Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sie 2008, 21:16

:ico_noniewiem: a tu co taka cisza ... przed burza :ico_haha_02:
co porabiacie dziewczynki?
ja bylam na spacerku a teraz szamam tosty z dzemem :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 sie 2008, 21:36

a teraz szamam tosty z dzemem
a to smacznego zycze :ico_brawa_01:
u mnie ogólnie nudy Piotrek oglada mecz, a ja szukam jakiejs czekolady,ale w szafkach pustki :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 sie 2008, 21:51

A my sciagnelismy sobie 12 prac Asterixa i Obelixa i plakalismy ze smiechu.Musialam zjesc tabletke tak mnie bolala glowa,az sie poplakalam :ico_placzek: No strasznie,taka pogoda dzisiaj jakas do nonono.Moj Artur juz pogodzony z coreczka,szybko mu poszlo juz mowi do brzucha ze jego dziewczynka,no to sie ciesze,ze bez specjalnego bolu przeszlo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sie 2008, 21:58

Musialam zjesc tabletke tak mnie bolala glowa,az sie poplakalam
oj biedna :ico_sorki: dobrze ze wzialas mozne brac 4 na dobe wiec sie nie martw-a MALEJ :-D -bardziej zaszkodzi bol niz ta tabletka
Moj Artur juz pogodzony z coreczka,szybko mu poszlo juz mowi do brzucha
:ico_brawa_01: mowilam ze tak bedzie-Marcin ciagle cos jej mowi ale oczywiscie zlosliwego w stosunku do mnie :ico_noniewiem: np.bedziesz oczkiem w glowie tatusia a nie mamusia :ico_puknij: mysli ze mnie to denerwuje-a mnie wcale :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 sie 2008, 22:10

mowilam ze tak bedzie-Marcin ciagle cos jej mowi ale oczywiscie zlosliwego w stosunku do mnie np.bedziesz oczkiem w glowie tatusia a nie mamusia mysli ze mnie to denerwuje-a mnie wcale
Powiem Ci ze jestem w szoku,wczoraj wieczorem ogladalismy jakis film,a on ni z tad ni z owad mowi:Coreczka tez fajna :-D Nie wiem co go naszlo ,ale dzisiaj juz jest zakochany,chyba bardziej niz w chlopczyku,taki czulszy jest jakis,moze sie w nim opiekun obudzil.Wczoraj kupil mi kwiaty,dzis pojechal po tabletki od glowy i przywiozl 6 kiowego arbuza bo wie ze uwielbiam,zaczyna mi sie podobac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 sie 2008, 22:13

Wczoraj kupil mi kwiaty,dzis pojechal po tabletki od glowy i przywiozl 6 kiowego arbuza bo wie ze uwielbiam,zaczyna mi sie podobac
ale super :ico_brawa_01: pozazdroscic :ico_brawa_01: ,moj mi za to tłumaczy co to jest spalony ehh tylko mnie to nie interesuje :ico_noniewiem: ,ale co tam niech cieszy ze moze mnie wyedukowac :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sie 2008, 22:16

6 kiowego arbuza bo wie ze uwielbiam
:ico_sorki: ja tez :ico_sorki: oj chetnie bym zjadla teraz ale dzis kupilam winogrona i gruszki i juz zjadlam oczywiscie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 sie 2008, 22:16

,moj mi za to tłumaczy co to jest spalony ehh tylko mnie to nie interesuje ,ale co tam niech cieszy ze moze mnie wyedukowac
O kochana,to mi moj tlumaczy na kazdym meczu,juz nawet wiem ale sprawia mu to taka radoche ze udaje zawsze ze dalej nie wiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sie 2008, 22:18

:ico_noniewiem: ja dzisisj dostalam wyklad ,,dlaczego teraz lowi sie na lulki proteinowe a nie na zywa przynente,, :ico_noniewiem:
wykazalam wielkie zainteresowanie :ico_haha_01: az juz nie wytrzymala i musialam udac ze mnie cos w brzuchu kuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

26 sie 2008, 22:23

witam dziewczynki! :ico_haha_02: ale miałam te dwa dni zalatane,wczoraj cały dzien na zakupach ,jak wpadam do ikea to ta najchętniej spędziłabym cały dzień,ale kupilismy juz łóżeczko i wanienke i reszte pierduł i juz mam wsio,i w ogole kipiliśmy duzo pierduł do domu a dzis tez a to po szkole córcia na urodziny potem na zebranie w szkole i znów cały dzień :ico_sorki: a jak chce usiąść przed kompa to moj szanowny mąż sidzi oi ogląda te strony z autami :ico_szoking: w kółko to samo ileż można patrzec na te auta :ico_sorki: :ico_szoking: tak więc ciekawie,a i jeszcze dzis lekarz,wyniki w normie a nasz syn to chyba bedzie piłkarzem albo jakims sportowcem cały czas tak mnie kopie,tak sie rozciąga że masakra,a i jeszcze w ciągu 2 tyg przytyłam 1,200kg to mały juz wazy z 3300 :ico_brawa_01: :ico_haha_02: pozdrawiam dziewczynki,papa :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość