eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

04 sie 2008, 12:40

Ulamisiula a taki prezent? dla dziewczynki super http://www.allegro.pl/item407109815_mat ... abawy.html na allegro jest ich bardzo duzo i w róznych cenach
Ja tylko tyle bo Olek nie pozwala

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 sie 2008, 14:51

to stawiam spoznione :ico_tort: na 11-miesiecy mojego urwisa :-D

wczoraj juz nie dalam rady nic napisac bo wrocilam z pracy z wielkim bolem glowy i marzylam tylko o spaniu, a tu jeszcze aktywny Szymon domagal sie uwagi wiec padlam niezywa po 3h....
w pracy mi bylo niedobrze,,,myslalam ze tam zaraz zwymiotuje...nie wiem czemu :ico_noniewiem:
pozniej jak juz wychodzilam to bylo ok :ico_sorki:

ten bonus na koncie nie okazal sie bonusem
to jest zaplata za prace dla mojego M, wyjasnilo sie po telefonie do agencji..nooo to juz sie nie musze martwic ze oddac bede musiala :-D
za 2 tyg. lece do Polski, ale sie ciesze..juuuupi normalnie tak sie stesknilam za rodzinka i wogole chce im pokazac Szymcia bo oni strasznie za nim tesknia

aaa i nie wiem co dalej z moja praca :ico_noniewiem:
podobno wszyscy w pracy juz wiedza czy maja przedluzona umowe czy nie
no a ja nie wiem, dowiem sie pod koniec sierpnia jak bede w PL
nie chce dzwonic w takiej sprawie do pracy bo pewnie nie wypada, lepiej osobiscie isc sie zapytac... a sytuacja wyglada tak ze dziewczynie ktora byla w tym samym czasie co ja na macierzynskim nie przedluzyli umowy mimo ze pracowala pozniej i nie wziela wychowawczego tak jak ja...no a innej mojej kolezance przedluzyli i jeszcze 2 innym osobom..hmmm i co ja mam myslec
dla mnie lepiej zeby mi sami nie przedluzyli :ico_noniewiem:
bo jak powiedza ze mam podpisac umowe na czas nieokreslony, to co ja wtedy zrobie\
bede miala dylemat czy odmowic...a moj M to chcialby zebym przyjela i wtedy powrot do PL :ico_noniewiem:
a wy jak mi rokujecie????

[ Dodano: 2008-08-04, 14:52 ]
eSKa, super ta gra, ja jak bylam "mloda" to zawsze na wakacjach na tym tanczylam :-D

Kicia10, ale superowo!!!!!!!!!! mowisz ze Kacperek juz chodzi, daj no jakies foty na dowod :ico_oczko: aaaa zapomnialam ze nie masz aparatu..buuuuu :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-08-04, 14:54 ]
bylam dzis z Szymonem u lekarza bo od 2 dni go kaszle i charczy mu w klatce piersiowej, myslalam ze znow jakies paskudztwo i antybiotyk bedzie niezbedny
ale lekarka powiedziala ze ten kaszel i charczenie to od splywajacego kataru, tylko ze ja nie zauwazylam zeby on katar mial :ico_szoking:
przepisala ibuprom w syropie i kazala dawac 4x dziennie, tylko ze przeciez goraczki tez nie ma...hmmm to na co ten syrop????

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 sie 2008, 19:45

ulamisiula, Kicia10, stronka ze strojem się Wam nie otwiera, bo do linka,który wkleiła Ula przykleiło się zbędne słowko na końcu- wykasujcie je po prostu :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

04 sie 2008, 20:21

A ja dziś padam, większość dnia spędziłam w aucie, miałam dużo do załatwiania ale wszystko z Olusiem załatwilliśmy :ico_brawa_01: a najbardziej się cieszę że mała sala na roczek zaklepana (z jedzonkiem oczywisćie) :509:
Z newsów jeszcze to że 20 IX robimy roczek a 18.IX idziemy na ślub i skromne wesele..... teściowej :ico_szoking: tak więc nasze wczasy ciągle stoją pod znakiem zapytania bo znowu kupa kasy pójdzie na imprezki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

04 sie 2008, 20:36

eSKa, nooo to widze ze dzionek udany na maxa :-D

to z tego co piszesz wnioskuje ze zdrowie tesciowej juz lepiej..hihi

my roczek zrobimy w domku, najbardziej zaluje ze nie bedzie mojego M
ale pozniej w anglii zrobimy 2x i wszyscy beda zadowoleni a najbardziej Szymon bo 2 imprezy zaliczy :ico_brawa_01:

mam dylemat do konca wrzesnia musimy sobie znalezc nowe mieszkanie bo moja siostra przenosi sie do Londynu...liczylam na to ze dostaniemy z urzedu tutaj a jak nie to bedziemy musieli sobie szukac...ale jedno jest pewne chcemy mieszkac sami!!!

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

04 sie 2008, 22:13

My zrobimy imprezkę w domku. W naszym mieszkanku robiliśmy chrzciny i sie spoko pomieściliśmy, a teraz nie będziemy mieć na pewno więcej gości. Chociaż ja to bym wolała grilla na polku jak majandra planuje i w sumie mogłabym zrobić u rodziców, ale nie wiadomo jak z pogodą pod koniec września.

[ Dodano: 2008-08-04, 22:13 ]
500 strona!!!!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

05 sie 2008, 09:46

łooooooo
to i ja sie melduje na 500 str

[ Dodano: 2008-08-05, 12:51 ]
a co tu taka cisza???
Szymon mi spi juz druga godzine :ico_szoking:
to pewnie dlatego ze wypial sie na ranne spanie i teraz odsypia :-D
dzisiaj od rana u nas deszcz
musze czekac w domu bo ma przyjechac kurier z kojcem
tylko nie wiem o ktorej godzinie,...i jestem uziemniona w chacie..buuu

[ Dodano: 2008-08-05, 16:42 ]
HALOOOOOO :569:
czy ktos tu jeszcze pisze??????????????
buuuuuuuuuuu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

05 sie 2008, 17:00

Ja też się melduje na tej okrągłej stronce , tylko nei wiem czemu tu jescze imprezy nie ma ?? :ico_oczko:
:ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :564:
Wiecie ja też wcale nie planowałam takiego roczku ale tak wyszło :ico_noniewiem: Chrzestna Olka będzie w Polsce od 16 IX do 21 IX a my mielismy z wczasów wrócić dokładnie 17. 18 IX idziemy na to wesele teściowej więc zostałby mi jeden dzien na przygotowanie wszystkiego łącznie z zakupami i sprzątaniem więc raczej nie dałabym rady :ico_noniewiem: Teraz niestety wszystko tak się pokomplikowało że sama nie wiem co z naszym wyjazdem :ico_placzek: 10.IX wyskoczyła męzowi sprawa w sądzie w sprawie testamentu ojca. A 30 VIII tesciowa ma cywilny po prostu tak się posypało że nei wiadomo gdzie wcisnąć te 2 tygodnie uropu żeby móc spokojnie wyjechać :ico_zly:

eve teściowa rzeczywiście czuje się dobrze, a te wszystkie problemy były spowodowane tabletkami, ktorych na szczęscie już nie bierze.

[ Dodano: 2008-08-05, 18:05 ]
Eve czyżby kojec już doszedł?? własnie oglądałam twoje fotki na picasa a tam Szymuś w kojcu :-D To ten na który dziś czekałaś? I czemu nie złożony do końca tylko taki krzywy stoi? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

05 sie 2008, 18:43

eSKa, tak, kojec doszedl a tak stal bo nie umialam dalej rozlozyc, ale wystraczylo wziasc instrukcje i sie udalo :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
Szymon w kojcu na gorze walczy ze snem a ja na dole go obserwuje na video kamerce :-D
mam nadzieje ze tam sam usnie :ico_sorki:

a ten roczek to dobrze wymyslilas w lokalu, ja tez nie lubie tych wszystkich przygotowan, zawsze jedna osoba z rodzinki musi stac przy garach i szykowac a pozniej o wszystkich zadbac.

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

05 sie 2008, 20:09

Czesc dziewczyny
Długo mnie tu nie było, czasami sprawdzalam co u was słychac, ale nie mialam weny na pisanie.
Jestem znów u rodziców i "odpoczywam"
Misio zaczyna chodzic po meblach vi czekamy na nowe zabki bo strasznie ma rozpulchnione dolne dziasla, podejrzewam ze mu kilka na raz zebow pojdzie.
A ja obcielam włoski, nie chcialam tak krotko ale samo jakos tak wyszlo. wkleje wam pozniej zdjecie.
pozdrawiam i obiecuje ze bede czesciej pisac na naszym forum

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość