Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

05 sie 2008, 09:40

witajcie.

gozdzik dzięki za pyszną kawkę, przyda się jak zbawienie na dzisiejszą aurę. Za oknem wicher i ulewa. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: A urlop nie ubłagalnie mija :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Nocka minęła dobrze, ale w trójeczkę :ico_wstydzioch: Ja chyba nigdy nie oduczę Majki spania w naszym łóżku. Brakuje mi samozaparcia. Najważniejsze, że w ten sposób przesypia całe noce, ale wiem, że to nie jest dobre.

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

05 sie 2008, 14:10

Hej :-)

My wstaliśmy o 9.00 wiec noc rewelacyjna, ale za to od wczoraj popołudniu po burzy nie ma prądu, a co za tym idzie wody wogóle, nawet z wc nie ma jak skorzystać. Jest po prostu okropnie, góra naczyn w zlewie na szafkach, do tego już głowa mi wysiada.... a mają naprawić "może do wieczora" :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: chyba pojedziemy wieczorem do tesciów się wykąpać, no bo ile można latać z wiadrami po okolicy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Zuzia dziś marudna, chyba dokuczają jej ząbki bo wszystko gryzie mocno. Teraz spi, więc idę ziemniaki wstawić na jakiś resztkach wody... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

05 sie 2008, 14:15

sensibel współczuję. Brak wody to katastrofa. Dobrze, że mąż ma teraz wolne, to przynajmniej może po wodę chodzić.

A u nas pogoda bez zmian. Maja śpi, a Miki ogląda bajki. Właśnie skończyliśmy dwie partie Chińczyka. Był remis.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

05 sie 2008, 16:03

Hello
U nas też wichura, wieje prawie jak nad morzem. Wczesniej bylismy na dworku a teraz mały chrapie. Przed zasnieńciem dostał jakieś histerii i cięzko go było uspokoić, chyba nie chciał spać,.

beatris75 super zdjęcia, kamilek wita Amelke.

urmajo, to prawda ze urlop szybko leci, ja już jestem na urlopiku jakieś 9 miesięcy, bo to urlop wychowawczy.

sensibel, oj z tą woda to nie wesoło, u nas wczoraj tez nie było ale tylko przez godzinke i tez się wkurzałam bo nawet nie miałam wody na kawuche.

Laseczki Kamilek poszukuje narzyczonej bo widze ze tu przewaga jest dziewczynek, moze jest chetna

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

05 sie 2008, 16:13

witajcie

no masakrycznie dziś wieje :ico_olaboga: i leje

[size=150]mela[/size] właśnie zasneła, [size=150]sensibel [/size] fakt bez prądu i wody to :ico_olaboga: przekichane ahhhhhhhhh co byśmy zrobiły bez tej cywilizacji dawniej :ico_haha_01:

[size=150]hektorka[/size] u nas na wątku jest miejwiecej po równo , tylko faktycznie wiecej nam babeczek wcieło na wakacjach pewnie ,a nasza miejszośc ,która sie udziela to tak wyszło ,ze pozostały same dziewuszki prawie

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

05 sie 2008, 16:23

Troszke zdjęc
moje chłopaki
Obrazek
Kamilciu
Obrazek
Rodzinka w komplecie
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

06 sie 2008, 08:33

Hej :-)
Noc super, o, słyszę, że Zuzia własnie wstała i budzi tatusia :-D

hektorka, super zdjęcia :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas jak nie było pradu i wody, tak nie ma.... zaraz mi padnie pateria na lapie, i już wogóle zero kontaktu z cywilizacją... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

06 sie 2008, 10:06

witajcie.

Hektorka świetne fotki. A Wy z Ustki jesteście, czy tylko spędzaliście tam wakacje?

Becia u Was taka sama aura jak u nas. Dziś miało być lepiej, ale jakoś wyraźnej poprawy nie widzę. Wiatr deczko mniejszy, ale wiszą nad nami czarne chmurzyska. Aż strach gdzieś dalej wyjść z dziećmi, a chciałam pojechać na plażę na plac zabaw.

sensibel trzymajcie się , może niedługo usuną awarię.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

06 sie 2008, 16:01

witajcie

[size=150] urmajo[/size] no dziś pogoda w kratke ,ale teraz wyraznie sie poprawiła juz nie pada i świeci słoneczko , my byliśmy dziś na szczepieniu :ico_olaboga: juz w drzwiach gdy zobaczyła mela pana doktora był płacz :ico_olaboga: fakt faktem wrazenie on robi na dzieciach bo jest juz w wieku podstażałego dziadzia z siwym wąsem i czarne włosy, nie dała sie zbadac -wyła i piszczała non stop,z warzeniem to samo było nie dawała sie :ico_olaboga: ale po wielu bojach udało sie waży 10,6 , potem nastepne kłócie potrójne :ico_olaboga: ,ło matko ledwo utrzymałam ją ,ręka i dwie nogi :ico_placzek: , poty mnie oblały -uffff ,ale juz po wszystkim ,a w nagrode za ból mami kupiła śliczne butki w DAICHMANIE -ELEFANTEN (rozmiar-23 :-D ) big noga :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale jesien mamy juz z górki jesio jakieś adidaski kupie i finito

takie :one: http://www.elefanten.de/catalogue/catal ... vOid=72312

[size=150]hektorka [/size]-śliczne fociaki :ico_brawa_01: ,a gdzie ty wogóle mieszkasz?
[size=150]
sensibel[/size] -kobietko cierpliwości ,jeszcze troszke napewno juz dzis wam usuną te awarie lini

a to już niunia i jej nowe lakierki :ico_haha_01:

Obrazek

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

06 sie 2008, 19:53

Hej Laseczki
Wyobrażcie sobie ze moje dzieci dzisiaj w dzień nie spało, pierwszy raz mu się to zdażyło, a teraz juz chrapie. Tylko że ja nic w domku nie zrobiłam, bo jak mały popułudniową drzemke robi to ja cosik zawsze ogarne, a teraz to już mi się nie chce najlepiej też bym się wykąpała i połozyła.

sensibel, coś wam długa tą awarie usuwają.

urmajo, w Ustce tylko wypoczywaliśmy, lubię tam jeżdzić na urlopik, lubią tą miejscowość nadmorską.

beatris75, Kamilek identycznie się zachowuje jak idziemy do lekarza, nawet dzisiaj poszłam z nim tylko po skierowanie, to mały jak zobaczył pielęgniarke która daje szczepinie odrazu schował się za mna i mówił ''nie nie''. A jutro jedziemy do ortopedy, badanie kontrolne, bo jak bylam 2 miesiące temu to Kail nie chciał ani jednego kroczka zrobić, a lekarz musi zobaczyć jak mały stawia nóżki, mam nadzieję ze tym razem zrobi.
Nawet się nie przedstawiłam Na imię mam Agnieszka jestem z Dobiegniewa, jest to mała miejscowoś koło Gorzowa Wlkp.
Ostatnio zmieniony 06 sie 2008, 20:54 przez hektorka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość