eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

13 sie 2008, 18:32

eve81 pisze:dzisiaj mu przyszla umowa z pracy do podpisania...jeju ale sie cieszymy!!!
to i obiadek jakis specjalny by się przydał :ico_oczko:

a u nas trzydniówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

później jeszcze zajrze :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 sie 2008, 19:29

Cześć!!!! Tęskniłyście??? :ico_oczko:

eSKa pisze: u nas trzydniówka
to dobrze,że za Wami!

A nam się pogoda udała bardzo! Super miejsce! A z tamtąd pojechaliśmy do parku jurajskiego (super- dinozaury w naturalnej wielkości!!), a dziś jeszcze po drodze ruiny zamku Krzyżtopór. Zdjęcia będą, dużo będzie! Ale chyba po weekendzie, bo jutro jedziemy do teściów i wrócilmy w piątek wieczorem.

A tak poza tym to padam, zmęczona jestem drogą. Zuzanka już padła. Muszę ją pochwalić, bo super zniosła podróż i zawsze nam dała spokojnie zjeść (bo mieliśmy jedzonko u tej babki, co pokój) i słodka była i wogóle mniam mniam :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

13 sie 2008, 20:12

Kocura Bura pisze:Zdjęcia będą, dużo będzie! Ale chyba po weekendzie,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to za rym :-D :-D

Super że wypad tak się udał, no i mieliście szczęście z pogodą :ico_brawa_01:
Na zdjęcia już się nie mogę doczekać.
Mam pytanko: gdzie ten park z dinozaurami ???

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 sie 2008, 20:39


ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

13 sie 2008, 21:00

Hej dziewczynki
Kocurka to byliscie blisko kielc
U nas ok, maly dzisaij wyrznal u mojej kolezanki ze studiow na podlodze, malego guza sobie nabil,. Renia byla przerazona, ja stwierdzilam ze bedzie miala to samo jak jej marta bedzie miala tyle co misiek.
Misiek juz spi wiec mam czas cos skrobnac, jutro ide na farbowanie wloskow,.
I umowilam sie z mpim sasiadem - studentem plastyki na UJK w kielcach na sesje fotograficzna miska, jak sie odbedzie to wam wkleje kilka :)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

13 sie 2008, 21:37

Ewasiek i dla ciebie :ico_brawa_01: za ratowanie wątku. Trzymam kciuki żeby sesja doszła do skutku, pewnie będą super zdjęcia :ico_brawa_01:
Dobrze że upadek Michałka skończył się tylk guzem :ico_sorki: ja też aż cała drże gdy widze jak Olo czasem kombinuje. Ostatnio poczłapał do łazienki i rozjechał się na świeżo umytych (jeszcze mokrych) kafelkach. Troche brakowało i wyrżnąłby twarzą :ico_olaboga: Ach nawet nie myśle co nas czeka jak te urwisy będą większe. :ico_noniewiem:

Kocura świetny ten park, aż kusi mnie żeby tam pojechać, tylko to troszke daleko jak na jednodniowy wypad :ico_placzek: Ale może kiedys wybierzemy sie w te okolice na dłuższy weekend :-)

Ja uciekam do łóżka bo przez te ostatnio nieprzespane nocki troszke brakuje mi snu :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 sie 2008, 22:09

eSKa pisze:Ale może kiedys wybierzemy sie w te okolice na dłuższy weekend
pewno,że tak! Ja polecam nocleg w Bodzentynie, już wypróbowany :-D

ewasiek pisze:Kocurka to byliscie blisko kielc
tak! :-)

ewasiek, ja też trzymam kciuki za sesyjkę!

Dobranoc! I do piątku wieczorkiem!

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

13 sie 2008, 22:48

No proszę jak dziewczynki mnie posłuchały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to pewnie to ciacho tak was skusiło co?? :ico_oczko:

Kacperkowi wyszedł dziś kolejny ząbek na dole i jeszcze jeden sie wyrzyna.

Eska dobrze że to tylko trzydniówka i jest już za wami choć tak naprawdę trzydniówki nie są wcale takie bezpieczne ale już macie to za sobą :-D :-D my jeszcze nie :-D ale mam nadzieję że nie przyjdzie do nas nigdy :-D
A te pampersy będą w rossmanie,myślałam że napisałam w jakim sklepie ale nie napisałam,zakręcona jestem na maksa :-D

Eve cieszę się że wy się cieszycie :-D :-D A Ł przyjedzie(mam nadzieję)na początku września :-D

Majandra Maciuś na zdjęciach słodki i naprawdę nie wydaje mi się ze jest grubasek :-DA Twój mężuś jaki duuuży jest :-D

Kocura super że wypad wam sie udał :ico_brawa_01: no i brawa dla Zuzanki :ico_brawa_01: że dzielnie zniosła podróż :ico_brawa_01:

hm.. co jeszcze a Ewasiek czekamy na zdjęcia z sesji :-D super sprawa zrobić sobie taką sesyjkę :ico_brawa_01:

Dzwonił dziś Ł i jak zawsze dałam Kacperkowi słuchawkę do ucha żeby sobie posłuchał taty,on zawsze interesował się bardziej słuchawką niż tym że wydobywa się z niej jakiś głos a dziś złapał rączką za tą słuchawkę i słuchał i się uśmiechał a jak zabierałam ją to marudził żeby mu oddać :-D potem sie pytam "kto tu mówi"a on na to "tato" :-D ale się Ł cieszył :ico_brawa_01:

Już coraz ładniej wychodzi mu to samodzielne spacerowanie,już prawie wogóle sie nie wywraca,zawsze leci na pupcie :-D i próbuje wstawać bez trzymanki ale jeszcze mu to nie wychodzi.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

14 sie 2008, 10:34

kocura fajnie ze odpoczeliscie i zadowoleni wrociliscie, teraz czekamy na fotki, a ten park z dinozaurami to fajne miejsce na wypad :-) wklejaj foty z wyprawy!

majandra, ale Macius rozbawiony na fotach, rodzinka go rozpieszcza, co??? a mnie sie wydaje ze Ty zeszczuplalas, przynajmniej tak wnioskuje po zdjeciach :ico_oczko:
a Macius na tej fotce w podpisie wyglada jakby sobie sam ta fote robil...hihi :-D

ewasiek ja tez kiedys chcialam sie skusic na taka sesyjke, ale w jakos nie zmobilizowalam sie i nic z tego nie wyszlo choc takie sesje baaaardzo mi sie podobaja!!!

Kicia10, noo to juz niedlugo Ł bedzie z wami :ico_brawa_01: jak tylko wroci to najpierw go wysciskaj a pozniej szybko zabieraj aparat :-D
brawa dla Kacperka za nowego zebolka :ico_brawa_01:
Szymon na razie dwuzebny :-D

[ Dodano: 2008-08-14, 10:37 ]
a ja mam plan isc do miasta do bankomatu :-D
kaske trzeba wyplacic przed wyjazdem do PL, a juz sie martwie bo co ktos wraca z Polski to mowi ze tam drożyzna...buuuu
pewnie nic szczegolnego kupowac nie bede, ale jakies polskie zapasy musze przywiezc do UK :-D
odwiedzi mnie dzisiaj kolezanka z 10-miesiecznym Wiktorkiem
zaraz wam wkleje foty z wczoraj to obejrzycie sobie.

[ Dodano: 2008-08-14, 10:42 ]
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

14 sie 2008, 13:13

majandra pisze:A ja schudłam, ale bardzo mało. :ico_placzek:


ja tez schudlam bardzo malo, dlatego juz sie nie odchudzam...hihi
wlasnie pizze robie :-D
ale kolezanka i tak jak wrocila z PL po 2 tyg. to mi powiedziala ze schudlam...oooo a ja sie taaaak cieszylam..hihi

bylam na miescie, zrobilam meeega zakupy
szlam jak jakis kloszard po lowach :ico_oczko:
nie dosc ze wozek obwieszony po dwoch stronach to jeszcze Szymon siedzial na rozlozonym na lezaco oparciu a w siedzeniu jechalo wielkie pudlo z pieluchami
byla promocja 124szt pielych za 16F + wielkie pudlo na zabawki gratis i plytka z piosenkami gratis no to kupilam a co!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 0 gości