila mi niespodzianke do pampersa i ja juz czuje.
Buziaki dla was papa milego dnia wpade jak mi dzieci beda spac.. pa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 sie 2008, 18:26

Jejku, jak ja zazdroszczę spotkania... Ja na końcu świata mieszkam i chyba marne szanse, że się spotkam z którąś z Was tu, na miejscu...
witam z drugiego końca świata :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 sie 2008, 21:00

cześć kobitki, muszę sie pochwalić że mój synciodzisiaj ani razu nie popuścił w majtoski i nawet na spacerze byliśmy to poszedł bez pampka, wzięłam nocnik, ale siusiu zrobił dopiero w domu.
No nic....mam nadzieje że to poczatek czegoś dobrego...oby. :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

06 sie 2008, 11:53

Cześć.
Madziu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Antosiowi.
U nas też postępy w nocnikowaniu. Nie za wielkie, ale zawsze... Pyza cały czas w majtach chodzi. Prosi siusiu. Czasem nie zdążymy zdjąć majteczek i troszkę popuści, ale to nic. Czasem jeszcze się zapomina i w majtasy sika. Niestety, kupa zawsze jest w majtkach :ico_olaboga: . Nie wiem, czemu. Nie szkodzi, dojdziemy i z tym do perfekcji...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 sie 2008, 16:01

Aniu, no to zawsze jakieś postępy, super.
Antoś dzisiaj drugi dzień juz ładnie woła na nocnik. Oby tak dalej. Kupki wczoraj nie zrobił, powinna być dzisiaj.

A ja dzisiaj mam dobry dzień, takiegio powera dostałam że po ósmej miałam już zrobiony obiad na dzisiaj :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 sie 2008, 21:57

cześć kobietki

Ja własnie jestem w trakcie kąpania monstera, to znacczy monster juz wykąpany tylko teraz siedzi we wanience i się chlapie, pod bacznym okiem tatusia.

W piatek chyba jadę z Antośkiem na wycieczkę pociągiem do Woking bo koleżanka jedzie do Inland Revenue i chyba pojadę z Nią.
zamówiłysmy tort na sobote
To prosimy o fotkę tortu

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 sie 2008, 19:03

EMILCIU
Żyj nam sto lat albo dłużej.
Wszystkiegio najlepszego kruszynko, zdrowia, szczęscia , miłości , nadziei i spełnienia marzeń oraz słoneczka na każdy dzionek.
[center]Obrazek[/center]

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości