Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 mar 2008, 10:27

Dzien dobry dziewczynki!

Zaporaszam na :ico_kawa: :ico_haha_01:

Ja dzisiaj zaczelam dzien o 6 :ico_olaboga: , cos Asia nie ma dla mnie litosci ostatnio :ico_oczko:

Emma pokrzyzowala nam plany, i pewnie bedziemy siedzialy w domku, bo strasznie wieje a do tego pada snieg z deszczem :ico_olaboga:

Anuszka, jak sie czujesz Kochana??

kwiatunio, Ty jakos niedlugo idziesz z Julka do okulisty, tak? dobrze pamietam? :ico_wstydzioch:

Myslalam sobie o naszym zubelku ... jak jej tam .... i jak dziewczynki ... kiedy sie do nas odezwie ... :ico_noniewiem: ... pewnie nie maja jeszcze internetu ...

Awatar użytkownika
kasia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 26 lut 2008, 20:04

02 mar 2008, 12:24

Cześć dziewczyni.
Basiu chętnie napiję się :ico_kawa:

Unas też strasznie wiało przestawia nam wszystko na ogrodzie i przywiało nam meble ogrodowe sąsiadów.

Kochane dziś jest u nas Dzień Mamy :ico_brawa_01: więc moje słońce już rano stało przy naszym łóżku z laurką :-D jakie to słodkie

Mimo że w Polsce ten dzień jest w maju pozwolę sobie złożyć Wam życzenia dziś :-) Więc słońca każdego dnia,radości z dzieci,żeby rosły zdrowo,żeby dawały szczęście w sercu gdy jest ciężko uśmiechu na Waszych twarzach,mało zmartwień,aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

02 mar 2008, 13:04

Barbara pisze:Ty jakos niedlugo idziesz z Julka do okulisty, tak? dobrze pamietam? :ico_wstydzioch:


tak jedziemy w czwartek do Poznania na 10.15 do pracy wtedy nie idę bo umma wolne a na 16 do dentysty,troszkę zabiegany będę miała dzień bo mam oprócz tego parę spraw do pozałatwiania.....

kasia27 pisze:Kochane dziś jest u nas Dzień Mamy :ico_brawa_01:


szybciutko i dziękuje za pamięć :ico_sorki:

dzień dobry kochane...
u mnie nadal wieje i pada ale nie tak mocno jak wczoraj :ico_sorki: teraz popijam sobie kawusie tak koło 13 biore się za obiadek

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 mar 2008, 14:00

kasia27 pisze:pozwolę sobie złożyć Wam życzenia dziś :-)


Bardzo dziekujemy :ico_sorki: , wiec i Tobie Kasiu zyczymy spelnienia marzen w tym dniu

Wiecie co, byla przed chwia moja babcia z dziadziem bo chcieli Asie zobaczyc, bo juz nie wiedzieli jej 2 tyg. pomimo ze mieszkaja pare ulic dalej, to jakos tak sie nie skladalo na wizyte, i babcia moja tak do mnie, Ty sie mi odchudzaj bo brzuch masz jakbys byla w 4 mieciacy ciazy conajmniej. A nie mowilismy jej nic zeby sie nie denerwowala, bo babcia jest po 2 zawalach i nie chce jej mowic, moze sie uda., ze dowie sie o wszystkim dopiero po operacji mojej.
A naprawde wygladam jakbym byla co najmniej w 4 m-cu, no ale trufno sie dziwiac ten guz ma podobno 20cm ...
Wiec moze i ja sobie zrobie suwaczek ciazowy, jaki do piatku :ico_oczko: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-03-02, 13:02 ]
ta buziaczki mialy myc w miejscu zyczen w okazji dnia matki, nie wiem dlaczego wyladowaly na dole :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 mar 2008, 14:32

Jejku, Basienko, pomimo wszystkiego masz swietne poczucie humoru :ico_brawa_01:
kochana jestes, trzymaj sie cieplutko

A u nas obiadek gotowy, my glodni jestesmy, ale czekamy na waznego czlowieczka Fillipka, bo spi jeszcze
ja dzis nic nie robie, eks zrobil obiadek :-D
pycha, swietnie gotuje

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 mar 2008, 16:47

lulu81 pisze:Jejku, Basienko, pomimo wszystkiego masz swietne poczucie humoru :ico_brawa_01:


lulu a co mam sie zamarwiac? co bedzie to bedzie, i zamartwianie sie nic nie da... :-)


lulu81 pisze:ja dzis nic nie robie, eks zrobil obiadek :-D
pycha, swietnie gotuje


takiej to dobrze hihi :-D , moj ex mi obiadu nigdy nie zrobil, i cale szczescie ze juz nawet nie bedzie mial ku temu okazji :ico_sorki:
Fajnie za niedzielne obiadku po mimo wszystko jedzie razem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

02 mar 2008, 19:40

No a co tam u Anuszki?
och, caly czas mysle jak tam u niej , hihi

Cś pustki na tt dzis jak i w kazdą niedzile,

Filka dostał piłke , tak fajnie ją kopie, pilkarz mały :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 mar 2008, 21:18

witam :-)

ja dopiero mam czas teraz na kompa :-)

kasia27, dziękujemy za życzonka na dzien matki :ico_haha_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Basiu moze się powtarzam ale napisze kolejny raz podziwiam Cię i to bardzo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: i cieszę się że się poznałyśmy ; może kiedyś uda nam się spodkać w większym gronie tik-takowym na żywo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale byłoby super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 mar 2008, 21:21

justyna25 pisze:może kiedyś uda nam się spodkać w większym gronie tik-takowym na żywo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale byłoby super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


oj nawey nie wiesz jakbym chciala muc sie z Wami spotkac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-02, 20:23 ]
u mnie strasznie wieje i deszcz bije w szyby :ico_szoking: :ico_olaboga: , wlasnie uspilam Asie, nie mogla zasnac przez ten wiatr, i chyba troche sie bala, bo przewaznie wychodze z pokoju a ona sama zasypia, a dzisiaj nie daja mio wyjsc, mussialam przy niej siedziec az nie zasnie, a i teraz czasami troche poplakuje...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 mar 2008, 21:27

Ada jeszcze szaleje :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale to dlatego że w dzień spała ponad 2 godziny do 17.30

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość