Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 sie 2008, 20:52

:ico_brawa_01: mi sie tez bardzo pogoba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 sie 2008, 20:56

wcinam fryty, no jedna porcja to tego nazwac sie nie da :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 sie 2008, 20:57

Cześć Brzuszki! Jak tam pełna mobilizacja? :ico_oczko: Wrzesień tuż, tuż....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 sie 2008, 21:05

:ico_brawa_01: tak wszystkie zwarte i gotowe :ico_brawa_01:
jeszcze troszke i bedzie tu na wrzesniu prawdziwe odliczanie i sprawdzanie ktora sie nie pokazala z rana :-D
no jedna porcja to tego nazwac sie nie da
adia26no a co chcialas sama zjesc a synkowi nie dac :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 sie 2008, 21:13

miszka, Emily to bardzo ładnie, Polska Emilka
mi sie tez bardzo pogoba
Dzieki dziewczynki,bo tutaj wojna jak cholera o to imie byla,bedzie EMILY w takim razie :ico_brawa_01: Artur chcial Hannah ale moi rodzice powiedzieli ze nie beda do swojej wnuczki wolali Hanka :ico_placzek:
Cześć Brzuszki! Jak tam pełna mobilizacja? Wrzesień tuż, tuż....
Oj, kochana ja to juz mam dosc na maxa!!!Szczegolnie po ostatnich przygodach z plcia mojego dziecka :ico_noniewiem: Ale juz sie moze rodzic,ja jestem gotowa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-23, 21:15 ]
Martus a jak tam Twoja Igusia?Bo ta moja grubaska znow sie dzis nie rusza :ico_placzek: Oczywiscie sie martwie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 sie 2008, 21:17

Ale juz sie moze rodzic,ja jestem gotowa
ja tez!!!!!!!
ja juz chce rodziec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzieki dziewczynki,bo tutaj wojna jak cholera o to imie byla,bedzie EMILY w takim razie Artur chcial Hannah ale moi rodzice powiedzieli ze nie beda do swojej wnuczki wolali Hanka
nie no powiem szczerze ze mi sie bardziej EMILY podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Miszka miedzy mna a Marcinem tez byla woja o Igusie :ico_zly: bo on chcial natelke albo Julie-i jeszcze mu jego brat(o maxymalnie niskiej inteligencjii powiedzial ze nie ma tekiego imienie IGA :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: )

[ Dodano: 2008-08-23, 21:19 ]
Martus a jak tam Twoja Igusia?Bo ta moja grubaska znow sie dzis nie rusza Oczywiscie sie martwie
nie no moja tradycyjnie tez sie obija ale mam teraz na nia sposob polozna mi pokazala
zduszam leciutko brzuszek i ja jakby przekrecam leciutko :-D wtedy zawsze drgnie-jak to polozna powiedziala dobry uscisk jej dac :ico_brawa_01: -te dziewczynki takie milusinskie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 sie 2008, 21:19

Super, Dziewczyny :ico_brawa_01: Mnie jeszcze niedawno Zuza kopała,a teraz już myślimy o pierwszych urodzinkach! I pierwsze kroczki mamy za sobą- bosko wygląda taki maszerujący brzdąc :-D

miszka, to ja tak na bieżąco nie jestem :ico_noniewiem: Czekaliście na chłopaczka? A teraz dziewczynka? To już pewno na milion procent,że źle Wam powiedzieli?
Bo ta moja grubaska znow sie dzis nie rusza
a może do wyjścia się szykuje?!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 sie 2008, 21:23

a może do wyjścia się szykuje?!
:ico_brawa_01: oj chcialabym ale ona od poczatku takim leniuszkiem jest-juz nie raz sie naplakalam ze sie nic nie rusza :ico_olaboga: a tu spiaca krolewna nagle sie ocknela :-D
bosko wygląda taki maszerujący brzdąc
gratulacje dla Zuzi jej pierwszych kroczkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szybko jej to poszlo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

23 sie 2008, 21:25

Miszka miedzy mna a Marcinem tez byla woja o Igusie bo on chcial natelke albo Julie-i jeszcze mu jego brat(o maxymalnie niskiej inteligencjii powiedzial ze nie ma tekiego imienie IGA )
No jak nie ma :ico_szoking: Co on wymyslil?A wiesz ze Julie tez mi przeszla do glowy,ale cos mnie do tej Emily ciagnie,chyba jest jej to imie pisane po prostu :ico_brawa_01:
nie no moja tradycyjnie tez sie obija ale mam teraz na nia sposob polozna mi pokazala
zduszam leciutko brzuszek i ja jakby przekrecam leciutko wtedy zawsze drgnie-jak to polozna powiedziala dobry uscisk jej dac -te dziewczynki takie milusinskie
Musze ja poszturchac faktycznie jakos bo oczywiscie z tym urzadzeniem mialas racje takie gowno ze szok,sluchac super tyle ze plywanie w brzuchu itrzaski,pewnie kopniaki to sa ale ja tego nie wiem.Serca ani sladu :ico_noniewiem: Specjalnie po KTG sprawdzilam bo wiedzialam jak lezy i za cholere nic nie slyszalam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-08-23, 21:28 ]
miszka, to ja tak na bieżąco nie jestem Czekaliście na chłopaczka? A teraz dziewczynka? To już pewno na milion procent,że źle Wam powiedzieli?
Oj kochana wczle bym nie plakala gdybys miala racje,to nawet nie o plec chodzi a bardziej o nastawienie kurcze-no gdzie 8 miesiecy myslec ze chlopiec a tutaj w kilka tygodni na dziewczynke sie przestawic :ico_olaboga:
a może do wyjścia się szykuje?!
No byloby super,wage juz ma sluszna ,moze sie rodzic.Jak patrze na to Twoje sloneczko to mysle ze fajnie miec dziewczynke,taka jest slodka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 sie 2008, 21:29

Musze ja poszturchac faktycznie jakos bo oczywiscie z tym urzadzeniem mialas racje takie gowno ze szok,sluchac super tyle ze plywanie w brzuchu itrzaski,pewnie kopniaki to sa ale ja tego nie wiem.Serca ani sladu Specjalnie po KTG sprawdzilam bo wiedzialam jak lezy i za cholere nic nie slyszalam
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no mowilam Ci dziwne to....
No jak nie ma Co on wymyslil
wolalabym sie nie rozwodzic na temat brata Marcina bo mi nerwow szkoda :ico_zly:
a jak sobie jeszcze pomysle ze on ma byc chrzesnym mojej corki :ico_zly: to mnie krew zalewa :ico_zly:
ale cos mnie do tej Emily ciagnie,chyba jest jej to imie pisane po prostu
to tak jak mnie do Igusi :ico_brawa_01: tak czasem chyba jest i Artur sie tez przyzwyczai zobaczysz-Marcin juz mowi do brzucha Iga wiec zaakceptowal to imie-a na poczatku tak bardzo nie chcial :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: basnas i 1 gość