misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

06 sie 2008, 15:41

kathi26 pisze:witajcie
u mnie tez sie pojawily plamienia, jestem w 7 tygodniu ciąży, na szczescie delikatne i bardzo jasny braz, ae od razu zadzwonilam do mojej lekarki i kazala mi przyjsc dzisiaj do niej ... do tego czasu mam brac no-spe, narazie jest lepiej :) i modle sie o to by bylo wszystko ok ... zobaczymy dzisiaj co Pani doktor powie, pewnie przepisze mi np Duphaston czy cos pokroju tego i zaleci dalsze branie No-spy. Sluchajcie wiem, ze moze dla niektorych sie wyda glupie to co powiem ... ale wydaje mi sie ze trzeba wierzyc w to ze bedzie wszystko w porzadku, ze nasz organizm i nasze malenstwa sobie poradza i ciaza zakonczy sie z powodzeniem ... wiem czasami trudno tak myslec zwlaszcza jesli docieraja do nas watpliwosci, jakies niepokojace objawy ... ale co nam innego pozostalo? Lepiej pomagac malenstwu zdrowym odzywianiem, dbaniem o siebie i pozytywnym podejsciem, bedzie wszystko w porzadku ... a moja ginekolog stwierdzila na ostatniej wizycie, ze poronienie wystepuje wowczas kiedy plod jest chory ... niestety my kobiety nie mamy na wszystko wplywu, zwlaszcza na nature ... hmmm ale ja i tak wierze ze bedzie wszystko dobrze :) Pozdrawiam


daj znać jak tam ciąża

kathi26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2008, 21:15

06 sie 2008, 19:33

narazie dobrze :) biorę luteine jest ok :) a Ty w którym miesiącu jesteś? :)

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

07 sie 2008, 19:33

połowa Twojego :ico_haha_01:

kathi26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2008, 21:15

08 sie 2008, 08:36

ooo to jeszcze trochę, nie wiem jak Ty ale ja bym już chciała być w 8 miesiącu :) a najlepiej urodzić :) a tu jeszcze 7 miesięcy, ale luz oby czas szybko popłynął
to widzę, że u Ciebie bardzo wczesna ciąża, fajnie ... :) a jak samopoczucie? :ico_ciezarowka:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

08 sie 2008, 11:51

ja się czuję bardzo dobrze i chciałabym mieć za sobą te najgorsze 12 tyg

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

19 sie 2008, 06:40

hej dziewczyny,
mam pytanie , jestem w 6 tyg i mam plamienia lekarz przepisal mi nospe i duphaston 3 razy dziennie po 1 tabl. zapomnialam sie go zapytac cz y mam odstawic feminatal. przypuszczam ze nie ale wole zapytac. odpiszcie jak wiecie cos na ten temat :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość