Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

23 sie 2008, 19:01

Ika ja jestem ze Świecia :) i czekam na synusia :ico_haha_02:
Marcia co do muzyki to jeszcze nie ale mam zamiar. Mówią że najlepiej przyzwyczaić dziciaczka do jednej piosenki i puszczam mu ją np wieczorem na spanie - potem jak już się urodzi ta muzyka będzie go uspokajała przypominając błogi "brzuszkowy" spokój i może będzie le[piej zasypiał. Tak czy inaczej warto spróbować, nie? Ja chciałabym znaleźć mojemu Niuńkowi jakąś tak specjalnie dla niego - z fajnym tekstem- żeby jak będzie duży mógł rozumieć jak bardzo czekaliśmy na jego narodzin - no ale jeszcze nie mamy koncepcji.
Co do kopniaków - to są już bardzo wyraźne. Mój M. ostatnio nawet upominał synka żeby tak mocno mamy nie kopał. Poza tym jak tata dotyka brzucha to mały się uaktywania:)
A tak poza tym to miałam dziś aktywny cały dzień i jestem potwornie zmęczona. No ale idziemy dziś na dawno umówionego grila więc nie wypada omówić. Ehh a tu nawet pogoda taka mało grilowa, więc pewnie długo nie zabawimy

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

23 sie 2008, 19:05

Caro napisał/a:
aniafs a może to znak,że będzie jednak lala
Oj Caro, raczej nie. Po usg w 13 tyg., gdzie na zdjęciu było widać siusiaka niczym "na dłoni" jeszcze się zastanawiałam czy to nie przypadkiem pępowina. Ale po ostatnim usg, ginka pokazała mojemu mężowi pępowinę na ekranie, a przy okazji widać było też mosznę. Tak więc nie lala :ico_noniewiem:
Evik, współczuję Ci tego mycia okien. Mnie wyręczyła mama po remoncie, ale chyba we wrześniu zmobilizuję męża by to zrobił jeszcze raz przed zimą, o ile pogoda dopisze.
Mi sprzatnie dziś jakoś szybko poszło, fakt że dużo pomógł mi Andrzej a i obiad babcia zrobiła :ico_brawa_01:
Zaraz lecę zrobić wafelki krówkowe na jutro.
Wiecie, korci mnie to 4D jak patrzę na zdjęcie Klaudii, córeczki Milutkiej. Super wygląda.
Marcia77 napisał/a:
dziewczynki a puszczacie juz muzyczke waszym dzieciaczkom??
Wiesz Marcia, mój mąż zarzeka się, że mały bedzie rockmanem jak tatuś :-D ...i przyznam szczerze, że spokojne, ballady rockowe dobrze mi nawet robią, bardzo relaksują.

[ Dodano: 2008-08-23, 19:07 ]
Kochane, mamy setną stronkę, bravo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

23 sie 2008, 19:55

Ika ja jestem ze Świecia :) i czekam na synusia :ico_haha_02:
więc tak najpierw gratuluje synka a po drugie kurcze świecie jest tak bliziutko może byśmy sie kiedyś spotkały ;)
aniafs, pamiętasz jak się niedawno spytałam czy to córa będzie ??wczoraj narzeczona brata mojego męża miała USG od samego początku jej mówiłam że będzie syn a wszyscy mówili inaczej byłam jedyna i proszę bardzo wczoraj lekarz powiedział że będzie 100% chłopak
A tak z innej beczki wróżyłyście sobie kiedyś z obrączki?? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

23 sie 2008, 19:57

czesc!!! dla tych, ktore nie pamietaly - tydzien czasu bylam u rodzinki J. :ico_oczko:
jubilatkom i wszystkim co obchodzily cokolwiek - sto lat!!! :ico_tort: doczytalam po lebkach, obiecuje sie wdrozyc od poniedzialku :-D papapappaatki!!!

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

23 sie 2008, 19:58

Kochane, mamy setną stronkę, bravo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No to świętujemy Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

23 sie 2008, 20:05

Osita, a my się juz zamartwiałysmy gdzie Ty się podziewasz i czy oby wszystko o.k. Fajnie, że już jesteś.
Ika, słyszłam rózne historie...nikt nie jest nieomylny, nawet najlepszy ginek. Mój mąż ma chyba najbardziej zdroworozsądkowe podejście, mówi że o płci przekona się dopiero przy porodzie a raczej po porodzie kiedy maleństwo będzie już na świecie. Sceptycznie podchodzi do kupowania czego kolwiek w typowo chłopięcych kolorach, wzorach itp. Może ma rację :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

23 sie 2008, 20:13

aniafs, wiesz ja byłam najlepszym przykładem moje pierwsze dziecko miało być synem dopiero po cc kiedy sie wybudziłam położna gratulowała mi córy :ico_szoking:
a w tej ciąży najpierw gin mówił że będzie córa dopiero inny gin na tym usg 3D/4D powiedziała że jak nic będzie chłopczyk :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

23 sie 2008, 21:12

Jak tu pelno sie zrobilo :-D
Caro ja tez musze pokupowac sobie troche cieplejszych ciuszkow :ico_haha_02:
Osita wrocilas :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 sie 2008, 10:30

Ika jestem jak najbardziej za spotkaniem :ico_brawa_01: Tylko chybaa teraz troszkę poczekamy bo ja od jutra wracam do pracy, ale jak pójde znów na zwolnienie (za ok m-c) musimy się koniecznie umówić.
Osita super że już jesteś z nami :ico_brawa_01:
Ja na usg 3 i 4d idę 5 września :)
A co do płci to dziewczynki - fajnie wiedzieć na co się czeka - dzidzia jest wtedy taka bardziej "uosobiona". Metody są już teraz takie że raczej mało jest pomyłek, ale oczywiście zdarzają się i one. Ale czy to ważne? Najważniejsze żeby dzidzie były zdrowe. I nie ma się co bardzo nastawiać, bo znam takie przypadki kiedy z pomyłki wychodziły różnego rodzaju depresje u mam. A ostatnio jak byłam u ginka przyszła mamusia z bliźniętami - śliczne takie całe w różu i koroneczkach tak ok 7 tygodniowe. No i każdy się nimi zachwycał jakie to śliczne dziewuszki, a mamusia prostuje że to chłopcy ale usg zawiodło. A ona przygotowana na panienki no cała garderoba róźowa:) Ale podeszła do tego zdroworozsądkowo i stwierdziła że bez sensu kupować teraz typowo chłopięce ciuszki skoro i tak za 2 tygodnie chłopcy z nich wyrosną - tak więc narazie chodzą w różach :-) :-) :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

24 sie 2008, 10:50

osita witaj kochana, w końcu jesteś, tęskniłyśmy za tobą :-) :-) :-)

kurcze już 100 stron :ico_szoking: :ico_szoking: , super :ico_brawa_01: , oby więcej takich setek pękło :ico_oczko: :ico_oczko:

u nas w końcu trochę słońca wyszło :-)

zapraszam na kawusię :ico_haha_01: i życzę grudnióweczkom miłej niedzieli :-)

[ Dodano: 2008-08-24, 10:53 ]
tosia miłąm taką samą sytuację, na USG bioderek jak chodziłam z Oskarem to myślałam,że kobitka z bliżniaczkami, a tu dwóch chłopaków :ico_szoking: ....ja już się przyzwyczaiłam do myśli, ze to będzie Filipek, szczerze mówiąc to przeżyłabym szok jak by po porodzie okazało się ze to dziewczynka :-D , najwyżej będzie chodzić w pajacyki z samochodzikami hi hi :-D :-D , ale mam też dużo ciuszków uniseks :-) :-)

[ Dodano: 2008-08-24, 10:54 ]
dziewczyny nie kuście mnie tym 4D :ico_nienie: :-D , oj bo zachciało mi się teraz :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość