Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

08 sie 2008, 13:34

mmarta81 super że wszystko ok,ale się pośmialam,właśnie czasem dobrze jest troszke pokłamać aby się upewnić! :ico_haha_01: a moj mąż dzis dzwonił do mojej położnej :ico_brawa_01: bo biedny martwi sie o to wszystko jak to będzie,bo faktycznie tu w norwegi z ciążą jest troche inaczej niz w polsce a nie wiem jak w innych krajach,w każdym razie ostatnią wizyte mialam w maju-no ale w między czasie bylismy w polsce i tam zrobiłam wszystkie badania,no więc zadzwonił do niej bo stwierdził że ja sie nie przejmuje :ico_puknij: głuptas! mamy umówioną wizyte po szpitalu(18 sierpnia) z naszą położną -na szczęście polka mi sie trafiła! :ico_brawa_01: i nawet kochany zarejstrował mnie do lekarza na poniedzialek,ale tylko wyniki,bo tu ginekologa to sie widzi tylko w wyjątkowych sytuacjach ,normalnie ciążą zajmuje sie lekarz rodzinny,który robi badania typu krew,ciśnienie,mocz itp.
wiecie naszła mnie wczoraj ogromna ochota na torta,upiekłam szybko biszkopt i dziś dokończylam moją robote,wiecie co wygląda lepiej niż w cukierni-mam nadzieje że też tak smakuje :ico_haha_02: ,dobra spadam kończyć obiadek,pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 sie 2008, 13:53

ale tylko wyniki,bo tu ginekologa to sie widzi tylko w wyjątkowych sytuacjach ,normalnie ciążą zajmuje sie lekarz rodzinny,który robi badania typu krew,ciśnienie,mocz itp.
No to meza masz super!Moj mnie ciagle strofuje ze panikuje :ico_noniewiem: U nas jest dokladnie tak samo z prowadzeniem ciazy ,jak zreszta w wiekszosci krajow ,poza Polska ,bo tam sie dalej uprawia nieuzasadnione"grzebanie"
wiecie naszła mnie wczoraj ogromna ochota na torta,upiekłam szybko biszkopt i dziś dokończylam moją robote,wiecie co wygląda lepiej niż w cukierni-mam nadzieje że też tak smakuje
Strasznie Ci zazdroszcze ze umiesz zrobic torta,ja niestety jestem noga w pieczeniu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 sie 2008, 14:32

naszła mnie wczoraj ogromna ochota na torta,upiekłam szybko biszkopt i dziś dokończylam moją robote,wiecie co wygląda lepiej niż w cukierni-mam nadzieje że też tak smakuje ,dobra spadam kończyć obiadek,pozdrawiam
oj pochrupałabym tego torcika :-D

[ Dodano: 2008-08-08, 16:06 ]
ale nudy ogladam rozpoczecie olimpiady nie wiem co z soba zrobic :ico_noniewiem: ,chcialam posprzatac chatynke,ale co sie schyle to brzuch mnie jakos dziwnie kluje :ico_noniewiem: , moze chociaz odkurze za nim Piotrek wroci z pracy, wczoraj jak wrocil zmywal gary a ja lezalam :-D takiego lenia mam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 sie 2008, 16:06

najważniejsze że Igosław zdrowy i szczęsliwy
No :-D ale laski sie scykalam jak uslyszalam ze na porodowke do mojego szpitala mam jechac :ico_olaboga: a marcin tylko chcialas to masz beda ci porod wywolywac :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Wlasnie mi przyszlo pismo ze do sadu musze isc :ico_zly: za mandat za szybkosc :ico_zly: oczywiscie zaplacilam go juz w lutym ale napisalam ze sory ale nie moge przyjac punktow bo mam polskie prwojazdy :-D i teraz pewnie chca zebym je wymienila :ico_noniewiem: a ja nie chce wymieniac-no nic zobaczymy co mi tam w ten poniedzialek powiedza
A najsmieszniejsze jest to ze wczoraj przyszlo za predkosc do zaplaty na Marcina samochod :ico_haha_01: jechal 98 tam gdzie jest 40 :ico_puknij: i nawet mu ksero zdjecia przeslali :ico_haha_01: -a on zdawal na angielskie prawko w lutym bo polskie za punkty mu zabrali w PL a jak sie zdalo dopiero co prawko to przez rok czy 2 mozna miec tylko 6punktow :ico_haha_01: wiec sie posikam jak juz mu zabiora to prawko...na bank mnie poprosi zenym powiedziala ze to ja prowadzilam :ico_nienie: ale sie nie zgodze tak za darmo :ico_nienie: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 sie 2008, 16:08

wiec sie posikam jak juz mu zabiora to prawko...na bank mnie poprosi zenym powiedziala ze to ja prowadzilam ale sie nie zgodze tak za darmo
no tak za darmo to nie :ico_brawa_01: :-D jest tyle fajnych i miłych form przekupstwa :-D :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 sie 2008, 16:14

a ja nie chce wymieniac-no nic zobaczymy co mi tam w ten poniedzialek powiedza
Ja tez tak mialam,zreszta Arur tez ,musielismy wymienic,nie bylo wyjscia!Ale gdybys kiedys chciala wrocac do Polski, ono bedzie czekalo na Ciebie w urzedzie komunikacji,wtedy zdajesz angielskie i odbierasz polskie.

[ Dodano: 2008-08-08, 16:18 ]
Wlasnie mi Artur mowi,ze najlepiej gdybys zdazyla wymienic prawko przed sprawa,to unikniesz kosztow sadowych.Nie wiem jak dlugo sie teraz cczeka na angielskie prawko,ja czekalam tydzie ale mnie ta przyjemnosc spotkala 4 lata temu wiec moze sie cos zmienilo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 sie 2008, 17:16

kurcze ale mam ochote na zimnego drinaska :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 sie 2008, 18:11

Wlasnie mi Artur mowi,ze najlepiej gdybys zdazyla wymienic prawko przed sprawa,to unikniesz kosztow sadowych.Nie wiem jak dlugo sie teraz cczeka na angielskie prawko,ja czekalam tydzie ale mnie ta przyjemnosc spotkala 4 lata temu wiec moze sie cos zmienilo
no nie dam rady tak czy siak wymienic do poniedzialku :ico_noniewiem: a ja sobie wymyslilam ze nie moge wymienic bo ja tutaj czasem do meza przyjezdzam a generalnie w PL siedze :-D ale nie wiem czy ten kit przejdzie :ico_noniewiem:
Miszkaa normalnie na tym wymienionym prawku to ile punktow na jaki czas mozna miec????

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 sie 2008, 18:15

Miszkaa normalnie na tym wymienionym prawku to ile punktow na jaki czas mozna miec????
Martus ,tylko 11 punktow,przy 12 zabieraja,ale najgorsze jest to ze sie to 3 lata nie kasuje :ico_noniewiem:
no nie dam rady tak czy siak wymienic do poniedzialku a ja sobie wymyslilam ze nie moge wymienic bo ja tutaj czasem do meza przyjezdzam a generalnie w PL siedze ale nie wiem czy ten kit przejdzie
Nie chce Cie martwic ale nie skladalabym falszywych zeznan w tym sadzie kochana,oni to sobie moga sprawdzic czy Ty tutaj mieszkasz czy nie.Uwazaj z tym :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

08 sie 2008, 18:36

dziewczny torcik super :ico_brawa_01: :ico_tort: ,mam super prosty przepis na biszkopt,który potem tylko przekładam kremem z proszku,takim robionym tylko na mleku i owocami i torcik lepszy od kupnego!!
jak chcecie to podaje przepis na biszkopt:
szklanka mąki,szklanka cukru,4 jaja,łyżka octu i łyżeczka proszku do pieczenia-to jest na średnice blaszki 24.
oddzielić żółtka od białek,białka ubić mikserem na piane z cukrem,do żółtek dodać proszek i ocet powinna zrobic sie taka gęsta piana do tych wymieszanych żółtek dodać ubitą piane z białek i cukru i pomału dosypywać mąke i delikatnie mieszać i gotowe wylać do tortownicy obsypanej bułką tartą i piec w 180 st ok.35 minut i gotowe! do tego krem i owoce i ja jeszcze daje galaretke! dziewczyny przepis prosty i pyszny,polecam pozdrowionka :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-08-08, 18:38 ]
właśnie idę jeszcze go kosztować :ico_brawa_01: :-D mój mąż sie śmieje że bede miała co jeść w nocy, :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_tort:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość