Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

17 sie 2008, 12:44

Witam!Tez juz jestem,chociaz polozylam sie o 5 rano :ico_szoking: Wpadlam sie tylko przywitac,bo jestem strasznie glodna :ico_noniewiem: Pati-no dobrze,ze jestes :ico_brawa_01: Na smierc wczoraj zapomnialysmy o urodzinach Twojej tesciowej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 sie 2008, 14:10

Pati-no dobrze,ze jestes :ico_brawa_01: Na smierc wczoraj zapomnialysmy o urodzinach Twojej tesciowej :ico_olaboga:
nic sie ie stalo, ale milo jest jak ktos sie o kogos martwi :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 sie 2008, 14:12

Pati85mowilam ze nie bedziesz zadowolona z tych 30 stron :-D
Ale wiesz wczoraj mala imprezke wieczorna zrobilysmy i tak sie nastukalo :ico_oczko: nastepnym razem jak Ty bedziesz to bedzie 50 stron :ico_haha_02:
Miszkakupilam ten aparacik do sluchania serduszka dziecka z argosu-i powiem Ci ze chyba jutro polece go oddac :ico_noniewiem:
Niby cos slychac ale ja prawie nic nie slysze a wsuchuje sie jak glupek :ico_noniewiem: i te suchwki takie beznadziejne ze trzeba przyczymywac kabelek zeby stykaly :ico_olaboga: -za 30F mogli sie juz bardziej postarac :ico_zly:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

17 sie 2008, 14:32

Miszkakupilam ten aparacik do sluchania serduszka dziecka z argosu-i powiem Ci ze chyba jutro polece go oddac
Zartujesz :ico_szoking: Do nonono jest???????????
Niby cos slychac ale ja prawie nic nie slysze a wsuchuje sie jak glupek i te suchwki takie beznadziejne ze trzeba przyczymywac kabelek zeby stykaly -za 30F mogli sie juz bardziej postarac
No to straszne!!!!!!!!!!!1A tak sie z niego cieszylam :ico_placzek: A moze moj bedzie lepszy,kupilam na ebayu :ico_placzek: Na pewno nie,przeciez byl tanszy :ico_placzek: No to nonono :ico_olaboga:
No to Pati miala co poczytac :ico_brawa_01: Trzeba znow chlopow gdzies wyslac na sobotnia noc,w zasadzie to do czego oni nam sa teraz potrzebni?

[ Dodano: 2008-08-17, 14:34 ]
Musze pijakowi obiad gotowac,taka niedziela wlasnie,dalej spi po imprezie,zaraz wstanie zje obiad i pojedzie na reszte dnia zabawiac sie w tlumacza kolegi :ico_placzek: Juz bym chciala dzidzie moja,wtedy moze mi sie w ogole nie pokazywac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 sie 2008, 14:46

nastepnym razem jak Ty bedziesz to bedzie 50 stron :ico_haha_02:
no mam nadzieje dziewczynki :-D
Niby cos slychac ale ja prawie nic nie slysze a wsuchuje sie jak glupek :ico_noniewiem: i te suchwki takie beznadziejne ze trzeba przyczymywac kabelek zeby stykaly :ico_olaboga: -za 30F mogli sie juz bardziej postarac :ico_zly:
no to faktycznie ja tez bym oddala, skoro nie słychać i trzeba się nagimnastykować, szkoda kasy
Musze pijakowi obiad gotowac,taka niedziela wlasnie,dalej spi po imprezie,zaraz wstanie zje obiad i pojedzie na reszte dnia zabawiac sie w tlumacza kolegi :ico_placzek:
oj kochana jak mi Ciebie szkoda, to nie gotuj mu, niech sam sobie cos zrobi :ico_zly: jak mozna zostawic zone i to ciezara sama w domu na tak dlugo :ico_olaboga:

Dobrze, ze ja ie mam z tym problemu, moj to beze mnie nigdzie nie chce sie riuszyc, czasami juz mnie to meczy, ale lepiej ze tak jest niz by mial gdzies sie z kolegami szlajac
uz bym chciala dzidzie moja,wtedy moze mi sie w ogole nie pokazywac :ico_placzek:
juz niedlugo kochana, bedzie z Toba Kubus i bedziesz poswiecala mu caly swoj czas :-)

[ Dodano: 2008-08-17, 14:47 ]
No to Pati miala co poczytac :ico_brawa_01:
oj mialam mialam, myslalam, ze juz nie dam rady :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

17 sie 2008, 14:53

Musze pijakowi obiad gotowac,taka niedziela wlasnie,dalej spi po imprezie,zaraz wstanie zje obiad i pojedzie na reszte dnia zabawiac sie w tlumacza kolegi Juz bym chciala dzidzie moja,wtedy moze mi sie w ogole nie pokazywac
współczuje ci kochana!!! g:( ale już nie długo synuś wynagrodzi ci to wszystko!!!i zobaczysz pewnie i tatuś też sie zmieni! a to dla ciebie na pocieszenie :ico_prezent: a mój już za godzinke bedzie,to dobrze bo bardzo sie za nim stęskniłam! ah te pieniądze,do czego zmuszają,ale dobrze ze moze zarobić dodatkowo! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

17 sie 2008, 15:09

juz niedlugo kochana, bedzie z Toba Kubus i bedziesz poswiecala mu caly swoj czas
a to dla ciebie na pocieszenie
Oj.Dziekuje Wam kochane dziewczynki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: No coz kazdy ma to na co sobie zasluzyl,to niestety rowniez moja wina,ze tak rozpuscilam tego chlopa.Ale obawiam sie ze teraz kiedy bede miala dziecko,strasznie mu sie tym czknie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 sie 2008, 15:11

Ale obawiam sie ze teraz kiedy bede miala dziecko,strasznie mu sie tym czknie :ico_noniewiem:
no na pewno, bo wieksza uwage poswiecisz malemu, ale wiesz z jednej strony to i dobrze, moze w koncu doceni Ciebie

Moj tez na pewno sie zastanawia jak to bedzie, na pewno troche sie to zmieni, ale ja bede sie starala poswiecac tyle czasu mezowi na ile bede mogla sobie pozwolic.

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

17 sie 2008, 16:32

No coz kazdy ma to na co sobie zasluzyl
kochana na pewno sobie nie zasłużyłaś na takie traktowanie!!!,jedynie co to tyle ze moze i faktycznie pozwoliłaś na to i tak zostało,ale juz nie długo zobaczysz ze i mąż sie zakocha w maleństwu,i razem bedziecie szcześliwi!!! :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 sie 2008, 16:35

:ico_noniewiem: ale nudy :ico_oczko:
chyba zrobie sobie jakas maseczke :ico_brawa_01:
Moj spi :ico_zly:
ciekawe kiedy wstanie-a juz mowil ze go glowa bili i ma katar-wiec na bank bedzie chory :ico_olaboga: no bo co za idiota w nocy w deszczu ryby lowi :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość