Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

08 sie 2008, 14:11

Karolas fryzura super bardzo ci pasuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: paznokcie tez masz ładne
Kajunia ja proponuje wybrac sie do dobrego lekarza który ma czas na rozmowe i zna sie na tym co robi. Co do testów to się częto mylą takze tym się nie przejmuj .Mam nadzeje ze cykle szybko wrócą do normy i szybko będziesz w :ico_ciezarowka:
Ellepati nic mnie nie boli anie nie swędzi ale mogą byc z niego małe krwawienia ale narazie nic nie mam i mam nadzieje ze zniknie samo :ico_zly:
Młgosia no czekam co ci odpisali pisz szybko :-)
Dzięki dziewczyny za pocieszenie postaram się wstawic zdjęcie z usg jak wyjdzie w miarę dobre zdjęcie z komórki :-D

[ Dodano: 2008-08-08, 14:13 ]
Ellepati przykro mi ze twojeplany wakacyjne runeły .

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 sie 2008, 14:23

karolas :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ale mnie rozbawilo to jak napisalas jak Amelcia liczy po swojemu jak sie szuka hihihi musi to becznie wygladac jak sobie tak oczka zaslania hihihih i to szesc hihihih Julki kuzynka ma teraz wlasnie dwa i pol roczku i wlasnie tak zakrywala na jednych urodzinkach u rodziny oczka i mowila dwa-piec-jeden-siedem-dziesiec!!!! i to tak beczkowo wygladalo ze hej!!! Super ze Amelcia taka zdolna! Ale mi sie tez wydaje ze jak dzieci duzo czasu spedzaja z innymi dziecmi lub maja rodzenstwo to tez i jakby bardziej sie uczyly tych socjalnych umiejetnosci, regul zabaw itd. bo tak obserwuja inne dzieci i nasladuja. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Brawa dla Amelusi,a jak dlugie ma wloski?? chyba juz dlugie cio??
Kajunia25, nie mam pojecia Kajuniu mi sie tylko kiedys zdarzylo zanim urodzilam Julenke tak jakby poronic, bylo to po seksiku, zaczal mnie bolec brzuch okropnie i zaczelam krwawic, krwawilam tylko jeden dzien i przeszlo a potem sie okazalo ze bylam w ciazy i wlasnie niewiem jak to sie zdarzylo ze tak duzo zaczelam krwawic ale na szczescie nie mialo to wplywu na przebieg ciazy. Ale tez slycszalam o przypadkach gdzie kobieta przez trzy miesiace krwawila znaczy 3 okresy miala podczas ciazy. Wiec trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok, zeby pereleczka wkoncu byla w brzuszku, bo widze ze naprawde stesknieni rodzice na nia czekaja, kurcze to tez takie troche nie fair, ze Ci ktorzy niechca i usuwaja ciaze to udaje im sie zajsc w ciaze a tym co naprawde tego pragna stoi cos na przeszkodzie :ico_pocieszyciel: Niesprawiedliwe to...

do bilansiku
no i mi sie przypomniala chyba juz ostatnia rzecz hihihi Julka zakreca i odkreca buteleczki od wody mineralnych i orenzad hihihi dlatego trzeba pilnowac czy cos nie ma w butelce bo lubi sama pic i czesto sie wtedy oblewa.
Malgosiu o kurcze ciekamy z niecierpliwoscia co z tym RODZIC PO LUDZKU!!! Dziekuje za komplementy co do zdjec i Julenki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_prezent: co do seksiku to akurat zauwazylam ze po tabletkach anty nie mam kompletnie ochoty i narazie odstawilam je na dwa miesiace jak narazie i zobaczymy co dalej bo juz je rok czasu ponad bralam i mam wieksza ochote ale za to z energiaze wzgledu na prace jakos jest problem, a co do meza to tez ostatio sie zgodzic nie mozemy ale jakos po pol godzinie klotni nam przechodzi i jakgby nigdy nic w zgodzie i zadowoleni jestesmy hmmm tylko wkurzajace sa te same klotnie, po co wtedy sie klocic?? hmmm zawsze jest jakis powod.... :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

08 sie 2008, 21:29

Malgorzatko pisz szybciutko co Ci odpisali jestem strasznie ciekawa jak sie tlumacza. a co do seksu no to co sie dziwic. dwa male szkraby, do tego dom, a jeszcze jak maz Cie nie za bardzo rozpieszcza (czy te chlopy nie moga zrozumiec ze my tego bardzo potrzebujemy, nie tylko w lozku?). ale na pewno Ci to minie. glowa do gory:)

madzia22 widze ze masz termin na 1 marca. Tymek tez mial sie tak urodzic ale sie pospieszyl kilka dni :)

karolas bardzo ladna fryzurka. my dzis dostalismy zaproszenie od wegetarian. ciekawe czy bedzie tak jak glosza plotki. no i w sumie to tylko slub cywilny wiec nie bedzie weselicha tylko male przyjecie do 22. no i czeka nas jeszcze jedna uroczystosc we wrzesniu. szwagier bierze tez slub cywilny. koscielny w przyszlym roku wiec na zabawe tez musimy troche poczekac.

olala Tymka tez ostatnio ugryzla osa, ale wcale duzo nie plakal. posmarowalam mu comarolem potem poszedl spac na popoludniowa drzemke, a jak sie obudzil to juz nawet nie wiedzialam ktora to raczke mu osa uzadlila bo nawet slad nie zostal :)

kajunia moze rzeczywiscie najlepiej by bylo skonfrontowac to co Ci powiedzial Twoj lekarz z opinia innego dobrego ginekologa. co dwie glowy to nie jedna. no i powodzenia z brojeniem dzidzi. p.s. sliczne zdjecie milki w podpisie

dziewczyny superowe bilansiki. bystre dzieciaczki mamy

ja wkleje zaraz fotki z naszych wolnych dni, tylko je zrzuce na fotosik:)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 sie 2008, 21:57

Katelajdka, ellepati, dziękuje za komplemencik :ico_haha_02:

Mamcia , ellepati za opisy :ico_brawa_01:

Kajunia25, juz pisałam , ale przy drugiej swojej ciazy tez tak miałam, robiłam tescik dwie kreski, pózniej był bol p[odbrzusza i krew, tyle ze juz miałam 11 tc.
może rzeczywiście skonsultuj sie z innym kekarzem, niech jeszcze raz zrobi dopochwowe USG, i powiedz ze test byl pozytywny a pozniej krwawienie. idz, bo tak sie zadręcisz, Kochana tak mi boli serduszko za Ciebie. wszystko bedzie dibrze, sciskam Cie mocno

Karolas fajnej zabawy, i czekam na fotki,
ale napewno ładnie będziesz wyglądać, ładnemu to we wszystkim ładnie i w każdej fryzurce. Paznokietki ładne.
tez miałam taki głupi nawyk jak i Ty, obgryzanie, tylko nawet potrafiłam i tipsa zębami oderwać, ale biore skrzypowite teraz, mam twardsze paznokcie i jakos nie gryze, mam już swoje okolo 1 cm :ico_brawa_01: aha, jeszcze taką oliwką do skórek smaruje , sprobuj to tez.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

08 sie 2008, 22:06

uwaga sporo ich. nie wiedzialam ktore wybrac
Tymek na rowerku:
Obrazek
Tymek jedzie na zakupy;
Obrazek
Tymek bawi sie z psem:
Obrazek
i odpoczywaja:
Obrazek
na spacerze:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
super zabawa- jezdzenie w taczce:
Obrazek
ja latam:
Obrazek
meloman
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-08, 22:11 ]
lulu bardzo ladne zdjecie Filipka w podpisie. a Ty biedna tez duzo przeszlas juz w zyciu, ale teraz masz takiego slodkiego smyka i zycie jest piekne, co?

obiecany moj nowy tatuaz:
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-08, 22:21 ]
Qunick moze ktoras z osob sprzedajacych taki sprzecior ma namiary na bajki
http://www.allegro.pl/47917_zabytki_tec ... =gtext&p=0

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 sie 2008, 22:30

kelly, wow, jaki super ten tatuaz bardzo mi się podoba :ico_brawa_01: wow, wow, wow
ja mam dwa, ale zaluję ze zrobiłam, jeden to w takim miejscu to nie szkodzi bo w takim miejscu ze nikt nieupoważniony nie zobaczy :ico_oczko: ale drugi na ramieniu, to jako babka bede musiała nosić dłuższe rekawki :ico_haha_01:
zdjęcia Tymka fajne :ico_brawa_01: sliczny chłopaszek z niego
no i dzieki za komplemencik co do zdjecia :ico_haha_02:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 sie 2008, 22:36

hej

No to na początku chce Wam pokazac co mi napisali z "FUNDACJI RODZIĆ PO LUDZKU". W sumie liczyłam na bardziej oficjalne stanowisko w mojej sprawie- ale pewnie mają dużo takich spraw, bo na odpowiedz czekałam 2 miesiące- ale grunt, że odpisali. Troszkę jestem rozczarowana, czy mi się zdaje czy mnie zlali troszkę :-? ale to nic ... odpisali, to się liczy... No to przekopiuje list,który dziś dostałam na poczte:

"Witam,

Bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami Pani trudnym doświadczeniem
porodowym.
Pani Małgorzato, historia porodu Martusi wzbudziła we mnie dużo emocji.
Rozumiem, że to, co spotkało Panią w szpitalu było bardzo przykrym i
bolesnym przeżyciem. Nikt nie miał prawa traktować Pani w taki
sposób! Poszanowanie intymności i godności oraz prawo do informacji to
podstawowe prawa pacjenta. W tym szpitalu zostały one zlekceważone.
Ponadto, oprócz nie wypełniania swoich podstawowych obowiązków, personel
nie zdobył sie nawet na zwykłą ludzką wrażliwość.
Gratuluję Pani siły, na to opisać swoją bezsilność, samotność i żal .
Zdaję sobie sprawę , że trudno jest Pani poradzić sobie z uczuciami i
wspomnieniami z tamtego czasu. Jednakże pierwszy krok w kierunku
poradzenia sobie z tym, już Pani zrobiła pisząc do nas. Przelanie "na
papier" swojego doświadczenia i podzielenie sie nim z innymi, daje
możliwość "oswojenia" własnych emocji.

Zachęcam Panią, aby podzieliła się Pani z innymi kobietami swoim
doświadczeniem, a dzięki temu przekazała im cenne informacje.
Jak to zrobić? : na naszej stronie www.rodzicpoludzku.pl znajduje się
wyszukiwarka placówek położniczych w Polsce. Należy wejść w ikonę Bank
Informacji (po lewej stronie na oliwkowym tle) oraz wybrać szpital, w
którym Pani rodziła. Na dole opisu szpitala znajduje się miejsce na
komentarze. Zachęcam Panią, aby dodała Pani swój komentarz, opisujący
Pani doświadczenia. Uważam, że dla wielu kobiet będzie to cenne źródło
informacji.
Życzę powodzenia i siły .
Serdecznie pozdrawiam Panią, Wojtusia i Martusię.
Anna Zdral."


Kajunia Podpoisuje się pod dziewczynami ... A właśnie, też miałam się zapytać, czy powiedziałaś swojemu lekrzowi, że test wyszedł Ci pozytywnie???? Bo to ważna sprawa ... No dziwnie z tym okresem, skoro sama twierdzisz, że był długi i inny niż zwykle. Mam nadzieje, że wszytsko w porzątku.. idz i zasięgnij porody innego lekarza najpeiej!

Bilanse Oj laseczki, ale miałam czytania... Wasze dzieciaczki są superzdolniachy!

Qunick Dziękuje za przekazanie informacji! hm ... ja mam slajdy ( to znaczy brat ma- dostał od rodziców z jakies 20 lat temu pod choinkę :-D ) z misiami, jak dzieci idą na grzyby, psu bude budują na zimę, tematyczne pory roku, z dwa pudełka się znajdzie iitp.- sa w dobrym stanie, nawet bardzo- zapytam jakbyś chciała, to moze pożyczy, to sobie skopiujesz, bo wiem,że idzie. Chyba nawet u fotografa ..ale nie jestem pewna!

karolina Jak zwyke laska..czekamy na zdjęcia, ładnie paznokcie!

kelly Śliczne zdjęcia!

WOW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale tatuaż !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem w szoku-pozytywnym oczywiście- ale sama bym się nie odwazyła na taki !!!!!!!!! JEstem za bardzo strachliwa ... Bardzo ładny ..A jak mąż i rodzina zareagowali?

[ Dodano: 2008-08-08, 23:07 ]
Dziewczyny, mam pytanie...: Chce żeby nasz wątek było zamknięty (zakodowany) i tylko dla nas, żeby nikt obcy nas nie czytał i tylko my miałyśmy tu dostęp... Tylko musimy być jednogłosnie. Wtedy zapodam temat adminowi forum czy się zgadza! Czekam na odzew!
Mi osobiście bardzo na tym zależy z przyczyn osobistych :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

08 sie 2008, 23:09

Malgorzatka rzeczywiscie list troche napisany na "odpierdziel sie" ale wazne ze chociaz cos odpisali. koniecznie musisz wystawic szpitalowi opinie na stronce ktora Ci podali.
co do tatuazu, to spozniony prezent urodzinowy od meza. bardzo mu sie podoba. moja mama stwierdzila ze jestem glupia:) a jak go zobaczyla to prwie zemdlala no i ogolnie znajomym sie podoba:)

[ Dodano: 2008-08-08, 23:10 ]
co do zamkniecia watku to sie zgadzam. czesto piszemy o bardzo osobistych rzeczach i nie wszyscy musza o tym czytac.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 sie 2008, 23:20

ja tez za
moja mama stwierdzila ze jestem glupia:) a jak go zobaczyla to prwie zemdlala
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 sie 2008, 23:20

czesto piszemy o bardzo osobistych rzeczach i nie wszyscy musza o tym czytac.
Tak, też właśnie o tym pomyslałam i myśle, że to dobry pomysł ... Czekam na resztę!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość