Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

20 sie 2008, 16:13

Hej!!!
Dziewczyny wsółczuję chorych Maluszków!!!!Ale coś musi byc w powietrzu że aż tyle dzieciaczków w koło choruje!!!

Anita Nelince też 2 4 ida teraz i też miewa lużniejsza kupke wieć pewnie o to chodzi a nie o wirusa paskudnego!!!

JA TEZ JESTEM ZMECZONA!!!!Nelinka budzi się o 3 w nocy już 2 noc i daje mi popalić!!!CHCE SIĘ K.... MAĆ W KOŃCU WYSPAĆ!!!!Dobrze że mój A dziś wraca to wstanie do niej w nocy a ja może w końcu wyśpię się!!! :ico_olaboga:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 sie 2008, 16:14

my do leków tez uzywamy takiej strzykawki co była dołączona jako miarka przy antybiotyku- sprawdza się rewelacyjnie

u moich dzieci zdecydowanie lepiej- głowę mi urywają bo postanowiłam że jeszcze dzisiaj siedzimy w domu

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

20 sie 2008, 17:07

Czas na choroby nastał...
Hanka co prawda ma sie znacznie lepiej, uczulenie jej schodzi powoli, ale drapie sie niemiłosiernie. Odkryła, ze może się podrapać tu i uwdzie i nie ważne, że nie swędzi, jak można się drapać, to trzeba sie drapać. To samo było z kaszlem.. się jej spodobało i potem doprowadzała nas do pasji kaszląc tak sobie, dla jaj. My z nią do lekarki, a lekarka nie wie o co chodzi, bo gardełko czyte. A Hanka pokaśłuje i sie hihra.
Wszystkie mamy - twarde bądźmy. Że faceci sa fajni do zabawy, ale jak trzeba coś poważniejszego przy dziecku zrobić, to znikają - to jest odwieczna prawda i ciężko to zmienić.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 sie 2008, 17:21

czekam na maila z akceptacja umowy przez klientów, zatem tak siedzę sobe przy kompie......

mam pytanie: co myslicie o rzeczach na allegro dla dzieci, w bardzo dobrej cenie ponoć oryginalne ale mają wycięte metki???

normalnie zasypiam ...robię już sobie :ico_kawusia: ZAPRASZAM :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 sie 2008, 17:22

mała-mysz Tosia też się nauczyła kaszleć dla zabawy :-D na poczatku szok ale teraz już rozpoznaje.

Yvone U mnie żadne podanie leków typu łyżeczka czy strzykawka nie przejdzie bo Toska wtedy pluje, a ona codziennie bierze dwa razy lek na serce. Mój sposób to rozpuścić w 30 kaszki lub picia i wtedy wcina. Jak jest wyjątkowo paskudne lekarstwo to daje do czegoś słodkiego typu monte i od razy zjada :-D

Mnie się humor nieco poprawił. Ale miło słyszeć że nie tylko u mnie w domu jest tak,że tata jest głównie od zabawy :ico_placzek: Pamietam jak byłam mała to też wolałam tate bo on zawsze robił takie fajne rzeczy a mama dużo zabraniała, ech i co ja będe za pewne musiała być tym kto egzekwuje w tym związku.

Nic to damy rade, jestesmy silne koobitki :-D
Udało mi się namówić mame zeby popilnowała dziś Tosi i skoczyłam sobie do fryzjera zrobić kolorek na głowe :-D A że u asi akurat nikogo nie było to poplotkowałyśmy sobie.

Znalazłam też cukiernie co mi zrobi torta na wieczór panieński w kształcie penisa :-D hehe, ja taka skrępowana wchodze do cukierni i pytam niesmiało czy robią torty okolicznościowe np. na wieczór paniński a pani cała usmiechnięta wykłada na lade tort wielkości talerza obiadowego w kształcie penisa i pyta czy taki może być- zamówiłam czekoladowo-smietankowy, a co....

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

20 sie 2008, 17:40

witajcie, my juz dzis w domku ale mam mala obserwowac, maz polecial dzis do anglii a mi bardzo smutno., mam tlyko nadzieje ze malutka nasza wyzdrowiala juz na dobre, dzis kupilam jej kilka czapeczek bo u nas takich nie ma ale postanowilam z nia nie chodzic nigdzie az do wyjazdu, coz trudno ale musi sie obyc bez spacerkow, jakos chyba tu bardzo brudno i te wirusiska paskudne wiec ja dmucham na zimne :ico_olaboga:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

20 sie 2008, 17:50

witajcie :)
Karolinach dobrze ze z Amelka lepiej ale wy macie pecha do tych wyjazdow do Polski...
Preudenc az zazdroszcze takiej swiadkowej pannie mlodej :ico_oczko: a wlasnie mialam wejsc popatrzec na to ciacho co chcesz sciadnac do zabawy :ico_oczko:
a ja siedze sama z Kacprem on dzisiaj nie chcial spac po poludniu a teraz juz marudzi przewraca sie i siedzi mi na kolanach... nie wiem czy mam go trzymac do 7 i wykapac czy teraz jeszcze polozyc moze to juz czas aby spal 1 raz dziennie ale wtedy to ja juz nic w domu nie zrobie :ico_placzek: Rysiek pojechal zobaczyc nowa firme nie ma go do jutra moze sie tam przeniesie a wtedy bede siedziec z Kacprem caly tydzien sama nie wiem jak sobie poradze :ico_olaboga: wogule mi sie to nie podoba zwlaszcza ze ten moj syn rozpuszczony :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 sie 2008, 17:51

Cieszę się że już jesteści z Ami w domku!

[ Dodano: 2008-08-20, 17:52 ]
Anita- Tosia o zgrozo od paru dni nie chce wogóle spać w ciągu dnia, czasem popołudniu i przeciaga się to na noc, ale tak to jest masakra bo nie ma czasu na nic!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 sie 2008, 17:52

Karolinka :ico_pocieszyciel: jak zawsze teraz będzie już lepiej...bo z górki. Uważaj na Amelkę :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-08-20, 17:55 ]
Kurcze :ico_noniewiem: dzisiaj Julka też nie chciała spac...szwęda się i rozrabia

[ Dodano: 2008-08-20, 17:59 ]
moja Julka to wielki leniuch, tak sobie ją obserwuje i jestem w szoku, niby nie mówi ale jak jej bardzo zależy na czymś to bez wielkiej trudności coś tam fonetycznie złoży.... dzisiaj "daj to mam" ze wskazaniem paluszkiem, albo podała dziadziusiowi rękę i powiedziała "cześć" :ico_szoking:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

20 sie 2008, 19:04

Kacper juz spi:)
a ja nie wiem od czego zaczac cale mieszkanie zapaskudzone... a ja zamiast brac sie za robote to sie lenie :ico_oczko: nie lubie jak Ryska nie ma w domu :ico_zly:
Preuden znalazlam ten link z tym gosciem :ico_oczko: ale zdjecia mi sie nie otwieraja :ico_oczko: bylam kiedys na chlopakach z Sekstetu zabawa super bylo to nad morzem byl to sklad drugoplanowy ze tak ujme ale i tak byli fajnie wyszkoleni :ico_oczko: a ile tak przyjemnosc kosztuje?
Aga moj Kacper tylko rozrabia :ico_oczko: sam sie nie bawi tylko lazi i wszyskto wyciaga a najgorzej jak jest lazienka otwarta i klapa od kibelka otwarta to wtedy wszystko jest plum :ico_oczko: zreszta jemu kubek z herbatą wystarczy żeby sie wytaplac...

[ Dodano: 2008-08-20, 19:15 ]
Kur... z tym moim beznadziejnym mezem chyba sie rozwiode... dzwoni do mnie po calym dniu juz nawalony a ja mam byc ku... zadowolona ze raczyl w koncu do mnie zadzwonic :ico_zly: mam wszystkiego dosc ale dziewczyny żaluje ze nie wzielam tej pracy... a tak to siedze ciagle z Kacprem kocham go nad zycie ale czasami mam dosc...
teraz to ja sie wyżalilam...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości