Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 sie 2008, 21:30

Dziękuję za miłe słówka! :-)
No, włoski miałam dłuuugie. W liceum to po pas,a potem coraz krótsze i krótsze.
Dzionek się skończył. Jutro jedziemy do mamuśki, może nie napiszę, co będzie na obiadek, bo Wam smaka narobię :ico_haha_01: A wiecie, mama robi najlepsze pierogi ruskie na świecie :-D (i pewno dla tych pierogów M. się ze mną ożenił :-D ).

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

21 sie 2008, 22:11

Kocura mam nadzieję że dobrze czujesz :-D :-D :-D oby Twoje słowa się sprawdziły :-D

Eska pewnie że wklejaj zdjęcia ze ślubu :ico_brawa_01: już na nie czekam :-D :-D

Kocura Bura pisze:(i pewno dla tych pierogów M. się ze mną ożenił :-D ).
hehe dla pierogów mówisz to może daj mi przepis to jak Ł przyjedzie to mu zrobię,hehe :-D

Nie chcem zapeszać ale Kacper tek ładnie dziś sam zasnoł w 10 minut :ico_brawa_01:

Eve to ty jesteś bez mężusia,oj to biedny będzie tęsknił :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 sie 2008, 08:12

Kicia10 pisze:Eve to ty jesteś bez mężusia,oj to biedny będzie tęsknił :-D


no niestety tak, został pracować na nas :ico_oczko:

a wiecie mam pytanko
bo chciałam w Polsce zrobić takie przedurodzinki Szymona 30 sierpnia i wiecie moja ciotka powiedziała że urodzin z okazji roczku się nie robi bo jest jakiś przesąd :ico_puknij:
wiecie ja nie wierze w takie rzeczy, ale od tego gadania to wszyscy mówią żeby nie robić :ico_placzek: a ja chciałam z rodzinką wiecie same o co chodzi
jakie jest wasze zdanie na ten temat?? bo ja już głupieje
ja jestem za tym żeby zrobić te urodzinki i w du*** mieć co inni gadają
a moja teściowa mówi żebym roczek na Boże Narodzenie zrobiła :ico_puknij: :ico_zly:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

22 sie 2008, 10:57

eve81 pisze:ja jestem za tym żeby zrobić te urodzinki i w du*** mieć co inni gadają
a moja teściowa mówi żebym roczek na Boże Narodzenie zrobiła


Masz rację miej w głębokim poważaniu gadki o przesądach.To jest Twoje dziecko i zrób jak uwazasz.A w grudniu to jest gwiazdka. :-D
Ja robie urodzinki Benka 28 wrzesnia bo tydzień póżniej chrzestny i ciocia z wójkiem(Benka) będą juz w Olsztynie na uczelni.Muszę tylko wymyśleć jakies fajne zaproszenia.Juz mi nawet coś chodzi po głowie.

Kocura świetne fotki.I widzę że włoski były długie.Ja chociaż juz ponad pół roku mam krótsze to nadal nie mogę sie do nich przyzwyczaić :ico_placzek: .Wkońcu przez 6 lat były do d..... to znaczy siegały do pośladków.

Kocura Bura pisze:A wiecie, mama robi najlepsze pierogi ruskie na świecie (i pewno dla tych pierogów M. się ze mną ożenił ).


Cos mi śie zdaje że pierogi nie miału tu nić do rzeczy :ico_brawa_01:

Kicia10 pisze:Nie chcem zapeszać ale Kacper tek ładnie dziś sam zasnoł w 10 minut


Zazdroszczę.Wczoraj Benek zasypiał 2 godziny.Co juz zasnie, wychodzę z pokoju i znowu ryk,lub ktoś zadzwoni domofonem lub włącza muzykę za oknem :ico_placzek:

Benek ma juz 5 ząbków.Jak nie szły to nie sżły a teraz hurtowo.W poniedziałek druga wyszła górna jedynka a wczoraj lewa górna dwójka.Teraz tylko czekamy na drugą dwójkę bo jest juz blisko.

A jesli chodzi o mnie i o Miśka to jest tak:Po porodzie było ok ok 2 miesiące.Potem przestał mi w czym kolwiek pomagać.Zaczął zachowywać sie jak rozpieszczony gówniarz, który jak czegoś nie dostanie to sie gniewa.Doszły do tego wyzwiska.itp.

Potem napiszę więcej bo Benek sie obudził.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

22 sie 2008, 11:37

hej dziewczynki

ulamisiula pisze:Benek ma juz 5 ząbków.Jak nie szły to nie sżły a teraz hurtowo.
no to tak jak u nas.Teraz Kacper się zachowuję jakby mu znów zęby szły ale jak macałam dziąsło to nic nie czuć no ale jak szły na dole to też nie było czuć :ico_noniewiem:

ulamisiula pisze:Potem przestał mi w czym kolwiek pomagać.
wkurzające jest to że faceci zostawiają wychowanie dzieci kobietom :ico_zly: a oni zachowują sie jakby dziecko nie było ich i wogóle sie nim nie zajmują, my też mieliśmy taki okres i strasznie mnie ta sytuacja wkurzała ale na szczęście minęła szybko a ja po prostu mówiłam żeby Ł chwile potrzymał małego bo ja np.idę do wc albo zostawiałam Kacperka obok tatusia i wychodziłam i robiłam swoje i nie chwilkę tylko tyle czasu ile potrzebowałam no i Ł musiał się nim zająć.

A mi sie okres spóźnia :ico_zly: od porodu miałam zawsze regularny a teraz już 4 dni i nie wiem czemu przecież w ciąży nie jestem no bo z kim :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-08-22, 11:43 ]
ulamisiula pisze:Zazdroszczę.Wczoraj Benek zasypiał 2 godziny.Co juz zasnie, wychodzę z pokoju i znowu ryk,lub ktoś zadzwoni domofonem lub włącza muzykę za oknem :ico_placzek:
Kochana wiem co czujesz też to przerabiałam i na was przyjdzie pora że Benio będzie ślicznie zasypiał.

Eve ja nigdy nie słyszałam o tym przesądzie i ja bym tym się wcale nie przejmowała.My chyba zrobimy urodzinki wcześniej żeby Ł na nich był :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 sie 2008, 19:53

majandra pisze:na pierwszy plan rzuca się przepiękny bukiet.
no ja też jestem w nim zakochana, cudny był :-D

majandra pisze:Maciuś nie jest wcale czuły
hmmm. a dzieci w tym wieku już potrafią okazywać takie przywiązanie? Zuzanka to wie do kogo lecieć jak się czegoś przestraszy w wtedy się kurczowo trzyma. A przytula się jak jest już taka wyciszona,ale nie jakoś za często. Na rączkach jest ok,ale jak tylko się z nią usiądzie to wyrywa się na podłogę i wtedy mnie odpycha.

eve81, dziwny przesąd :ico_noniewiem: Nigdy o takim nie słyszałam. Ja to już się nie mogę doczekać urodzin, bo to takie fajne zakończenie tego roczku, tej maleńkości. I rodzinka też już mówi o Zuzi roczku :-)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

22 sie 2008, 21:15

Ja tylko z usprawiedliwieniem :ico_wstydzioch:
Dzis zrywalismy całą boazerie z przedpokoju i jestem wykończona, jutro od 7.00 przychodzą fachowcy więc ja zmykam z domu, mam nadzieje że będzie słoneczko i będziemy mogli cały dzień spędzić na podwórku a jak nie to trzeba będzie u mamy. Wieczorem będzie kupa sprzątania, w niedziele mam nadzieję uda mi się tu zajrzeć a w poniedziałek ciąg dalszy remontu. Mysle że w pon będzie finał i skonczą. We wtorek mam wolne i w czwartek też :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Eve może walniemy sobie w czwartek jakiś spacerek?? Jednak wcale nie będe zła jak napiszesz że nie masz czasu :ico_oczko:

Lece się oprysznicować i do łóżka, jutro znowu tak wczesnie trzeba wstać :ico_placzek: /ale nie będe narzekać bo przecież sama tego chciałam :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 sie 2008, 21:28

eSKa, takie remonty są koszmarne,ale myśl o tym,że za parę dni będziesz mieć cudny przedpokój :-)
My się pozbywamy starych mebli i wszystko w kartonach albo na podłodze stoi :ico_zly: Ale myślę o nowych mebelkach :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 sie 2008, 07:45

hej witam sie i Ja
wczoraj niezle poimprezowalam..ojojoj dzisiaj troche glowa boli ale co tam, fajnie bylo wiec nie zaluje :ico_oczko:
dzisiaj zalamanie pogody...buuu :ico_placzek:
eska dzisiaj chyba dzionek u mamy spedzicie, co?> bo ta pogoda nie nastraja pozytywnie
dobrze ze wczoraj zaliczylismy basen z Szymciem

eska co do spotkanka to jestem chetna, napisz mi tylko miejsce i przybede :-D

ide zrobic sobie druga herbatke, zeby wyplukac te % z organizmu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

23 sie 2008, 12:12

Cześć kochane.Kacperek tak mnie zajmuję że nie mam kiedy do was zajrzeć :-D

Majandra mój Kacper też nieczęsto sie przytula ale za to uwielbia mnie gryźć :-D Zachowuje sie tak jak Kocura opisywała Zuzankę :-D :-D

U nas dziś pogoda bardzo zmienna,niedawno lał deszcz i było pochmurno a teraz już czyste niebo widać :-D

No to Eve przyznaj się z kim tak imprezowałaś???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość