Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

03 mar 2008, 09:46

Dzięki dziewczyny :-D
A ja wam powiem że mój Tymek już dawno powyrastał z ciuszków i już jedną partię dokupiłam. W tym miesiącu jadę do babci i tam mam zamiar trochę mu garderobę wyposażyć.
kilolek, ogrodniczki fajne ale szczerze ci powiem że mój Tymuś niezbyt lubi chodzić w takich portkach. Owszem takie lepsze niż na gumkę w pasie ale jemu jest strasznie nie wygodnie. Ja mu wolę kupować jakieś fajne pajace z milutkiej tkaniny, w tym czuje się najlepiej :ico_brawa_01:

Nie wiem co się dzieje z moim małym ale ostatnio mało śpi. Wczoraj na przykłąd w ciągu całego dnia czyli od 8 rano do 20 wieczorem spał raptem raz przez 2 godziny. Po 20 znów się obudził i nie spał do 21 z minutami. Nie wiem dlaczego. No i ten pierwszy sen po butelce na noc zawsze miał tak 6 -7 godzin a teraz śpi 3 i znów je :ico_noniewiem: czy to normalne ??????

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

03 mar 2008, 10:28

Evik.kp, Adaś mało i źle śpi jak nie wyjdę z nim na spacer. Wtedy śpi po 15-20 minut, i tak co 2 godziny. A na spacerku to nawet 5 godzin potrafi spać :-D
A może Tymek potrzebuje więcej mleczka na wieczór :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

03 mar 2008, 11:43

Evik.kp pisze:Ja mu wolę kupować jakieś fajne pajace z milutkiej tkaniny, w tym czuje się najlepiej :ico_brawa_01:
ja też lubię takie rzeczy ale Kubuś strasznie szybko rośnie (my juz 4 raz zmieniamy garderobę) a takie porteczki starczą na dłużęj, bo najpierw się podwinie, a jak później będą troszeczkę krótsze to nie szkodzi a w pajacyku o zaraz nóżek nie może podnosić jak przykrótkie nogawki.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 mar 2008, 12:57

kilolek, fajne portaski :-D wiecie co mój mąż wymyślił :ico_szoking: wczoraj założył konto oszczędnościowe jak uzbiera kasę to zrobimy remont na dole w piwnicy nowe okna itd(to tak nie do końca piwnica)bo my mieszkamy na takim podwyższeniu jakby piętro na to niżej mówimy piwnica ale tam są dwa wejścia i duże okna ,wiec jak już zrobi tam remont to dzieciaki będą miały duże pokoje i łazienke a ten pokój który teraz jest dzieci powiedział że jak już wszystko będzie gotowe i nowe autko to postaramy sie o dziecko i tam postawi łóżeczko,kołyskę i tam dzidzia będzie miała swój prywatny pokój :ico_szoking: :ico_szoking: i że on już tak daleko w przyszłość wybiega ,a niby mieliśmy za granice jechać :ico_noniewiem: a mój mąż to nawet dzielnie uczy sie języka :ico_sorki: A co do spania to mój mały grubasek to cały czas śpi a jak nie śpi to je i gada :-D

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

03 mar 2008, 13:16

Agnieś81, mam wielką prośbę możesz na liście zminić date urodzenia mojej Julci. Ona sie urodzila 9.10.2007 . Ze mnie taka gapa ze dopiero teraz zauważyłam błąd.
No my pomalutku wychodzimy z naszej alergi na białko. Ja mam super diete zero mleka i kazeiny zero jajek. Chleb specjalny bo okazalo sie ze mala ma uczulenie na mąki tak więc jem w kolko ziemniaki buraki i marchewke plus gotawanego kurczaczka indyczka i schab no ostatnio królika jeszcze. Na chelbek jedynie szynka bez konserwantow i dzemiki domowej roboty albo ze zdrowej zywnosci. Z owoców moge tylko jabłka. No ale małej przechodzi więc dalej moge karmić ja piersią bo była obawa że bede musiała przejsc na butle a przeciez mała ostatnio butle miala w szpitalu. Nie no nie chce was zanudzać jedyna pociecha w tym wszystkim taka że waże już mniej niz przed ciążą.
A teraz przez ostani miesiac jest dramat ze spaniem. Budzi sie nam co godzinke. Ale to wina ząbków które zaczynaja małej dawać w kość ciekawe ile zejdzie zanimw końcu się pojawią bo pomału zczyna brakować ki sił... dobra koniec żali bo tak to mała jest śliczna i kochana zresztą zobaczcie sobie same www.julciaj.prv.pl
Serdecznie Was i maluszki pozdrawiam . Dzieciaczki Wasze są naparwde śliczne.
Powiem wasm w sekrecie że czasami nie mam siły już nic pisać ale jak czytam was to dodajecie mi otuchy bo uświadamiam sobie że chyba każda z nas ma jakieś problemy z maluszkiem. Jeszcze raz przesyłam pozdrowionka i przesyłam :ico_tort: zjedzcie chociaz Wy bo ja niestety nie moge.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

03 mar 2008, 16:47

anetkajur, poprawiłam. Sorki za błąd :ico_sorki:

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

03 mar 2008, 18:34

Nic nie szkodzi. dziekuję ślicznie :-)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 mar 2008, 23:53

Ika202, ze sie tak zapytam: Ile wy chcecie mieć dzieci?? Niedługo całe przedszkole tam zgromadzicie, no powiedzmy prywatne bo troche mniejsze :ico_oczko:
Ja tam poki co nie chcę następnego dziecka, jakoś w ogole nie rusza mnie. W sumie to jestem jedynaczką bo z siostrą się dopiero poznałam, Marek też i nawet nie boję się, że nie dam rady z pielęgnacją, itd., ale nie wiem jak bym sobie poradziła z pogodzeniem dwójki. Może za 10 lat zamarzy mi się jakieś rodzeństwo dla Lenki... Póki co nie ma miejsca, nie ma pieniędzy i nie ma przygotowania :-) Jak się zdarzy to będzie, ale starać się nie będę. Czuję się spełniona macierzyńsko.

A tak poza tym to właśnie kupiłam fotelik dla Lenki. W sumie autka nie mamy, ale przyda się bo czasem jeździmy i wygodne jako nosidełko.
http://www.allegro.pl/item315700547_suu ... o_bcm.html

My mamy zapas ubranek spory, a jeszcze dostaję od siostry mojej przyjaciółki (jej dzidzia jest 10 dni starsza od Lenki i wyrasta już z 74!!!)
My teraz przechodzimy na 62 więc już 3 zmiana - w zasadzie to nosimy ubranka od 50 do 68 :) spora rozbieżność ale tak jest.
Wymyśliłam sposób na marchewkę!! Lenusia była mało przekonana, ale jabłka jej bardzo smakują - kupiłam jabłka z marchewką Bobo-Vita i po prostu będę dodawać troszkę samej marchewki do tego deserku. Dziś wcięła, aż jej się uszy trzęsły :-)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

04 mar 2008, 09:36

No ja też nie mogę się doczekac kolejnego dzicka. Poczekam tylko zeby Kubolek troszkę podrósł - tak zby mógł się sam soba przez chwilke zająć, ale max 3 lata (myślę, ze jedak nie wytrzymam az tyle :ico_haha_02: )
Janiolek Kubol nosi ubranka 68-74 ale to wielki chłop jest

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

04 mar 2008, 10:36

o kurcze dziewczyny jakie tu rozważania o kolejnych dzieciach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a mój synuś dziś bije rekordy śpi od 22:00 i nawet na mleko nie wstał :ico_oczko:
Janiolek pisze:Ika202, ze sie tak zapytam: Ile wy chcecie mieć dzieci??
chcieliśmy 4 dzieci 2 synów i 2 córki :ico_oczko: wiesz ja po prostu kocham dzieci i nie wyobrażam sobie ich nie mieć tak jak moja mama byłaby nas 4 tylko pierwsza siostra zmarła a teraz każdy ma swoje rodziny a i tak kocha,my sie nade wszystko a za rodzicami to byśmy w ogień wskoczyli :-D i tak samo chce swoje dzieci wychowywać abyśmy na starość wiedzieli że mamy dzieci które nas kochają i które zawsze będzie miało siebie na wzajem :ico_oczko: a muszę wam powiedzieć że moja siora wczoraj była w urzędzie i w sumie po tym co jej powiedzieli że pogotowie opiekuńcze odpada sie załamała a wczoraj odzyskała nadzieję bo może dostanie 4 rodzeństwa do adopcji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest bardzo szczęśliwa już myśli co musi kupić tym dzieciom aby miały tak samo dobrze jak jej córki trzymam kciuki i mam nadzieję że naszemu prezydentowi miasta nic nie odbije i da pozwolenie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-04, 09:49 ]
A propos allegro to mi się to podoba http://www.allegro.pl/item322780468__ko ... _1_zl.html
i tak obserwuje jak za dużo nie podejdzie to małemu kupie i jeszcze to bo po prostu sie w tym zakochałam http://www.allegro.pl/item316890280_now ... price.html
tylko czekam aż będzie matki boskiej pieniężnej :ico_haha_02: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość