Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 sie 2008, 10:37

witam
Pati- super ze malego widzialas-i ze wszystko ok :ico_sorki: to najwazniejsze-teraz mozesz spokojnie czekac :ico_brawa_01: az go wezmiesz w ramiona :ico_brawa_01:
Ja ide jutro-ale tylko do poloznej wiec nie spodziewam sie dowiedzec czegos ciekawego-moze mierzy cisnienie i tyle :ico_noniewiem:
Pati czekamy na fotke :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

18 sie 2008, 10:39

witam dziewczynki!!! Pati85 super ze wszystko dobrze!!!
a my odwieźliśmy nasza małą uczennice do szkoły,mało sie nie poryczalam zresztą Natalka też była wystraszona,biedna nie rozumie ich za dobrze,ale potem sie juz rozbrykała i została szczęśliwa,zobaczymy po 14 jakie relacje,narazie to ja sie martwie jak to tam bedzie!! :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 sie 2008, 10:53

I jestem juz po- z malym jest wszystkie w porzadku
:ico_brawa_01: No to strasznie sie ciesze ze z malym w porzadku :ico_brawa_01: Jak Twoj 3 kilo to moj juz pewnie z 5 wazy :ico_placzek: No zobacze w piatek na USG.
Ja ide jutro-ale tylko do poloznej wiec nie spodziewam sie dowiedzec czegos ciekawego-moze mierzy cisnienie i tyle
A ja kochana po sobotniej wizycie w szpitalu,wlasnie odebralam telefon ze mam dzis spotkanie z lekarzem i o god.3 bedzie na mnie juz czekala Dr.White :ico_brawa_01:No tak sie ciesze,pewnie tez mnie pod KTG dzis poloza.Z drugiej strony juz myslalam,ze nie bede musiala na ta patologie jezdzic,a tutaj sobie widze z powrotem to zalatwilam.Ale lepiej dmuchac na zimne :ico_noniewiem:
a my odwieźliśmy nasza małą uczennice do szkoły,mało sie nie poryczalam zresztą Natalka też była wystraszona,biedna nie rozumie ich za dobrze,ale potem sie juz rozbrykała i została szczęśliwa,zobaczymy po 14 jakie relacje,narazie to ja sie martwie jak to tam bedzie!!
Gratuluje!Wszystko bedzie dobrze zobaczysz,madra dziewczynka z niej -da sobie rade :ico_brawa_01: A z jezykiem,u takiego dziecka to kwestia kilku tydodni,za chwile bedziesz musiala pilnowac,zeby w domu po Polsku mowila,bo moja kolezanka ma z tym problem,jej mala jest starsz -ma 11 lat ,a po pol roku przestala pisac po polsku i zaczela mowic do niej w domu po Angielsku :ico_noniewiem: No i spotkala ja szkolka niedzielna,bo sie Zoska zmartwila,ze bedzie niedlugo mogla z wlasnym dzieckiem tylko po Angielsku pogadac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 sie 2008, 11:18

Pati czekamy na fotke :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_sorki:
obiecuje ze dziś wkleję, tylko jak maż przyjedzie po 2 na przerwę to poproszę go to ze skanuje, bo ja nie umiem obsługiwać tego sprzętu :ico_wstydzioch:
Jak Twoj 3 kilo to moj juz pewnie z 5 wazy :ico_placzek: No zobacze w piatek na USG.
oj na pewno nie 5 :-) nie ma co sie przejmowac, a kurcze jak moj 3 juz wazy to bedzie duzy chlop pewnie, bo jeszcze troche zostalo :-D
po sobotniej wizycie w szpitalu,wlasnie odebralam telefon ze mam dzis spotkanie z lekarzem i
kochana z jedenj strony to dobrze, przynajmniej sie uspokoisz bo na pewno bedziesz pod dobra opieka :ico_haha_01:


Jejku ja juz 9 miesiac zaczelam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 sie 2008, 11:25

oj na pewno nie 5 nie ma co sie przejmowac, a kurcze jak moj 3 juz wazy to bedzie duzy chlop pewnie, bo jeszcze troche zostalo
No,to roznie z tym moim kaczorkiem moze byc :ico_placzek: Jakby chcieli mi wyznaczyc termin podczas ostatniego USG to z wielkosci mojego Kubusia wyszedlby mi teraz 37 tydzien :ico_szoking: Ale lekarz powiedzial ze terminu sie trzymamy z pierwszego USG bo wielkosc dziecka to moze byc po prostu cecha osobnicza :ico_noniewiem: Moja babcia rodzila dzieci po 4 i pol kilo :ico_szoking: Ja sie sugerowalam ,ze moj Mateuszek sie malutki urodzil to ten tez taki maly bedzie,ale Mateusz byl chory to pewnie dlatego :ico_noniewiem:
kochana z jedenj strony to dobrze, przynajmniej sie uspokoisz bo na pewno bedziesz pod dobra opieka
Ciesze sie Patuniu,bo kurcze niemrawe to moje dziecko,bede spokojniej spala :ico_sorki:
Jejku ja juz 9 miesiac zaczelam
No kochana,zarty sie skonczyly,mozemy rodzic w kazdej chwili :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 sie 2008, 11:29

Jakby chcieli mi wyznaczyc termin podczas ostatniego USG to z wielkosci mojego Kubusia wyszedlby mi teraz 37 tydzien :ico_szoking:
no to u mnie tez tak jest, jak mierzy malego to na monitorku widze ze np maly wyglada na 38 tydzien :-D :ico_szoking:

Ciesze sie Patuniu,bo kurcze niemrawe to moje dziecko,bede spokojniej spala :ico_sorki:
oj na pewno, teraz moze sie wyspisz troche :-D

Oj lepiej zeby jeszcze z tydzien posiedzial moj Erik, bo ja wczoraj mialam pietra i gydyby sie zaczelo, to bylabym nie przygotowana, mi sie wydaje, ze ja niegdy nie bede gotowa i bede w w wielkim :ico_szoking: jak sie zacznie, boje sie juz bardziej niz z poczatku, moze dlatego, ze wczoraj zdarzylo mi sie cos takiego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 sie 2008, 11:42

no to u mnie tez tak jest, jak mierzy malego to na monitorku widze ze np maly wyglada na 38 tydzien
My na tym samym wozku,bo z @ tez chyba masz termin na 28 wrzesnia ,a ja na 27 :ico_haha_01: I dzieciorki takie sporawe mamy,ciekawe kiedy sie urodza :ico_noniewiem: Moze bedziemy w tym samym czasie pisaly smsy do Martuni z porodowki :ico_brawa_01:
oj na pewno, teraz moze sie wyspisz troche
Odpukac od niepamietam kiedy przespalam dzis calutka noc :ico_brawa_01:
ze ja niegdy nie bede gotowa i bede w w wielkim
Tez sie tego boje,tym bardziej ze ,nie mialysmy wczesniej takiego doswiadczenia,ja z Mateuszem cala ciaze w szpitalu przelezalam,wiec jak sie zaczal rodzic ,nie musialam tam jechac tylko zawolalam lekarza :ico_haha_01: Teraz mi sie codziennie wydaje,ze rodze i co to bedzie jak nie zdaze do szpitala :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 sie 2008, 12:09

czesc dziewczyny ale mialam noc ,w koncu sie wyspalam prawie do 10 :ico_brawa_01: :ico_sorki: , po mijego zadzwonili przed chwila ze ma isc dzis do pracy wiec byla lekka nerwowka bo to tak na ostatnia chwile :ico_noniewiem: ,normalnie cala sie spocilam :ico_olaboga: , macie tak tez ze momentalnie oblewacie sie potem? Najlepiej jest jak zaczynam rano prace i rozkładam jakies zarcie czy cos na deli normalnie ze mnie kapie :ico_wstydzioch:
Pati85, dobrze ze wszystko ok. :ico_sorki: :ico_sorki: oj straszysz ty nas czasem :ico_haha_01:
Agusia1982, bedzie dobrze mala da rade, dzieciaczki szybko jezyk lapia, moja szwagierka gdy wysylala swoja pierwszy raz do szkoly to ta sie zaciela i wogle nie chciala mowic ani po polsku :ico_szoking: ani po angielsku :ico_szoking: ,za to teraz w szole same najlepsze oceny ma i z czytania ,pisania, i cala sie cieszy na spotkanie swoich kolezanek :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 sie 2008, 12:56

Noi jak obiecałam pokazuje Wam moje szczęście :-)

Obrazek
[img]http://[/img]

[ Dodano: 2008-08-18, 13:02 ]
My na tym samym wozku,bo z @ tez chyba masz termin na 28 wrzesnia ,a ja na 27 :ico_haha_01: I dzieciorki takie sporawe mamy,ciekawe kiedy sie urodza :ico_noniewiem: Moze bedziemy w tym samym czasie pisaly smsy do Martuni z porodowki :ico_brawa_01:
no pewnie ze na tym samym zobaczymy jak to będzie już niedługo się okaże która pierwsza z nas się posypie :-D
Odpukac od niepamietam kiedy przespalam dzis calutka noc :ico_brawa_01:
wiesz ze ja nawet tez dobrze spalam jak nigdy :ico_brawa_01: :-D
Teraz mi sie codziennie wydaje,ze rodze i co to bedzie jak nie zdaze do szpitala :ico_noniewiem:
ja mam podobnie wczoraj myślałam ze się zaczyna, maż miał tez niezłego pietra, ale się uspokoilo, ja boje się, ze przegapię sygnalizujące poród objawy i będzie za późno :ico_olaboga:
oj straszysz ty nas czasem :ico_haha_01:
oj tak to jest jak się nie ma pojęcia o porodzie, z drugim dzieckiem będzie już inaczej mam nadzieje, ale na razie póki co od razu panikuje, bo niby skąd mam wiedzieć co się ze mną dzieje

A tak w ogole to lekarz mi powiedział, ze mały jest bardzo nisko do dołu i uciska i dlatego mnie tak kuje, tylko ja nie wiem skąd ta krew w moczu, wiecie może :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 sie 2008, 13:09

Noi jak obiecałam pokazuje Wam moje szczęście
Rany!Jaki duzy z niego facet!!!!No przepiekny :ico_brawa_01:
tylko ja nie wiem skąd ta krew w moczu, wiecie może
Jej Pati nie mam pojecia :ico_noniewiem: O bialku wiem ale krew?Skoro lekarz mowi ze jest ok,to znaczy ze jest :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość