Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

02 mar 2008, 10:54

dziewkuje kochane za grtaulacje......od wczoraj wymiotuje i mam mdłości :ico_olaboga: :ico_olaboga:
suwaczek zrobie na pewno..wkrótce

Kristi, wiesz..ten twój teść jakis nienormalny jest..jak on śmie na ciebie krzyczec jeszcze w twoim wlasny domu......czy twój mąż jakoś na to zareagował???
aginka ale mieliscie super wieczór.....
u nas Emma ustała..nie wieje juz dzis ale za to leje strasznie..po poludniu chcemy jechac na kulki z matim..ile mozna siedziec z tym domu
trzymajcie sie

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 mar 2008, 11:49

iza pisze:dziewkuje kochane za grtaulacje......od wczoraj wymiotuje i mam mdłości :ico_olaboga: :ico_olaboga:


biedaczku :ico_pocieszyciel: , no to widze, ze dopadly Cie juz pierwsze oznaki 1 trymestru :-)

A moja Asia nie mogla zasnac, wiec ja wyciagnelam z lozeczka, najpierw gonila po calym domu, a potem nagle zaczela sie grzecznie bawic, i wszystko mi przynosila np. "podnia, papa" (spodnie, prosze) , lala, pepe itp. :-) , i wiedzialam co sie szykuje, oczywiscie zrobila kupke w pampersa :ico_puknij: , teraz przebrana, polozylam ja znowu, ale slysze ze nadal sobie gada z miskiem, mam nadzieje ze zasnie, to tez bym sie polozyla, tym bardziej ze ziewala i jest marudna ... :ico_noniewiem: , no i wstala o 6

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 mar 2008, 12:00

Iza no to pierwsze oznaki...bidulku, trzymaj się :ico_oczko:
A my teraz lecimy na spacerek, bo słonko wyszło, no i niebo się rozjaśnia.
Basiu może Asia niedługo zaśnie...

Mój Antoś od niedawna zaczął oglądać teletubisie w TV i jest zachwycony, a jak się kończą to płacze.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 mar 2008, 13:49

Maggie pisze:Basiu może Asia niedługo zaśnie...


Kladlam ja na 3 razy, az bylam na nia zla, bo marudzi, trze oczy i sama nie wie czego chce, ale spac nie bedzie i krzyczala w lozeczku: "Bama Aja nónia!" - czyli: mamo Basiu, Asia chce na nóżki :-) , i spi dopiero od 2 min. :ico_sorki:

Maggie pisze:Mój Antoś od niedawna zaczął oglądać teletubisie w TV i jest zachwycony, a jak się kończą to płacze.


:ico_haha_02: biedny Antos.
Asia cos nie za bardzo chce oglagac tv, tylko uwielbia jak caly czas idzie u moich rodzicow 'mini mini' i bardzo lubi patrzyc na tą rybkę ktora przeplywa pomiedzy jedna bajka a druga, wie juz ze jak sa napisy po bajce to zaraz bedzie rybka i wola: "jyba, jyba!" :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-02, 12:56 ]
A u nas wieje (ale juz mniej) i snieg sypia, ale taki, ze prawie nie nie widac, taki gesty...

Ide sie polozyc kolo Asi.

A! Wiecie co, byla przed chwia moja babcia z dziadziem bo chcieli Asie zobaczyc, bo juz nie wiedzieli jej 2 tyg. pomimo ze mieszkaja padre ulic dalej, to jaos tak sie nie skladalo na wizyte, i babcia moja tak do mnie, Ty sie mi odchudzaj bo brzuch masz jakbys byla w 4 mieciacy ciazy conajmniej. A nie mowilismy jej nic zeby sie nie denerwowala, bo babcia jest po 2 zawalach i nie chce jej mowic, moze sie uda., ze dowie sie o wszystkim dopiero po operacji mojej.
A naprawde wygladam jakbym byla co najmniej w 4 m-cu, no ale trufno sie dziwiac ten guz ma podobno 20cm ...
Wiec moze i ja sobie zrobie suwaczek ciazowy, jaki do piatku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 mar 2008, 14:19

Witajcie Kochane Moje :ico_oczko:
U nas nocka minela nawet dobrze.. Malutki Marcusek jak zjadl sobie przed 0 00 to pozniej dopiero sie obudzil o 5 30 i dostal mleczko,ale za to mala Nicolinka jakos nie umiala spac w nocy..Obudzila sie o 6 00 to ja znowu uspalam,ale mala juz o 8 15 byla na nogach i spac wiecej niechciala..
Ogulnie dzien mija ladnie,jestesmy juz po obiedzie i teraz mam chwilke spokoju bo dzieci moje spia sobie slodko.. z tym ze Marcusek musial by sie powoli obudzic na jedzonko ale tak slodko spi z raczkami do gory ze poczekam az sam sie obudzi :ico_oczko:
U nas straszna wichura.. to juz wyglada na jakis Orkan bo wieje ze szok..
A my dzisiaj popolodniu idziemy na wybory... na glosowanie i wyobrazcie sobie ze mi tez pierwszy raz przyslali kartke i ze mam isc i glosowac.. normalnie zawsze moj maz sam chodzil i glosowal,a tym razem i mi kaza przyjsc i zaglosowac bedziemy wybieramy burmistrza miasta,i wszystkich tam do jakiegos zarzadu.. o rety a ja niewiem na kogo mam glosowac.. :-D musze sie meza poradzic.. :ico_oczko:
A wiecie co.. musze powiedziec wam ze po tym wczorajszym starciu z tesciem wogule nie czuje sie winna ani troche.. i moj maz nie powiedzial mi na ten temat nic.. jak popatrzalam na niego to widzialam ze jest ze mna i widzialam ze jakby mogl to by mi racje przyznal.. ale pozostal milczacy .. i jak tesc wkorzony poszedl to tak chocby nie stalo sie nic i zmienial temat itd..

Iza jak tesciu tak na mnie krzyczal to moj maz nie reagowal.. bo tak niestety jest nauczony .. pozatym to jak tesc tak ryczal ja wyszlam do innego pokoju no ale trudno.. wiem ze on za normalny nie jest i ma problemy ze soba i z nerwami.. a mnie ustawiac nie bedzie.. :ico_nienie:

Zaraz napisze wiecej bo moj syneczek sie budzi do zaraz paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 mar 2008, 17:43

Barbara pisze:A! Wiecie co, byla przed chwia moja babcia z dziadziem bo chcieli Asie zobaczyc, bo juz nie wiedzieli jej 2 tyg. pomimo ze mieszkaja padre ulic dalej, to jaos tak sie nie skladalo na wizyte, i babcia moja tak do mnie, Ty sie mi odchudzaj bo brzuch masz jakbys byla w 4 mieciacy ciazy conajmniej. A nie mowilismy jej nic zeby sie nie denerwowala, bo babcia jest po 2 zawalach i nie chce jej mowic, moze sie uda., ze dowie sie o wszystkim dopiero po operacji mojej.
A naprawde wygladam jakbym byla co najmniej w 4 m-cu, no ale trufno sie dziwiac ten guz ma podobno 20cm ...
Wiec moze i ja sobie zrobie suwaczek ciazowy, jaki do piatku :ico_oczko:

Basiu ja bez guza tak wyglądam... :ico_haha_01:
Basia 20cm....??? czy mm?
Kristi, to dobrze że mąż jest za Tobą...chociaż powiem Ci że ja na Jego miesjcu napewno bym się odezwała...ale ja to wybuchowa jestem :/

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 mar 2008, 21:16

Maggie pisze:Basia 20cm....??? czy mm?


cm. Maggie ten guz jest jak mala pilka, dlatego widac mi brzuch tak jakbym byla w ciazy... Jekby to byly mm to moze mniej bym sie martwila.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-02, 20:18 ]
u mnie strasznie wieje i pada :ico_olaboga: :ico_szoking: , wlasnie usypiam Asie bo w dzien spala mi tylko 1h i biedna chyba sie boi, to juz spi a czasami placze, no izasnac tez nie mogla...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 mar 2008, 21:22

witam :ico_haha_01:
Jaa dopiero mam czas na kompa :-)
U nas też dzisiaj wieje :ico_olaboga: :ico_olaboga: już mam dość tej pogody :ico_zly: :ico_zly:

A ja znowu przeziębiona :ico_olaboga: gardło mnie boli i głowa g:\

Barbara pisze:cm. Maggie ten guz jest jak mala pilka, dlatego widac mi brzuch tak jakbym byla w ciazy... Jekby to byly mm to moze mniej bym sie martwila.... :ico_noniewiem:


:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 mar 2008, 22:09

Justynko, dziekuje za pocieszenie, byle do czwartku a raczej do piatku i bedzie po wszystkim....


justyna25 pisze:A ja znowu przeziębiona :ico_olaboga: gardło mnie boli i głowa g:\


biedaczku... kuruj sie :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 mar 2008, 22:45

Dobry wieczor wieczorkiem..
Wybaczcie ale wczesniej nie dalam rady wejsc bo naraz obudzily sie moje dzieci.. najpierw Marcus na jedzonko a chwilke za nim Nicolinka.
Oh czuje sie zmeczona,moja Nicole jest takim kochanym zywym dzieciatkiem,ona nie usiedzi w jednym miejscu zawsze musi cos robic,i szuka tylko co by tu spsocic a niechce na nia krzyczec.. ale czasami to musze niestety :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: bo inaczej to nie slucha sie i robi co tylko mala chce..
Dzisiaj wzielysmy razem prysznic i mala padla oj juz byla zmeczona i dlatego tak psocila.. ale spi juz od 20 30 takze jutro mam tez fajna pobudke rano :ico_oczko:
A Marcusek teraz nie spi,pojadla sobie i sie rozglada w stolowym razem z tata bo moj maz patrzy na tv :ico_oczko: A to dobrze ze maly nie spi bo zaraz chcemy go wykapac.. ciekawe jak bedzie reagowal czy bedzie mu sie podobala kapiel czy bedzie plakal.. zobaczymy.. A moj mezus bedzie fotki pstrykal a ja bede kapac malego :ico_brawa_01:
Ogulnie fajnie minal dzien,bylam na glosowaniu bylo fajnie,dostalam 4 kartki postawialm krzyzyki i juz po glosowaniu :ico_brawa_01:
Mi sie tez wydaje ze moja Nicolinka jest taka zywa bo widzi ze jestesmy teraz oboje z mezem w domu i moze dlatego tak pokazuje ze to ona chce byc w srodku zainteresowania.. zobacze w tym tygodniu jak bedziemy same w trojeczke czy mala dalej bedzie taka zywa i szalona czy sie troche uspokoi ..

Basiu zycze ci z calego serca powodzenia i niech wytna tego guza i niech bedzie wszystko ok, masz racje moze lepiej nie mowic babci po 2 zawalach po co ma sie martwic jeszcze bardziej dobrze bedzie trzymam mocno kciuki za twoja operacje i buziaki dla was :ico_oczko:

Maggie ja wlasnie tez jestem wybuchowa.. ale w tym moim starciu z tesciem wolalam sie nie odzywac wiecej,wyszlam z pokoju a on sie darl dalej.. wiesz byl juz troche wypity i wolalam byc cicho.. wiadomo maz by mnie obronil przed nim ale tesciu jest bardzo agresywny..
Dzisiaj sie dowiedzialam ze wczoraj jak od nas poszedl to jeszcze w domu u siebie pil wodke do nocy z tych nerwow a dzisiaj to sie niby zle czul.. a co mnie to .. :ico_noniewiem:

Ok kochane ja uciekam do juterka paa dobrej nocki ide malego kapac z mezem buziaki paa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość