Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 sie 2008, 18:43

Yvone- no to rzeczywiście twoi rodzice troszkę sa niepoważni, ja mam trochu podobnie ale z teściami. Mam andzieje, że wszystko się ułoży. Ja też zaryzykowałam i stwierdzilam, ze rodzinny roczek zrobimy u moich rodziców na ogrodzie, z tym że oni są w niebo wzięci a i jak zacznie padać to jest też gdzie posiedzieć, a u nas to jeden na drugiego wchodzi, takie małe to mieszkanie.

Co do formalności to o dziwo dziś mi sie wszystko udało zalatwić :-D Wszędzie oczywiście z Tosiulem chodziłam, ona zmiękcza ludzi, wszyscy byli jak miocdzio przyłóz, pani w dziekanacie, potem musialam drptać do lek, med pracy, przyjął mnie poza kolejnością no bo cytuje"koleżanka" nie powinna czekać, Tosiul siedział na kozecce jak mnie badał. A potem poszłam do Izby Lek wszystko złozyć i byłam w mega szoku jak mnie tam traktuja, jacy są mili i wogóle. Ja nie przyzwyczajona po studiach. Zabrałam zły formt zdjęć, na co pan, A to Pani dr doniesie przy odbiorze dokumentów, nie ma problemu, a ja myslałam, ze on mówi do kogoś za mną bo tak smiesznie jak ktoś dorosły do mnie pani dr na powaznie mówi :ico_szoking: :-D hehe.....
Dyplom też już mam , pochwale się z ocena plus dobry na koniec :-D

Agasco- przykro słyszeć, że tak was Pani załatwiła na ta komunie ale jest jeszcze troche czasu to może uda się wam coś równie fajnego znaleźć. Mojemu koledze tak kiedys zrobili ze ślubem,że zapisali dwie pary na jedną godzine i potem musieli błagać ta pare, żeby zmieniła godzine bo mieli już wydrukowane zaproszenia.... :ico_olaboga:

A ja próbuje odkopać moje mieszkanie z brudu. Umęczona jestem, że szok, bo cztrey tygodnie nie było sprzątane ale już wygląda jako tako. Tosia bywa teraz męcząca bo wszędzie za mną łazi i wszystko do buzi pakuje, a jak się nią nie zajmuje to czasem coś znajdzie a czasem wrzask :ico_placzek: tak ,że bywa że mam dość, najlepiej gdzies na polku być to się nie nudzi....ktos pisał chyba Anita, ze boi się co będzie w zimie, powiem szczerze,że ja też :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 sie 2008, 20:09

WSZYSTKIEGO NAJ DLA NASZYCH DZIEWCZYNEK :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pruedence siwtnie ze jestes!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bede studiowac pedagogike opiekunczo-spoleczna uzupelniajace 2letnie.W krk bede dopiero za jakies 2 tyg i wtedy na pewno sie odezwe zeby sie spotkac!!!

Agasco ale swinie w tej restauracji :ico_zly: Trzymam kciuki zeby sie cos znalazlo!!!

Kasia 1983 a co jeswt Łukaszkowi??Moze zabki??

Wisienko super że sie odezwalas noi swietnie ze juz razem jestescie!!!

Mala Myszko bo z facetami tak wlasnie jest...Tak jakby wszytscy z jednej gliny ulepieni :ico_oczko:

Yvone troche nie w pozadku sie zachowali rodzice ale na pewno cos wymyslicie i bedzie bosko!!!

Nelinka marudna przez zabka.Ale bylam z nia praktycznie caly dzionek na placu zabaw i bylo tam tyle atrakcji ze jakos udalo sie przezyc ten dzionek.
Uciekam bo padam!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

11 sie 2008, 20:43

martunia- no to jeszcze raz gratuluje tych studiów!! No i iech ten ząbek szybko wyjdzie Nelince i przestanie ja meczyć.

a ja mam zong, bo Tosia padła na swoją drugą drzemke dosyc późno bo o 18 no i dalej spi a tu prawie 21, a ona nie kapana nie jadła kolacji i śpi w sukience tak jak padła :-D poczekam i jak się nie przebudzi to jej na spicha dam troche amu i niech tak spi..

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

11 sie 2008, 21:15

heh to niezle umeczone dzieckjo :-D odsypia wakacyjne szalenstwa!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

11 sie 2008, 22:34

martuunia1, Pruedence, to moze sie umowimy za jakies 2 tyg. chyba ze nagle im sie umysli, ze jednak chca operowac. Szczerze mowiacv jesem wsciekła, bo moglysmy miec juz wszystko z glowy.Raz mnie gonia natychmiast na oddział, a potem przez tydzień nie mogą się skonsultować. Myślę, że to zależy od tego ile ludzi mają na oddziale - było mało to nas wzieli, tydzien pozniej byl tlum to juz nie.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

12 sie 2008, 00:31

Cześć :-D
Dziękujemy za życzenia :ico_sorki: :ico_sorki: :-D i dla naszej TOSI KOCHANEJ :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: - miałam pisać Wam sms- a ale dzień był zakręcony i... :ico_wstydzioch: wybaczcie proszę :ico_haha_02:

Ania super, że już jesteś :ico_brawa_01: i po wakacjach wszystko w normie, ba.... nawet Tosia wielkie postępy zrobiła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniu pisałaś, że idziesz na wesele :ico_noniewiem: ale może umówimy się na kawkę :-) będę 14 wieczór, 15, 16, 17 niedaleko Krakowa
....a i miło słyszeć komplementy :-D (ale wybrałam te ładniejsze zdjęcia :-D :-D )

ogólnie urodzinki się udały, mieliśmy świętować tylko w kawiarence ale przenieśliśmy się i tak do domu i tak do 1 w nocy świętowaliśmy już bez naszego roczniaka, który słodko chrapał

nasz kotek nie nawiał, więc mamy kotka (u rodziców :-D ) nie miałam dzisiaj czasu na weterynarza więc jutro się zamierzam wybrać.... bo nawet płci nie znamy :ico_noniewiem: :-D

poza tym my(ja i mąż) jesteśmy okropni- wymyśliliśmy sobie taką rzecz że aż szkoda gadać, bo wywróci nasze życie do góry nogami.............sama się pytam siebie DLACZEGO jesteśmy tacy narwani :ico_puknij: :ico_olaboga: opiszę Wam później bo nawet nie wiem od czego zacząć

[ Dodano: 2008-08-12, 00:35 ]
agasco, jak ja Ciebie rozumiem :ico_pocieszyciel: cierpię na syndrom braku czasu- mam wrażenie że nic nie robię i na nic nie mam czasu ...i podziwiam ludzi i w pewnym sensie im zazdroszczę, że są jacyś tacy zorganizowani
a z komunią to tak nie powinno być :ico_nienie: a może uda Wam się znaleźć coś dużo dużo lepszego...tego Wam życzę :-)

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

12 sie 2008, 09:31

agasco, aga, też tak mam, że na nic nie mam czasu. Fakt, że w pracy jestm prawie 10 godzin z dojazdami (mam taki durnowaty system pracy- 9 godzin z godzinną przerwą). Ale przecież pozostałego czasu nie przesypiam, a nie mam kiedy posprzatać, ani nic zrobić. Od dawna mam takie marzenie, żeby założyć własny portal i jakos nie mogę się zabrać za to. Jak mam wolną chwilę, to spedzam ja z Hanią.
A Hania czały czas ma wysypkę. Już nie wiemy o co chodzi. Chyba ponowimy wizytę u lekarza, bo drapie się niuniek okrutnie, a wyglada, że pożal się Boże.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

12 sie 2008, 11:19

Janilek- ja jestem jak najbardziej za tylko nie w eekend bo akurat za dwa tyg ide na wesele!

Aga- jak przyjeżdżacie na ten weekend to może jednak chcecie na to moje mieszkanie, żadne tam luksusy ale zawsze w krakowie? Bo ja panienski mam dopiero za tydzień.
Pochwale się, że wczoraj zarazerwowalam chłopaka do tańczenia- będzie się działo :-D hehe, jak ktos chce looknąć to jego strona www.sextet.com.pl
Teraz pozostaje mi dopracowac konkursy pokuować troche prezentów i zamówić tort, mnie w kaształcie wiadomo jakim.
A jesli masz ochote na kawe to ja bardzo chętnie z tym,że albo 14 wieczór albo w piatek i sobote w ciagu dnia, bo wieczorkiem w piatek robię urodzinki Tosi dla znajomych a w sobote wieczór jedziemy na wieś. Zaprosze cię do mojego ulubionego ogródka, a jakbys dała rade np, w piatek razem z Julką to byłoby po prostu bosko :-D

Marta- a tak wracając do twoich studiów to chciałam tylko zaznaczyć,że jakbys szukała pracy w zawodzie to moja teściowa pracuje w szkole takiej własnie dla dzieci uposledzonych i tam czesto szukają nauczycielek po takim kierunku, a czasem nawet chca w trakcie brac na poczatek jako druga nauczycielke, więc jak jestes zainteresowana to daj znac to jak będe coś wiedzieć to ci podsune info :-D Taka praca jest fajna dla mamy zwłaszcza bo etat nauczyciela to 20godzin i wszystkie swięta, ferie wolne, hehe.

Mala-mysz- a może Hania ma uczulenie na proszek albo jakiś kosmetyk, nie wprowadziłaś jej czegoś nowego ostatnio?

A Tosia wczoraj się nie obudziła, więc spała w sukience, ale takiej przewiewnej na ramiączkach :-D Dałam jej tylko butle na spiocha z kaszką. Obudzila się dziś o 6 ale potem przysnęla do 9 więc ok. Ja juz w miare odkopałam mieszkanie z brudu, teraz próbuje sie odprac, ale mam problem z suszeniem bo mało miejsca więc dlugo to trwa.
Przywiźlismy sobie własnoręcznie uzbierane borówki znad morza więc dzis mam zamiar zrobić pierogi.

Powiem wam, że otatnio coraz bardziej się martwie tym czy Tosia zaakceptuje opikunke, na penwo musze jej zrobić z dwa tygodni adaptacji bo ostatnio jest bardzo nieufna w stosunku do obcych, ogólnie to dobrze, ale nie chce żeby biedna miała jakąś traume.....

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 sie 2008, 11:57

Janiolek, trzymam kciuki i wierze, ze wszystko bedzie dobrze. Ucaluj swojego Aniolka od nas!!! :ico_buziaczki_big:

Agasco, nigdy chyba nie spotkalam sie z takim chamstwem. Przeciez Ty placisz to powinno byc tak jak ty chcesz, a nie tak jak oni sobie wymyslili,. Szok. :ico_szoking: ja chyba bym poszukala innego lokalu :ico_noniewiem:

yvonne, troche glupio wyszlo :ico_noniewiem: ale na pewno imprezka Wam sie uda :ico_haha_02: nie martqw sie

mala-mysz, moja mama zawsze powtarza: "ustap bo jestes madrzejsza" :-D i ta zasada sie kieruje w stosunkach ze swoim R. :-D U Ciebie tez sie sprawdzi. Daj mu przemyslec i ustap :ico_haha_01:

Aga, co Wy znowu wymysliliscie??? Caly czas mnie zaskakujesz, pisz co nowego wymyslilas :-D i zapomnialam Ci napisac, ze fotki super z wakacji!!!

Aniu, zazdroszcze ze Tosia tak spi. :ico_wstydzioch: Z ta opiekunka to moze byc roznie... Trzymam kciuki zeby bylo dobrze :-D

A u nas jakos sie wszystko poprzestawialo :ico_placzek:
Szymek budzi sie w nocy kilka razy. Zazwyczaj bez przyczyny, zeby sie np poprzytulac albo chce spac ze mna. Chyba dlatego ze mial taka rozlake z tata. Teraz znowu jestesmy tylko we dwoje, wiec Szymek nie wie co sie dzieje. Czesto poplakuje sobie i nie chce jesc. juz nie wiem co mam robic :ico_placzek: Szkoda mi go, ale zanim znajdziemy cos w wawie i zanim skoncze prawko tutaj to potrwa jeszcze troche. :ico_noniewiem:

Jakie macie plany na weekend? Wyjezdzacie gdzies czy zostajecie w domkach?

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

12 sie 2008, 23:03

Ania zatem będzie piątek- nam jak najbardziej pasuje - powiedz tylko o ktorej i gdzie się umówimy.... bardzo baardzo dziękujemy Ci za zaproszenie do mieszkania :ico_sorki: , skorzystamy może kiedyś innym razem jak będzie sposobność a tym razem jedziemy do Rabki do rodziny Artura. w sumie nam odpowiada każda pora bo właściwie będziemy się tam wczasować :-D no może tak bardzo rano to nieee :-D :ico_oczko:

Ula aż mnie pali, żeby Wam tu wszystko wygadać :-D , ale nie chciałabym zapeszyć więc jeszcze się wstzymam
a myślałam o tym Twoim pomysle przedszkola- jest rewelacyjny :ico_brawa_01:

mala-mysz, mja Julia miała uczelenie na chrupki kukurydziane :ico_szoking: - dziwna wysypka i to dopiero po jakimś czasie objadania się chrupami wyszło- może popróbuj coś eliminować :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość